Instellingen wijzigen

Instellingen

Hier kunt u aangeven wat er zichtbaar moet zijn op de hoofdpagina

Alleen deze gegevens worden opgeslagen in een cookie!

OnderdeelZichtbaar
Fotobalk bovenin
Nieuws - afgelopen maand *
Nieuws - agenda *
Nieuws - inschrijfformulieren *
Nieuws - actueel *
Kaart van verenigingen in Gelderland
Willekeurig damfragment
Programma clubcompetitie deze week *
Programma bekercompetitie deze week *
Niet ingevulde uitslagen clubcompetitie *
Niet ingevulde uitslagen bekercompetitie *
KNDB-nieuws
Toernooibase-nieuws
FMJD-nieuws
Facebook
Google agenda
Kleur schema
Hout (standaard)
Lichtgeel
Lichtgroen
Grijs
* Indien deze items niet worden weergegeven, dan wordt er een melding
weergegeven dat er mogelijk belangrijke items niet worden weergegeven!


  


Vernieuwde opmaak

De oude opmaak is nog te bekijken op http://test.geldersedambond.nl.



De nieuwsmedia van de Gelderse Dambond zijn:



Nieuws afgelopen maand

DatumOmschrijving


Agenda

DatumOmschrijving
27 sep 2014, 11 okt 2014,
25 okt 2014 en 8 nov 2014
Persoonlijk kampioenschap van Gelderland (Inschrijfformulier, Deelnemers)


Inschrijfformulieren

DatumOmschrijving
27 sep 2014, 11 okt 2014,
25 okt 2014 en 8 nov 2014
Persoonlijk kampioenschap van Gelderland (Inschrijfformulier, Deelnemers)


Kaart van verenigingen in Gelderland







Willekeurig damfragment

Er zijn momenteel 22 damfragmenten waaruit wordt gekozen.
 
 


Heeft u ook damfragmenten die af en toe op dit beginscherm mogen worden getoond?
Stuur ze dan op naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. .


Wedstrijden van zondag 21 september 2014
tot en met zaterdag 27 september 2014
in de clubcompetities:

CompetitieRondeDatumThuisUitUitslag
Hoofdklasse1ma 22 sep 2014DSV Sinderen 1BDV Brummen 1   -   
Tweede klasse oost1ma 22 sep 2014DOG Almen 2DOG Almen 1   -   
Hoofdklasse1di 23 sep 2014BDSV Barneveld 1DV VBI Huissen 1   -   
Hoofdklasse1di 23 sep 2014DES Lunteren 1DVV Voorthuizen 1   -   
Eerste klasse oost1di 23 sep 2014DEZ Laren 1DEZ Laren 2   -   
Eerste klasse oost1di 23 sep 2014DIOS Beltrum 3DCZ Zevenaar 1   -   
Tweede klasse noord1di 23 sep 2014BDSV Barneveld 2DES Lunteren 2   -   
Tweede klasse noord1di 23 sep 2014DVV Voorthuizen 2WSDV Wageningen 3   -   
Tweede klasse noord1di 23 sep 2014VRD Renkum 2DCE Ederveen 2   -   
Hoofdklasse1do 25 sep 2014DCH Harderwijk 1DCN Nijmegen 1   -   
Hoofdklasse1do 25 sep 2014WSDV Wageningen 2WSDV Wageningen 1   -   
Eerste klasse oost1do 25 sep 2014DCH Hengelo 1DSV Sinderen 2   -   
Eerste klasse oost1do 25 sep 2014DVOIJ Silvolde 1DVOIJ Silvolde 2   -   
Eerste klasse oost1do 25 sep 2014DZW Warnsveld 1DUO Doetinchem 1   -   
Tweede klasse oost1do 25 sep 2014BDV Brummen 3BDV Brummen 2   -   
Hoofdklasse1vr 26 sep 2014CTD Arnhem 1DCL Lent 1   -   
Eerste klasse oost1vr 26 sep 2014WDV Winterswijk 1WDV Winterswijk 2   -   


