Oudere versie van Internet Explorer (<IE8) gevonden,
om de website beter te laten uitzien is het verstandiger
om Internet Explorer bij te werken naar de nieuwste
versie, of voor een andere browser te kiezen.
Firefox of Chrome zou een optie kunnen zijn.



Team wedstrijden - Snel tempo



Kampioenschap van Gelderland
Sneldammen voor Teams 2013-2014

Hoofdklasse

Stand

PlNaamKlasseAW+=-PtBP
1DUO Doetinchem 1Hoofdklasse77001442
2WSDV Wageningen 1Hoofdklasse76011243
3DES Lunteren 1Hoofdklasse7403836
4DCH Harderwijk 2Hoofdklasse7304627
5BDSV Barneveld 1Hoofdklasse7223624
6DSV Sinderen 1Hoofdklasse7214521
7DCH Harderwijk 1Hoofdklasse7124421
8DEZ Laren 1Hoofdklasse7016110

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
104-04-2014BDSV Barneveld 1
Matthias de Kruijf (1315)
Evert van de Pol (1124)
Jur van Ginkel (955)
Ap van Ingen (1162)
WSDV Wageningen 1
Jesse van Beek (1281)
Fred Ivens (1364)
Arie Janssen van Doorn (1216)
Owen Donkers (1104)
1 - 7
1 - 1
0 - 2
0 - 2
0 - 2
104-04-2014DCH Harderwijk 1
Ruurd Wuestman (1179)
Ton Eekelschot (1068)
Bert Foppen (1111)
Niet opgekomen
DCH Harderwijk 2
Gerwin van der Meer (1171)
Henry Offenga (1184)
Wout Mensink (1060)
Hilco Aarten (1068)
3 - 5
1 - 1
1 - 1
1 - 1
0 - 2
104-04-2014DEZ Laren 1
Tonny Roeterdink (1011)
Johan Beltman (1024)
Gerrit Roeterdink (876)
Gerard Dimmendaal (845)
DSV Sinderen 1
Han Seinhorst (1240)
Chris Grevers (1100)
Gert Wisselink (1013)
Michael Westerveld (992)
1 - 7
0 - 2
0 - 2
1 - 1
0 - 2
104-04-2014DES Lunteren 1
Harmjan Lammers (1257)
Arwin Lammers (1135)
Aldert van Eck (1213)
Wijnand Voskuil (1078)
DUO Doetinchem 1
Wouter Ludwig (1405)
Niek Smeitink (1255)
Jan Masselink (1167)
Jaap de Vries (1069)
3 - 5
0 - 2
0 - 2
2 - 0
1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
204-04-2014WSDV Wageningen 1
Jesse van Beek (1281)
Fred Ivens (1364)
Arie Janssen van Doorn (1216)
Owen Donkers (1104)
DCH Harderwijk 2
Gerwin van der Meer (1171)
Henry Offenga (1184)
Wout Mensink (1060)
Hilco Aarten (1068)
6 - 2
2 - 0
2 - 0
1 - 1
1 - 1
204-04-2014DUO Doetinchem 1
Wouter Ludwig (1405)
Niek Smeitink (1255)
Jan Masselink (1167)
Jaap de Vries (1069)
DEZ Laren 1
Tonny Roeterdink (1011)
Johan Beltman (1024)
Gerrit Roeterdink (876)
Gerard Dimmendaal (845)
7 - 1
2 - 0
2 - 0
1 - 1
2 - 0
204-04-2014BDSV Barneveld 1
Matthias de Kruijf (1315)
Evert van de Pol (1124)
Jur van Ginkel (955)
Ap van Ingen (1162)
DES Lunteren 1
Harmjan Lammers (1257)
Arwin Lammers (1135)
Aldert van Eck (1213)
Wijnand Voskuil (1078)
1 - 7
1 - 1
0 - 2
0 - 2
0 - 2
204-04-2014DSV Sinderen 1
Han Seinhorst (1240)
Chris Grevers (1100)
Gert Wisselink (1013)
Michael Westerveld (992)
DCH Harderwijk 1
