Oudere versie van Internet Explorer (<IE8) gevonden,
om de website beter te laten uitzien is het verstandiger
om Internet Explorer bij te werken naar de nieuwste
versie, of voor een andere browser te kiezen.
Firefox of Chrome zou een optie kunnen zijn.



Team wedstrijden - Overige



Jubileumtoernooi voor huisdammers - Denk en Zet Laren


2 oktober 2012 - Jubileumtoernooi Denk en Zet

Dinsdag 2 oktober heeft Denk en Zet een jubileumtoernooi gegeven bij 't Langenbaergh in het kader van het 75 jarig bestaan. Na een aantal recente activiteiten dit jaar -het NK sneldammen en een simultaan van Ton Sijbrands- , was het nu tijd voor een huisdammerstoernooi. Maar liefst 66 deelnemers werden verdeeld in teams van 6 of 5 personen. Organisator Herman Beuzel deed het openingswoord: “slaan is verplicht, althans op het bord” en “Mocht de partij onbeslist zijn na 20 minuten, dan wordt de uitslag bepaald door een clublid”. “Inspraak is dan niet mogelijk en discussie wordt niet op prijs gesteld”, voegt Herman er lachend aan toe. Er klonk gegrinnik in de zaal en de toon was gezet voor een gezellige avond. Willem klein Wassink deed de openingszet. Hij had een groot deel van de deelnemers opgetrommeld, waaronder zijn dochter. Met haar sprak ik over Willems remise tegen Sijbrands eerder dit jaar. Vol trots reageerde ze: “Mijn vader kan goed dammen hè?”. Het toernooi werd fanatiek en vol enthousiasme gespeeld. Soms vergat iemand te slaan en zelfs drie- en meer dubbelslagen bleven onopgemerkt. Het leverde humoristische taferelen op. Af en toe hoorde je een lach wanneer plotseling het hele dambord werd rond geslagen. Uiteindelijk won het team van Gerard Dimmendaal in Groep A, bestaande uit Jan Heijink, Harold Onis, Gerrit Roeterdink, Anneke Harkink en Pieter de Vree. In groep B won het team van Tonny Roeterdink, bestaande uit Jordy Woestenenk, Johan Nijkamp, Bert Pakkert en Dirk Welmer. Willem Klein Wassink kende de meeste dammers nog van het schooldammen en zodoende wist hij de sterkte van de spelers aardig in te schatten. Willem voorspelde terecht dat Alex Schutte het beste persoonlijk resultaat zou halen en Alex won inderdaad alle partijen.



Kampioensteam, bestaande uit van links naar recht Pieter de Vree, Gerard Dimmendaal, Gerrit Roeterdink, Harold Onis, Anneke Harkink en Jan Heijink

Opmerking:
Denk en Zet uit Laren heeft door dit jubileumtoernooi één lid erbij gekregen genaamd Jan Koerselman,
Jan was sinds 1996 geen lid meer van de KNDB en heeft daarvoor bij SNA uit Heerhugowaard gespeeld.

Groep A

Stand

PlTeamnaamA4A6A5A3A1A2AWPtBP
1A4 (Team:Gerard Dimmendaal) 997685939
2A6 (Team:André Haijtink)3 68795733
3A5 (Team:Gerrit Stegeman)36 6795631
4A3 (Team:Johan Beltman)546 785530
5A1 (Team:Johan Haijtink)6555 85329
6A2 (Team:Alfred van Lenthe)43344 5018