KNDB-nieuws




Toernooibase-nieuws




FMJD-nieuws




Facebook




Agenda's (eerste 25 items)

Datum
Kalendernaam
Datumbereik
Omschrijving
SEPT
22
GDB_oost2
22 sept 2014
DOG Almen 2 tegen DOG Almen 1 (Tweede klasse oost, ronde 1)
SEPT
22
GDB_hoofdklasse
22 sept 2014
DSV Sinderen 1 tegen BDV Brummen 1 (Hoofdklasse, ronde 1)
SEPT
23
GDB_noord2
23 sept 2014
DVV Voorthuizen 2 tegen WSDV Wageningen 3 (Tweede klasse noord, ronde 1)
SEPT
23
GDB_hoofdklasse
23 sept 2014
DES Lunteren 1 tegen DVV Voorthuizen 1 (Hoofdklasse, ronde 1)
SEPT
23
GDB_hoofdklasse
23 sept 2014
BDSV Barneveld 1 tegen DV VBI Huissen 1 (Hoofdklasse, ronde 1)
SEPT
23
GDB_noord2
23 sept 2014
VRD Renkum 2 tegen DCE Ederveen 2 (Tweede klasse noord, ronde 1)
SEPT
23
GDB_noord2
23 sept 2014
BDSV Barneveld 2 tegen DES Lunteren 2 (Tweede klasse noord, ronde 1)
SEPT
23
GDB_oost1
23 sept 2014
DIOS Beltrum 3 tegen DCZ Zevenaar 1 (Eerste klasse oost, ronde 1)
SEPT
23
GDB_oost1
23 sept 2014
DEZ Laren 1 tegen DEZ Laren 2 (Eerste klasse oost, ronde 1)
SEPT
25
GDB_hoofdklasse
25 sept 2014
DCH Harderwijk 1 tegen DCN Nijmegen 1 (Hoofdklasse, ronde 1)
SEPT
25
GDB_hoofdklasse
25 sept 2014
WSDV Wageningen 2 tegen WSDV Wageningen 1 (Hoofdklasse, ronde 1)
SEPT
25
GDB_oost1
25 sept 2014
DVOIJ Silvolde 1 tegen DVOIJ Silvolde 2 (Eerste klasse oost, ronde 1)
SEPT
25
GDB_oost1
25 sept 2014
DCH Hengelo 1 tegen DSV Sinderen 2 (Eerste klasse oost, ronde 1)
SEPT
25
GDB_oost1
25 sept 2014
DZW Warnsveld 1 tegen DUO Doetinchem 1 (Eerste klasse oost, ronde 1)
SEPT
25
GDB_oost2
25 sept 2014
BDV Brummen 3 tegen BDV Brummen 2 (Tweede klasse oost, ronde 1)
SEPT
26
GDB_oost1
26 sept 2014
WDV Winterswijk 1 tegen WDV Winterswijk 2 (Eerste klasse oost, ronde 1)
SEPT
26
GDB_hoofdklasse
26 sept 2014
CTD Arnhem 1 tegen DCL Lent 1 (Hoofdklasse, ronde 1)
SEPT
27
Damkalender_GDB
27 sept 2014
Persoonlijk Kampioenschap van Gelderland, dag 1
SEPT
27
Damkalender_KNDB
27 sept 2014
Dirk van Spengen jeugddamtoernooi
SEPT
27
Damkalender_KNDB
27 sept 2014
Centrale trainingen CJT en CPT
SEPT
28
Damkalender_KNDB
28 sept 2014
Centrale trainingen CST en CAT
SEPT
30
GDB_oost2
30 sept 2014
DEZ Laren 3 tegen ADC Aalten 1 (Tweede klasse oost, ronde 1)
OKT
2
GDB_oost2
02 okt 2014
DCH Hengelo 3 tegen DCH Hengelo 2 (Tweede klasse oost, ronde 1)
OKT
2
GDB_oost2
02 okt 2014
DZW Warnsveld 2 tegen DSV Sinderen 3 (Tweede klasse oost, ronde 1)
OKT
4
Damkalender_KNDB
04 okt 2014
Nationale Competitie ronde 2