Ruurd Wuestman (1179)
Ton Eekelschot (1068)
Bert Foppen (1111)
Niet opgekomen
4 - 4
1 - 1
0 - 2
1 - 1
2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
304-04-2014DCH Harderwijk 2
Gerwin van der Meer (1171)
Henry Offenga (1184)
Wout Mensink (1060)
Hilco Aarten (1068)
DSV Sinderen 1
Han Seinhorst (1240)
Chris Grevers (1100)
Gert Wisselink (1013)
Michael Westerveld (992)
3 - 5
1 - 1
1 - 1
1 - 1
0 - 2
304-04-2014DCH Harderwijk 1
Ruurd Wuestman (1179)
Ton Eekelschot (1068)
Bert Foppen (1111)
Niet opgekomen
DUO Doetinchem 1
Wouter Ludwig (1405)
Niek Smeitink (1255)
Jan Masselink (1167)
Jaap de Vries (1069)
3 - 5
1 - 1
0 - 2
2 - 0
0 - 2
304-04-2014DEZ Laren 1
Tonny Roeterdink (1011)
Johan Beltman (1024)
Gerrit Roeterdink (876)
Gerard Dimmendaal (845)
BDSV Barneveld 1
Matthias de Kruijf (1315)
Evert van de Pol (1124)
Jur van Ginkel (955)
Ap van Ingen (1162)
4 - 4
0 - 2
2 - 0
1 - 1
1 - 1
304-04-2014DES Lunteren 1
Harmjan Lammers (1257)
Arwin Lammers (1135)
Aldert van Eck (1213)
Wijnand Voskuil (1078)
WSDV Wageningen 1
Jesse van Beek (1281)
Fred Ivens (1364)
Arie Janssen van Doorn (1216)
Owen Donkers (1104)
1 - 7
0 - 2
1 - 1
0 - 2
0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
404-04-2014WSDV Wageningen 1
Jesse van Beek (1281)
Fred Ivens (1364)
Arie Janssen van Doorn (1216)
Owen Donkers (1104)
DSV Sinderen 1
Han Seinhorst (1240)
Chris Grevers (1100)
Gert Wisselink (1013)
Michael Westerveld (992)
6 - 2
2 - 0
2 - 0
2 - 0
0 - 2
404-04-2014DUO Doetinchem 1
Wouter Ludwig (1405)
Niek Smeitink (1255)
Jan Masselink (1167)
Jaap de Vries (1069)
DCH Harderwijk 2
Gerwin van der Meer (1171)
Henry Offenga (1184)
Wout Mensink (1060)
Hilco Aarten (1068)
6 - 2
2 - 0
0 - 2
2 - 0
2 - 0
404-04-2014DES Lunteren 1
Harmjan Lammers (1257)
Arwin Lammers (1135)
Aldert van Eck (1213)
Wijnand Voskuil (1078)
DEZ Laren 1
Tonny Roeterdink (1011)
Johan Beltman (1024)
Gerrit Roeterdink (876)
Gerard Dimmendaal (845)
8 - 0
2 - 0
2 - 0
2 - 0
2 - 0
404-04-2014BDSV Barneveld 1
Matthias de Kruijf (1315)
Evert van de Pol (1124)
Jur van Ginkel (955)
Ap van Ingen (1162)
DCH Harderwijk 1
Ruurd Wuestman (1179)
Ton Eekelschot (1068)
Bert Foppen (1111)
Niet opgekomen
4 - 4
2 - 0
0 - 2
0 - 2
2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
504-04-2014DSV Sinderen 1
Han Seinhorst (1240)
Chris Grevers (1100)
Gert Wisselink (1013)
Michael Westerveld (992)
DUO Doetinchem 1
Wouter Ludwig (1405)
Niek Smeitink (1255)
Jan Masselink (1167)
Jaap de Vries (1069)
2 - 6
0 - 2
0 - 2
0 - 2
2 - 0
504-04-2014DCH Harderwijk 2
Gerwin van der Meer (1171)
Henry Offenga (1184)
Wout Mensink (1060)
Hilco Aarten (1068)
BDSV Barneveld 1
Matthias de Kruijf (1315)
Evert van de Pol (1124)
