Oudere versie van Internet Explorer (<IE8) gevonden,
om de website beter te laten uitzien is het verstandiger
om Internet Explorer bij te werken naar de nieuwste
versie, of voor een andere browser te kiezen.
Firefox of Chrome zou een optie kunnen zijn.



Team wedstrijden - Schooldammen



Schooldammen 2013-2014 - Finale Gelderland


Welpen

Stand

PlNaamPlaatsnaamAW+=-PtWPBP
1Montessorischool 1Wageningen7700145445
2De BorgwalBemmel7421105933
3Mr. G. Propschool 1Lochem733195034
4Prins Willem Alexander 1Laren732285933
5CBS De BronHarderwijk740385135
6Montessorischool 2Wageningen731375625
7Mr. G. Propschool 2Lochem731375328
8Alfons AriënsHarderwijk723275228
9Prins Willem Alexander 2Laren723275131
10CBS NederwoudLunteren723275028
11De GarveWichmond731374628
12H.J. PiekschoolWageningen715173830
13Eben-Haëzerschool 2Bennekom722363727
14OBS De SprongLunteren712444421
15Eben-Haëzerschool 1Bennekom712444222
16dummy70070420

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
101-03-2014Eben-Haëzerschool 2OBS De Sprong6 - 2
101-03-2014Prins Willem Alexander 1Mr. G. Propschool 27 - 1
101-03-2014Mr. G. Propschool 1CBS De Bron2 - 6
101-03-2014Montessorischool 2De Borgwal2 - 6
101-03-2014H.J. PiekschoolEben-Haëzerschool 14 - 4
101-03-2014Montessorischool 1De Garve6 - 2
101-03-2014CBS NederwoudAlfons Ariëns6 - 2
101-03-2014Prins Willem Alexander 2dummy8 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
201-03-2014OBS De SprongH.J. Piekschool4 - 4
201-03-2014CBS NederwoudMontessorischool 12 - 6
201-03-2014Alfons AriënsMr. G. Propschool 14 - 4
201-03-2014De GarveMontessorischool 22 - 6
201-03-2014Eben-Haëzerschool 1Prins Willem Alexander 21 - 7
201-03-2014De BorgwalPrins Willem Alexander 15 - 3
201-03-2014CBS De BronEben-Haëzerschool 26 - 2
201-03-2014dummyMr. G. Propschool 20 - 8
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
301-03-2014Montessorischool 2CBS Nederwoud6 - 2
301-03-2014Alfons AriënsEben-Haëzerschool 15 - 3
301-03-2014Mr. G. Propschool 1OBS De Sprong8 - 0
301-03-2014Mr. G. Propschool 2Eben-Haëzerschool 27 - 1
301-03-2014Prins Willem Alexander 2De Borgwal4 - 4
301-03-2014Montessorischool 1CBS De Bron6 - 2
301-03-2014H.J. PiekschoolPrins Willem Alexander 12 - 6
301-03-2014dummyDe Garve0 - 8
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
401-03-2014H.J. PiekschoolMr. G. Propschool 14 - 4
401-03-2014OBS De SprongCBS Nederwoud4 - 4
401-03-2014De GarveEben-Haëzerschool 26 - 2
401-03-2014CBS De BronMontessorischool 23 - 5
401-03-2014Prins Willem Alexander 2Montessorischool 12 - 6
401-03-2014De BorgwalMr. G. Propschool 26 - 2
401-03-2014Prins Willem Alexander 1Alfons Ariëns4 - 4
401-03-2014Eben-Haëzerschool 1dummy8 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
501-03-2014CBS NederwoudEben-Haëzerschool 16 - 2
501-03-2014Eben-Haëzerschool 2H.J. Piekschool4 - 4
501-03-2014Alfons AriënsDe Garve7 - 1
501-03-2014Mr. G. Propschool 2CBS De Bron6 - 2
501-03-2014Montessorischool 2Prins Willem Alexander 10 - 8
501-03-2014Mr. G. Propschool 1Prins Willem Alexander 26 - 2
501-03-2014Montessorischool 1De Borgwal6 - 2
501-03-2014dummyOBS De Sprong0 - 8
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
601-03-2014Eben-Haëzerschool 1CBS De Bron0 - 8
601-03-2014H.J. PiekschoolCBS Nederwoud4 - 4
601-03-2014OBS De SprongDe Garve3 - 5
601-03-2014De BorgwalMr. G. Propschool 14 - 4
601-03-2014Prins Willem Alexander 1Montessorischool 11 - 7
601-03-2014Prins Willem Alexander 2Montessorischool 24 - 4
601-03-2014Mr. G. Propschool 2Alfons Ariëns4 - 4
601-03-2014Eben-Haëzerschool 2dummy8 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
701-03-2014CBS NederwoudPrins Willem Alexander 24 - 4
701-03-2014CBS De BronOBS De Sprong8 - 0
701-03-2014Eben-Haëzerschool 1Eben-Haëzerschool 24 - 4
701-03-2014Alfons AriënsDe Borgwal2 - 6
701-03-2014Montessorischool 1Mr. G. Propschool 28 - 0
701-03-2014De GarvePrins Willem Alexander 14 - 4
701-03-2014Mr. G. Propschool 1Montessorischool 26 - 2
701-03-2014dummyH.J. Piekschool0 - 8


