Instellingen wijzigen

Instellingen

Hier kunt u aangeven wat er zichtbaar moet zijn op de hoofdpagina

Alleen deze gegevens worden opgeslagen in een cookie!

OnderdeelZichtbaar
Fotobalk bovenin
Nieuws - afgelopen maand *
Nieuws - agenda *
Nieuws - inschrijfformulieren *
Nieuws - actueel *
Kaart van verenigingen in Gelderland
Willekeurig damfragment
Programma clubcompetitie deze week *
Programma bekercompetitie deze week *
Niet ingevulde uitslagen clubcompetitie *
Niet ingevulde uitslagen bekercompetitie *
KNDB-nieuws
Toernooibase-nieuws
FMJD-nieuws
Facebook
Google agenda
Kleur schema
Hout (standaard)
Lichtgeel
Lichtgroen
Grijs
* Indien deze items niet worden weergegeven, dan wordt er een melding
weergegeven dat er mogelijk belangrijke items niet worden weergegeven!


  


Vernieuwde opmaak

De oude opmaak is nog te bekijken op http://test.geldersedambond.nl.



De nieuwsmedia van de Gelderse Dambond zijn:



Nieuws afgelopen maand

DatumOmschrijving


Agenda

DatumOmschrijving


Kaart van verenigingen in Gelderland







Willekeurig damfragment

Er zijn momenteel 22 damfragmenten waaruit wordt gekozen.
 
 


Heeft u ook damfragmenten die af en toe op dit beginscherm mogen worden getoond?
Stuur ze dan op naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. .


Wedstrijden van zondag 19 oktober 2014
tot en met zaterdag 25 oktober 2014
in de clubcompetities:

CompetitieRondeDatumThuisUitUitslag
Hoofdklasse3ma 20 okt 2014DSV Sinderen 1DV VBI Huissen 1 3 - 13
Tweede klasse oost3ma 20 okt 2014DOG Almen 2DCH Hengelo 3 4 - 4 
Hoofdklasse3di 21 okt 2014BDSV Barneveld 1WSDV Wageningen 2   -   
Hoofdklasse3di 21 okt 2014DES Lunteren 1DCN Nijmegen 1   -   
Hoofdklasse3di 21 okt 2014DVV Voorthuizen 1DCL Lent 1   -   
Eerste klasse noord2di 21 okt 2014DCE Ederveen 1PDC Putten 1   -   
Eerste klasse noord2di 21 okt 2014VRD Renkum 1Kroonschijf Ede 2   -   
Tweede klasse noord3di 21 okt 2014BDSV Barneveld 2DVV Voorthuizen 2   -   
Tweede klasse noord3di 21 okt 2014DES Lunteren 2DCE Ederveen 2   -   
Tweede klasse noord3di 21 okt 2014VRD Renkum 2WSDV Wageningen 3   -   
Tweede klasse oost3di 21 okt 2014DEZ Laren 3DCH Hengelo 2   -   
Hoofdklasse3do 23 okt 2014DCH Harderwijk 1WSDV Wageningen 1   -   
Tweede klasse oost3do 23 okt 2014DZW Warsveld 2DVOIJ Silvolde 3   -   
Hoofdklasse3vr 24 okt 2014CTD Arnhem 1BDV Brummen 1   -   
Eerste klasse oost3vr 24 okt 2014WDV Winterswijk 1DEZ Laren 1   -   
Eerste klasse zuid4vr 24 okt 2014Denk en Zet Culemborg 1Zwart Wit 86 Malden 2   -   


KNDB-nieuws




Toernooibase-nieuws




FMJD-nieuws




Facebook




Agenda's (eerste 25 items)

Datum
Kalendernaam
Datumbereik
Omschrijving
OKT
21
GDB_noord1
21 okt 2014
DCE Ederveen 1 tegen PDC Putten 1 (Eerste klasse noord, ronde 2)
OKT
21
GDB_hoofdklasse
21 okt 2014
DVV Voorthuizen 1 tegen DCL Lent 1 (Hoofdklasse, ronde 3)
OKT
21
GDB_hoofdklasse
21 okt 2014
DES Lunteren 1 tegen DCN Nijmegen 1 (Hoofdklasse, ronde 3)
OKT
21
GDB_noord1
21 okt 2014
VRD Renkum 1 tegen Kroonschijf Ede 2 (Eerste klasse noord, ronde 2)
OKT
21
GDB_oost2
21 okt 2014
DEZ Laren 3 tegen DCH Hengelo 2 (Tweede klasse oost, ronde 3)
OKT
21
GDB_noord2
21 okt 2014
VRD Renkum 2 tegen WSDV Wageningen 3 (Tweede klasse noord, ronde 3)
OKT
21
GDB_noord2
21 okt 2014
DES Lunteren 2 tegen DCE Ederveen 2 (Tweede klasse noord, ronde 3)
OKT
21
GDB_noord2
21 okt 2014
BDSV Barneveld 2 tegen DVV Voorthuizen 2 (Tweede klasse noord, ronde 3)
OKT
21
GDB_hoofdklasse
21 okt 2014
BDSV Barneveld 1 tegen WSDV Wageningen 2 (Hoofdklasse, ronde 3)
OKT
21
Damkalender_KNDB
21 okt 2014 - 24 okt 2014
Plm 55 toernooi DC Lent
OKT
22
Damkalender_KNDB
22 okt 2014 - 25 okt 2014
Open kampioenschap van Amersfoort
OKT
22
Damkalender_KNDB
22 okt 2014 - 24 okt 2014
WK rapid
OKT
23
GDB_oost2
23 okt 2014
DZW Warnsveld 2 tegen DVOIJ Silvolde 3 (Tweede klasse oost, ronde 3)
OKT
23
GDB_hoofdklasse
23 okt 2014
DCH Harderwijk 1 tegen WSDV Wageningen 1 (Hoofdklasse, ronde 3)
OKT
24
GDB_oost1
24 okt 2014
WDV Winterswijk 1 tegen DEZ Laren 1 (Eerste klasse oost, ronde 3)
OKT
24
GDB_hoofdklasse
24 okt 2014
CTD Arnhem 1 tegen BDV Brummen 1 (Hoofdklasse, ronde 3)
OKT
24
GDB_zuid1
24 okt 2014
Denk en Zet Culemborg 1 tegen Zwart-Wit'86 2 (Eerste klasse zuid, ronde 4)
OKT
25
Damkalender_KNDB
25 okt 2014
Open Groninger Jeugd Kampioenschap
OKT
25
Damkalender_KNDB
25 okt 2014
Centrale trainingen CJT en CPT
OKT
26
Damkalender_KNDB
26 okt 2014 - 01 nov 2014
WK welpen; WK welpen meisjes
OKT
26
Damkalender_KNDB
26 okt 2014
Centrale trainingen CST en CAT
OKT
26
Damkalender_KNDB
26 okt 2014 - 01 nov 2014
WK pupillen; WK pupillen meisjes
OKT
27
GDB_oost2
27 okt 2014
DOG Almen 1 tegen BDV Brummen 3 (Tweede klasse oost, ronde 3)
OKT
30
GDB_oost2
30 okt 2014
ADC Aalten 1 tegen DSV Sinderen 3 (Tweede klasse oost, ronde 3)
NOV
1
Damkalender_KNDB
01 nov 2014
Nationale Competitie ronde 4