Jur van Ginkel (955)
Ap van Ingen (1162)
3 - 5
0 - 2
2 - 0
0 - 2
1 - 1
504-04-2014DEZ Laren 1
Tonny Roeterdink (1011)
Johan Beltman (1024)
Gerrit Roeterdink (876)
Gerard Dimmendaal (845)
WSDV Wageningen 1
Jesse van Beek (1281)
Fred Ivens (1364)
Arie Janssen van Doorn (1216)
Owen Donkers (1104)
0 - 8
0 - 2
0 - 2
0 - 2
0 - 2
504-04-2014DCH Harderwijk 1
Ruurd Wuestman (1179)
Ton Eekelschot (1068)
Bert Foppen (1111)
Niet opgekomen
DES Lunteren 1
Harmjan Lammers (1257)
Arwin Lammers (1135)
Aldert van Eck (1213)
Wijnand Voskuil (1078)
1 - 7
0 - 2
0 - 2
1 - 1
0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
604-04-2014DEZ Laren 1
Tonny Roeterdink (1011)
Johan Beltman (1024)
Gerrit Roeterdink (876)
Gerard Dimmendaal (845)
DCH Harderwijk 1
Ruurd Wuestman (1179)
Ton Eekelschot (1068)
Bert Foppen (1111)
Niet opgekomen
3 - 5
0 - 2
0 - 2
1 - 1
2 - 0
604-04-2014WSDV Wageningen 1
Jesse van Beek (1281)
Fred Ivens (1364)
Arie Janssen van Doorn (1216)
Owen Donkers (1104)
DUO Doetinchem 1
Wouter Ludwig (1405)
Niek Smeitink (1255)
Jan Masselink (1167)
Jaap de Vries (1069)
2 - 6
0 - 2
0 - 2
2 - 0
0 - 2
604-04-2014DES Lunteren 1
Harmjan Lammers (1257)
Arwin Lammers (1135)
Aldert van Eck (1213)
Wijnand Voskuil (1078)
DCH Harderwijk 2
Gerwin van der Meer (1171)
Henry Offenga (1184)
Wout Mensink (1060)
Hilco Aarten (1068)
3 - 5
1 - 1
0 - 2
1 - 1
1 - 1
604-04-2014BDSV Barneveld 1
Matthias de Kruijf (1315)
Evert van de Pol (1124)
Jur van Ginkel (955)
Ap van Ingen (1162)
DSV Sinderen 1
Han Seinhorst (1240)
Chris Grevers (1100)
Gert Wisselink (1013)
Michael Westerveld (992)
8 - 0
2 - 0
2 - 0
2 - 0
2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
704-04-2014DUO Doetinchem 1
Wouter Ludwig (1405)
Niek Smeitink (1255)
Jan Masselink (1167)
Jaap de Vries (1069)
BDSV Barneveld 1
Matthias de Kruijf (1315)
Evert van de Pol (1124)
Jur van Ginkel (955)
Ap van Ingen (1162)
7 - 1
2 - 0
2 - 0
2 - 0
1 - 1
704-04-2014DSV Sinderen 1
Han Seinhorst (1240)
Chris Grevers (1100)
Gert Wisselink (1013)
Michael Westerveld (992)
DES Lunteren 1
Harmjan Lammers (1257)
Arwin Lammers (1135)
Aldert van Eck (1213)
Wijnand Voskuil (1078)
1 - 7
0 - 2
0 - 2
1 - 1
0 - 2
704-04-2014DCH Harderwijk 2
Gerwin van der Meer (1171)
Henry Offenga (1184)
Wout Mensink (1060)
Hilco Aarten (1068)
DEZ Laren 1
Tonny Roeterdink (1011)
Johan Beltman (1024)
Gerrit Roeterdink (876)
Gerard Dimmendaal (845)
7 - 1
2 - 0
1 - 1
2 - 0
2 - 0
704-04-2014DCH Harderwijk 1
Ruurd Wuestman (1179)
Ton Eekelschot (1068)
Bert Foppen (1111)
Niet opgekomen
WSDV Wageningen 1
Jesse van Beek (1281)
Fred Ivens (1364)
Arie Janssen van Doorn (1216)
Owen Donkers (1104)
1 - 7
1 - 1
0 - 2
0 - 2
0 - 2