Pupillen

Stand

PlNaamPlaatsnaamAW+=-PtWPBP
1De HöveDe Heurne7511116139
2De SchuilplaatsPutten7511115936
3JozefschoolHuissen7502105536
4Pr. Willem AlexanderLaren741296432
5FontanusschoolHarderwijk725095836
6JulianaschoolHeteren741294931
7MontesorischoolWageningen732285332
8De Abacus 2Huissen740384830
9OBS De TarthorstWageningen723275527
10De Branink 1Laren722364926
11De GarveWichmond722364625
12De KnienenbultWestendorp722364223
13De Meeander 1Varsseveld722364126
14De Abacus 1Huissen722364125
15Van DamschoolPutten713354322
16De Meeander 2Varsseveld720544219
17CanadaschoolDoetinchem711533717
18De Branink 2Laren702523922

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
101-03-2014JozefschoolDe Schuilplaats3 - 5
101-03-2014OBS De TarthorstMontesorischool4 - 4
101-03-2014De Branink 2Van Damschool4 - 4
101-03-2014De KnienenbultDe Garve4 - 4
101-03-2014De HöveDe Branink 18 - 0
101-03-2014De Abacus 1Canadaschool7 - 1
101-03-2014Pr. Willem AlexanderDe Abacus 26 - 2
101-03-2014De Meeander 1Fontanusschool0 - 8
101-03-2014JulianaschoolDe Meeander 26 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
201-03-2014MontesorischoolDe Knienenbult6 - 2
201-03-2014Van DamschoolOBS De Tarthorst3 - 5
201-03-2014De Abacus 2De Meeander 16 - 2
201-03-2014CanadaschoolDe Branink 11 - 7
201-03-2014De Meeander 2Jozefschool3 - 5
201-03-2014De GarveDe Branink 25 - 3
201-03-2014De Abacus 1Julianaschool2 - 6
201-03-2014FontanusschoolDe Höve4 - 4
201-03-2014De SchuilplaatsPr. Willem Alexander2 - 6
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
301-03-2014De Abacus 2De Abacus 18 - 0
301-03-2014De KnienenbultVan Damschool4 - 4
301-03-2014De Branink 2Canadaschool4 - 4
301-03-2014De Meeander 1De Meeander 23 - 5
301-03-2014De Branink 1De Schuilplaats2 - 6
301-03-2014OBS De TarthorstFontanusschool4 - 4
301-03-2014JozefschoolDe Höve1 - 7
301-03-2014Pr. Willem AlexanderJulianaschool6 - 2
301-03-2014De GarveMontesorischool4 - 4
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
401-03-2014Van DamschoolJozefschool1 - 7
401-03-2014De Meeander 2De Knienenbult0 - 8
401-03-2014De Branink 1De Abacus 14 - 4
401-03-2014CanadaschoolDe Meeander 13 - 5
401-03-2014OBS De TarthorstDe Garve6 - 2
401-03-2014De SchuilplaatsFontanusschool4 - 4
401-03-2014JulianaschoolDe Branink 26 - 2
401-03-2014De HövePr. Willem Alexander6 - 2
401-03-2014MontesorischoolDe Abacus 28 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
501-03-2014De Meeander 1De Branink 14 - 4
501-03-2014CanadaschoolVan Damschool2 - 6
501-03-2014De Branink 2De Meeander 23 - 5
501-03-2014De Abacus 2Jozefschool1 - 7
501-03-2014De Abacus 1De Garve3 - 5
501-03-2014De HöveOBS De Tarthorst5 - 3
501-03-2014JulianaschoolMontesorischool6 - 2
501-03-2014FontanusschoolPr. Willem Alexander4 - 4
501-03-2014De KnienenbultDe Schuilplaats0 - 8
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
601-03-2014De Abacus 2Canadaschool8 - 0
601-03-2014De Meeander 2De Branink 12 - 6
601-03-2014De Branink 2De Abacus 13 - 5
601-03-2014De KnienenbultDe Meeander 10 - 8
601-03-2014MontesorischoolDe Schuilplaats3 - 5
601-03-2014JozefschoolOBS De Tarthorst7 - 1
601-03-2014De GarvePr. Willem Alexander2 - 6
601-03-2014De HöveJulianaschool7 - 1
601-03-2014Van DamschoolFontanusschool0 - 8
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
701-03-2014De Meeander 1Van Damschool4 - 4
701-03-2014De KnienenbultDe Branink 25 - 3
701-03-2014CanadaschoolDe Meeander 26 - 2
701-03-2014De GarveDe Abacus 23 - 5
701-03-2014FontanusschoolJulianaschool4 - 4
701-03-2014De SchuilplaatsDe Höve6 - 2
701-03-2014Pr. Willem AlexanderJozefschool2 - 6
701-03-2014De Abacus 1OBS De Tarthorst4 - 4
701-03-2014De Branink 1Montesorischool3 - 5


Foto's

/