Topscorer

PlNaamTeamBordAWPt
1Wouter Ludwig (1405)DUO Doetinchem 11713
1Arie Janssen van Doorn (1216)WSDV Wageningen 13713
3Niek Smeitink (1255)DUO Doetinchem 12712
4Fred Ivens (1364)WSDV Wageningen 12711
5Jesse van Beek (1281)WSDV Wageningen 11710
5Matthias de Kruijf (1315)BDSV Barneveld 11710
5Jaap de Vries (1069)DUO Doetinchem 14710
5Michael Westerveld (992)DSV Sinderen 14710
5Wijnand Voskuil (1078)DES Lunteren 14710
10Arwin Lammers (1135)DES Lunteren 1279
10Henry Offenga (1184)DCH Harderwijk 2279
10Aldert van Eck (1213)DES Lunteren 1379
10Owen Donkers (1104)WSDV Wageningen 1479
14Harmjan Lammers (1257)DES Lunteren 1178
14Bert Foppen (1111)DCH Harderwijk 1378
16Ton Eekelschot (1068)DCH Harderwijk 1277
16Jan Masselink (1167)DUO Doetinchem 1377
16Ap van Ingen (1162)BDSV Barneveld 1477
16Hilco Aarten (1068)DCH Harderwijk 2477
20Ruurd Wuestman (1179)DCH Harderwijk 1176
20Wout Mensink (1060)DCH Harderwijk 2376
22Gerwin van der Meer (1171)DCH Harderwijk 2175
22Jur van Ginkel (955)BDSV Barneveld 1375
24Han Seinhorst (1240)DSV Sinderen 1174
24Gerrit Roeterdink (876)DEZ Laren 1374
24Gert Wisselink (1013)DSV Sinderen 1374
27Chris Grevers (1100)DSV Sinderen 1273
27Johan Beltman (1024)DEZ Laren 1273
27Gerard Dimmendaal (845)DEZ Laren 1473
30Evert van de Pol (1124)BDSV Barneveld 1272
31Tonny Roeterdink (1011)DEZ Laren 1170
31Niet opgekomenDCH Harderwijk 1470

Eerste klasse en tweede klasse

Stand

PlNaamKlasseAW+=-PtBP
1DES Lunteren 2Tweede klasse75201238
2BDV Bennekom 1Eerste klasse7412934
3WDV Winterswijk 1Eerste klasse7412933
4Kroonschijf Ede 1Eerste klasse7403830
5DCH Harderwijk 3Eerste klasse7232730
6BDSV Barneveld 2Tweede klasse7223626
7DVV Voorthuizen 1Tweede klasse7124423
8Kroonschijf Ede 2Tweede klasse7016110

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
104-04-2014BDV Bennekom 1
Coen Bommel (1179)
Johan de Haas (1094)
Chris Versteegen (1078)
Mark ter Hofte (776)
BDSV Barneveld 2
Piet Bouw (676)
Gijs Dekker (752)
Jan van Leeuwen (820)
Bruun van de Laar (0)
2 - 6
2 - 0
0 - 2
0 - 2
0 - 2
104-04-2014Kroonschijf Ede 1
Evert Jochemsen (1080)
Koos Hoekzema (821)
Erwin Jochemsen (855)
Geurt Hendriksen (710)
Kroonschijf Ede 2
Jan Janssen (844)
Johan Teunissen (798)
Michel Hendriksen jr. (617)
Rob Vogelezang (561)
8 - 0
2 - 0
2 - 0
2 - 0
2 - 0
104-04-2014WDV Winterswijk 1
Erik ten Hagen (1127)
Frank ten Hagen (982)
Erik Oonk (927)
Gerrit Klompenhouwer (886)
DES Lunteren 2
Jan Bos (1003)
Melanie Voskuil (815)
Dennis Bos (804)
Bram Cysouw (559)
3 - 5
2 - 0
0 - 2
0 - 2
1 - 1
104-04-2014DCH Harderwijk 3
Eibert Smit (1005)
Jaap Pluim (964)
Gert Raaijen (658)
Marjan Foppen (741)
DVV Voorthuizen 1
Jelte van Lokhorst (763)
Teus Klok (631)
Alie van de Ruitenbeek van Gulik (848)
Wijnand van de Brink (717)
6 - 2
2 - 0
0 - 2
2 - 0
2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
204-04-2014BDSV Barneveld 2
Piet Bouw (676)
Gijs Dekker (752)
Jan van Leeuwen (820)
Bruun van de Laar (0)
Kroonschijf Ede 2
Jan Janssen (844)
Johan Teunissen (798)
Michel Hendriksen jr. (617)
Rob Vogelezang (561)
7 - 1
2 - 0
0 - 2
2 - 0
2 - 0
204-04-2014DVV Voorthuizen 1
Jelte van Lokhorst (763)
Teus Klok (631)
Alie van de Ruitenbeek van Gulik (848)
Wijnand van de Brink (717)
WDV Winterswijk 1
Erik ten Hagen (1127)
Frank ten Hagen (982)
Erik Oonk (927)
Gerrit Klompenhouwer (886)
1 - 7
0 - 2
1 - 1
0 - 2
0 - 2
204-04-2014BDV Bennekom 1
Coen Bommel (1179)
Johan de Haas (1094)
Chris Versteegen (1078)
Mark ter Hofte (776)
DCH Harderwijk 3
Eibert Smit (1005)
Jaap Pluim (964)
Gert Raaijen (658)
Marjan Foppen (741)
7 - 1
2 - 0
2 - 0
2 - 0
1 - 1
204-04-2014DES Lunteren 2
Jan Bos (1003)
Melanie Voskuil (815)
Dennis Bos (804)
Bram Cysouw (559)
Kroonschijf Ede 1
Evert Jochemsen (1080)
Koos Hoekzema (821)
Erwin Jochemsen (855)
Geurt Hendriksen (710)
5 - 3
1 - 1
0 - 2
2 - 0
2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
304-04-2014Kroonschijf Ede 2
Jan Janssen (844)
Johan Teunissen (798)
Michel Hendriksen jr. (617)
Rob Vogelezang (561)
DES Lunteren 2
Jan Bos (1003)
Melanie Voskuil (815)
Dennis Bos (804)
Bram Cysouw (559)
0 - 8
0 - 2
0 - 2
0 - 2
0 - 2
304-04-2014Kroonschijf Ede 1
Evert Jochemsen (1080)
Koos Hoekzema (821)
Erwin Jochemsen (855)
Geurt Hendriksen (710)
DVV Voorthuizen 1
Jelte van Lokhorst (763)
Teus Klok (631)
Alie van de Ruitenbeek van Gulik (848)
Wijnand van de Brink (717)
5 - 3
2 - 0
2 - 0
0 - 2
1 - 1
304-04-2014WDV Winterswijk 1
Erik ten Hagen (1127)
Frank ten Hagen (982)
Erik Oonk (927)
Gerrit Klompenhouwer (886)
BDV Bennekom 1
Coen Bommel (1179)
Johan de Haas (1094)
Chris Versteegen (1078)
Mark ter Hofte (776)
2 - 6
0 - 2
0 - 2
0 - 2
2 - 0
304-04-2014DCH Harderwijk 3
Eibert Smit (1005)
Jaap Pluim (964)
Gert Raaijen (658)
Marjan Foppen (741)
BDSV Barneveld 2
Piet Bouw (676)
Gijs Dekker (752)
Jan van Leeuwen (820)
Bruun van de Laar (0)
4 - 4
2 - 0
0 - 2
1 - 1
1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
404-04-2014BDSV Barneveld 2
Piet Bouw (676)
Gijs Dekker (752)
Jan van Leeuwen (820)
Bruun van de Laar (0)
DES Lunteren 2
Jan Bos (1003)
Melanie Voskuil (815)
Dennis Bos (804)
Bram Cysouw (559)
1 - 7
0 - 2
0 - 2
1 - 1
0 - 2
404-04-2014DVV Voorthuizen 1
Jelte van Lokhorst (763)
Teus Klok (631)
Alie van de Ruitenbeek van Gulik (848)
Wijnand van de Brink (717)
Kroonschijf Ede 2
Jan Janssen (844)
Johan Teunissen (798)
Michel Hendriksen jr. (617)
Rob Vogelezang (561)
7 - 1
2 - 0
2 - 0
2 - 0
1 - 1
404-04-2014DCH Harderwijk 3
Eibert Smit (1005)
Jaap Pluim (964)
Gert Raaijen (658)
Marjan Foppen (741)
WDV Winterswijk 1
Erik ten Hagen (1127)
Frank ten Hagen (982)
Erik Oonk (927)
Gerrit Klompenhouwer (886)
4 - 4
2 - 0
0 - 2
1 - 1
1 - 1
404-04-2014BDV Bennekom 1
Coen Bommel (1179)
Johan de Haas (1094)
Chris Versteegen (1078)
Mark ter Hofte (776)
Kroonschijf Ede 1
Evert Jochemsen (1080)
Koos Hoekzema (821)
Erwin Jochemsen (855)
Geurt Hendriksen (710)
3 - 5
2 - 0
0 - 2
1 - 1
0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
504-04-2014DES Lunteren 2
Jan Bos (1003)
Melanie Voskuil (815)
Dennis Bos (804)
Bram Cysouw (559)
DVV Voorthuizen 1
Jelte van Lokhorst (763)
Teus Klok (631)
Alie van de Ruitenbeek van Gulik (848)
Wijnand van de Brink (717)
4 - 4
1 - 1
2 - 0
0 - 2
1 - 1
504-04-2014Kroonschijf Ede 2
Jan Janssen (844)
Johan Teunissen (798)
Michel Hendriksen jr. (617)
Rob Vogelezang (561)
BDV Bennekom 1
Coen Bommel (1179)
Johan de Haas (1094)
Chris Versteegen (1078)
Mark ter Hofte (776)
2 - 6
0 - 2
2 - 0
0 - 2
0 - 2
504-04-2014WDV Winterswijk 1
Erik ten Hagen (1127)
Frank ten Hagen (982)
Erik Oonk (927)
Gerrit Klompenhouwer (886)
BDSV Barneveld 2
Piet Bouw (676)
Gijs Dekker (752)
Jan van Leeuwen (820)
Bruun van de Laar (0)
6 - 2
2 - 0
2 - 0
2 - 0
0 - 2
504-04-2014Kroonschijf Ede 1
Evert Jochemsen (1080)
Koos Hoekzema (821)
Erwin Jochemsen (855)
Geurt Hendriksen (710)
DCH Harderwijk 3
Eibert Smit (1005)
Jaap Pluim (964)
Gert Raaijen (658)
Marjan Foppen (741)
0 - 8
0 - 2
0 - 2
0 - 2
0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
604-04-2014WDV Winterswijk 1
Erik ten Hagen (1127)
Frank ten Hagen (982)
Erik Oonk (927)
Gerrit Klompenhouwer (886)
Kroonschijf Ede 1
Evert Jochemsen (1080)
Koos Hoekzema (821)
Erwin Jochemsen (855)
Geurt Hendriksen (710)
5 - 3
0 - 2
2 - 0
1 - 1
2 - 0
604-04-2014BDSV Barneveld 2
Piet Bouw (676)
Gijs Dekker (752)
Jan van Leeuwen (820)
Bruun van de Laar (0)
DVV Voorthuizen 1
Jelte van Lokhorst (763)
Teus Klok (631)
Alie van de Ruitenbeek van Gulik (848)
Wijnand van de Brink (717)
4 - 4
2 - 0
2 - 0
0 - 2
0 - 2
604-04-2014DCH Harderwijk 3
Eibert Smit (1005)
Jaap Pluim (964)
Gert Raaijen (658)
Marjan Foppen (741)
Kroonschijf Ede 2
Jan Janssen (844)
Johan Teunissen (798)
Michel Hendriksen jr. (617)
Rob Vogelezang (561)
4 - 4
2 - 0
1 - 1
1 - 1
0 - 2
604-04-2014BDV Bennekom 1
Coen Bommel (1179)
Johan de Haas (1094)
Chris Versteegen (1078)
Mark ter Hofte (776)
DES Lunteren 2
Jan Bos (1003)
Melanie Voskuil (815)
Dennis Bos (804)
Bram Cysouw (559)
4 - 4
2 - 0
2 - 0
0 - 2
0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
704-04-2014DVV Voorthuizen 1
Jelte van Lokhorst (763)
Teus Klok (631)
Alie van de Ruitenbeek van Gulik (848)
Wijnand van de Brink (717)
BDV Bennekom 1
Coen Bommel (1179)
Johan de Haas (1094)
Chris Versteegen (1078)
Mark ter Hofte (776)
2 - 6
0 - 2
0 - 2
1 - 1
1 - 1
704-04-2014DES Lunteren 2
Jan Bos (1003)
Melanie Voskuil (815)
Dennis Bos (804)
Bram Cysouw (559)
DCH Harderwijk 3
Eibert Smit (1005)
Jaap Pluim (964)
Gert Raaijen (658)
Marjan Foppen (741)
5 - 3
1 - 1
2 - 0
1 - 1
1 - 1
704-04-2014Kroonschijf Ede 2
Jan Janssen (844)
Johan Teunissen (798)
Michel Hendriksen jr. (617)
Rob Vogelezang (561)
WDV Winterswijk 1
Erik ten Hagen (1127)
Frank ten Hagen (982)
Erik Oonk (927)
Gerrit Klompenhouwer (886)
2 - 6
1 - 1
0 - 2
1 - 1
0 - 2
704-04-2014Kroonschijf Ede 1
Evert Jochemsen (1080)
Koos Hoekzema (821)
Erwin Jochemsen (855)
Geurt Hendriksen (710)
BDSV Barneveld 2
Piet Bouw (676)
Gijs Dekker (752)
Jan van Leeuwen (820)
Bruun van de Laar (0)
6 - 2
2 - 0
2 - 0
2 - 0
0 - 2

Topscorer

PlNaamTeamBordAWPt
1Coen Bommel (1179)BDV Bennekom 11714
2Eibert Smit (1005)DCH Harderwijk 31711
2Bram Cysouw (559)DES Lunteren 24711
4Koos Hoekzema (821)Kroonschijf Ede 12710
4Melanie Voskuil (815)DES Lunteren 22710
4Dennis Bos (804)DES Lunteren 23710
4Gerrit Klompenhouwer (886)WDV Winterswijk 14710
8Evert Jochemsen (1080)Kroonschijf Ede 1179
8Frank ten Hagen (982)WDV Winterswijk 1279
8Alie van de Ruitenbeek van Gulik (848)DVV Voorthuizen 1379
8Bruun van de Laar (0)BDSV Barneveld 2479
12Johan de Haas (1094)BDV Bennekom 1278
12Chris Versteegen (1078)BDV Bennekom 1378
12Gert Raaijen (658)DCH Harderwijk 3378
12Marjan Foppen (741)DCH Harderwijk 3478
16Erik ten Hagen (1127)WDV Winterswijk 1177
16Jan Bos (1003)DES Lunteren 2177
16Erik Oonk (927)WDV Winterswijk 1377
19Gijs Dekker (752)BDSV Barneveld 2276
19Erwin Jochemsen (855)Kroonschijf Ede 1376
19Jan van Leeuwen (820)BDSV Barneveld 2376
19Wijnand van de Brink (717)DVV Voorthuizen 1476
23Johan Teunissen (798)Kroonschijf Ede 2275
23Teus Klok (631)DVV Voorthuizen 1275
23Geurt Hendriksen (710)Kroonschijf Ede 1475
26Piet Bouw (676)BDSV Barneveld 2174
26Mark ter Hofte (776)BDV Bennekom 1474
28Jelte van Lokhorst (763)DVV Voorthuizen 1173
28Jaap Pluim (964)DCH Harderwijk 3273
28Rob Vogelezang (561)Kroonschijf Ede 2473
31Michel Hendriksen jr. (617)Kroonschijf Ede 2372
32Jan Janssen (844)Kroonschijf Ede 2171

Foto's

/



Verslag

Verslag : Erik van de Weerdhof

Zoals vorig jaar is besloten werd het kampioenschap van Gelderland sneldammen voor teams dit jaar gespeeld met open inschrijving. Toen er na het sluiten van de inschrijftermijn acht hoofdklasseteams, vijf eersteklasseteams en vier tweedeklasseteams hadden ingeschreven hoopte de wedstrijdleiding een beetje dat er zich een eerste- of tweedeklasseteam zou terugtrekken, zodat met twee groepen van acht een rondtoernooi zou kunnen worden gespeeld. Daags voor het toernooi meldde Dammers uit Oost DUO) dat ze zich genoodzaakt zag een team terug te trekken, het hoofdklasseteam. De wedstrijdleider vroeg of, als de spelers het hoofdklasseniveau althans aan zouden kunnen, misschien het tweede team van DUO (eerste klasse) zou kunnen worden teruggetrokken, omdat dat organisatorisch beter uitkwam. Dat kon volgens DUO, het beoogde viertal, Niek Smeitink, Jan Masselink, Jaap de Vries en Jorne Huiting, zou op dat niveau ook wel mee kunnen komen. Op de wedstrijddag bleek Jorne Huiting vervangen door Wouter Ludwig en met dit aangepaste team kwam, zag en overwon DUO in al haar zeven wedstrijden en greep, zoals zo vaak, wederom de Gelderse titel bij het sneldammen voor teams. Toch was het dit jaar lange tijd spannend, want tot het onderlinge duel in de zesde ronde gingen DUO 1 en WSDV Wageningen 1 gelijk op en was het bordpuntensaldo van de Wageningers beter. Het wedstrijdverloop was dramatisch: in gewonnen stand, met meer dan 20 seconden op de klok (tegen luttele seconden voor zijn tegenstander), vergat Fred Ivens (WSDV) te zetten en verloor op de klok. Hierdoor won DUO met 6-2, waarna de titel niet meer werd weggegeven. Met Wouter Ludwig (13 punten) leverde DUO ook de topscorer van het toernooi. Weliswaar scoorde ook Arie Janssen van Doorn (WSDV) dit puntental, maar Ludwig behaalde zijn score op een hoger (namelijk het eerste) bord. Ook Niek Smeitink (12 punten) en Jaap de Vries (10 punten) waren hoog op de topscorerslijst te vinden, terwijl Jan Masselink zijn gemiddelde behaalde.

In de gecombineerde eerste en tweede klasse speelden acht teams, gelijk verdeeld over deze categorieën, eveneens een rondtoernooi, waarna per categorie een ranglijst zou worden opgemaakt. DES Lunteren 2, ingeschreven in de tweede klasse, stond in de gecombineerde groep slechts twee gelijke spelen toe en stak daarmee met kop en schouders boven de andere teams uit. Achter de Luntenaren eindigden de vier eersteklassers, en die maakten er samen een zeer spannend toernooi van: bij het ingaan van de laatste ronde stonden drie teams op zeven punten en het vierde op zes. Aangezien alle vier de teams in de slotronde een tweedeklasser troffen konden in principe alle teams nog kampioen worden. Met uitzondering van DC Harderwijk 3 (dat DES Lunteren 2 trof), wonnen alle drie de teams met 6-2, waardoor BDV Bennekom 2 haar voorsprong van één bordpunt (en overigens ook een beter onderling resultaat) behield op WDV Winterswijk 1. Die voorsprong hadden de Bennekommers vooral te danken aan Coen Bommel, die op bord 1 alle zeven wedstrijden wist te winnen en met ruime voorsprong op Bram Cysouw (DES Lunteren 2, 11 punten) en Eibert Smit (DC Harderwijk 3, 11 punten) topscorer werd van de gecombineerde groep. Het Bennekomse team bestond verder uit Chris Versteegen, Johan de Haas en Mark ter Hofte. DES Lunteren 2 bestond naast Cysouw uit Dennis en Jan Bos en Melanie Voskuil.