Uitslagen


RondeThuisUitUitslag
1A1 (Team:Johan Haijtink)
Johan Haijtink
Derk Mombarg
Herman Reurslag
Joanne Onis
Herma Kuipers
Hieke Harkink
A6 (Team:André Haijtink)
André Haijtink
Johan Visschers
Jan Huidink
Jan Reurslag
Richard Enzerink
Martijn Koeslag
 5 - 7 
2 - 0
1 - 1
0 - 2
0 - 2
0 - 2
2 - 0
1A2 (Team:Alfred van Lenthe)
Alfred van Lenthe
Jeffrey Koeslag
Teunis Beuzel
Jo Harkink Menkhorst
Henk Nieuwenampsen
Dinand Braakman
A5 (Team:Gerrit Stegeman)
Gerrit Stegeman
Gerrit Dijkerman
Harry Greutink
Henk Beltman
Henk Stegeman
Teun Beuzel
 3 - 9 
2 - 0
0 - 2
1 - 1
0 - 2
0 - 2
0 - 2
1A3 (Team:Johan Beltman)
Johan Beltman
Sven Schutte
Rikie Kuiper-Menkhorst
Danique Kottelenberg
Henk Mogezomp
Linda Meijer
A4 (Team:Gerard Dimmendaal)
Gerard Dimmendaal
Gerrit Roeterdink
Pieter de Vree
Harold Onis
Anneke Harkink
Jan Heijink
 5 - 7 
1 - 1
0 - 2
1 - 1
0 - 2
1 - 1
2 - 0
RondeThuisUitUitslag
2A6 (Team:André Haijtink)
André Haijtink
Johan Visschers
Jan Huidink
Jan Reurslag
Richard Enzerink
Martijn Koeslag
A4 (Team:Gerard Dimmendaal)
Gerard Dimmendaal
Gerrit Roeterdink
Pieter de Vree
Harold Onis
Anneke Harkink
Jan Heijink
 3 - 9 
1 - 1
0 - 2
0 - 2
2 - 0
0 - 2
0 - 2
2A5 (Team:Gerrit Stegeman)
Gerrit Stegeman
Gerrit Dijkerman
Harry Greutink
Henk Beltman
Henk Stegeman
Teun Beuzel
A3 (Team:Johan Beltman)
Johan Beltman
Sven Schutte
Rikie Kuiper-Menkhorst
Danique Kottelenberg
Henk Mogezomp
Linda Meijer
 6 - 6 
0 - 2
1 - 1
2 - 0
0 - 2
1 - 1
2 - 0
2A1 (Team:Johan Haijtink)
Johan Haijtink
Derk Mombarg
Herman Reurslag
Joanne Onis
Herma Kuipers
Hieke Harkink
A2 (Team:Alfred van Lenthe)
Alfred van Lenthe
Jeffrey Koeslag
Teunis Beuzel
Jo Harkink Menkhorst
Henk Nieuwenampsen
Dinand Braakman
 8 - 4 
2 - 0
0 - 2
0 - 2
2 - 0
2 - 0
2 - 0
RondeThuisUitUitslag
3A2 (Team:Alfred van Lenthe)
Alfred van Lenthe
Jeffrey Koeslag
Teunis Beuzel
Jo Harkink Menkhorst
Henk Nieuwenampsen
Dinand Braakman
A6 (Team:André Haijtink)
André Haijtink
Johan Visschers
Jan Huidink
Jan Reurslag
Richard Enzerink
Martijn Koeslag
 3 - 9 
1 - 1
1 - 1
0 - 2
0 - 2
1 - 1
0 - 2
3A3 (Team:Johan Beltman)
Johan Beltman
Sven Schutte
Rikie Kuiper-Menkhorst
Danique Kottelenberg
Henk Mogezomp
Linda Meijer
A1 (Team:Johan Haijtink)
Johan Haijtink
Derk Mombarg
Herman Reurslag
Joanne Onis
Herma Kuipers
Hieke Harkink
 7 - 5 
0 - 2
2 - 0
2 - 0
2 - 0
1 - 1
0 - 2
3A4 (Team:Gerard Dimmendaal)
Gerard Dimmendaal
Gerrit Roeterdink
Pieter de Vree
Harold Onis
Anneke Harkink
Jan Heijink
A5 (Team:Gerrit Stegeman)
Gerrit Stegeman
Gerrit Dijkerman
Harry Greutink
Henk Beltman
Henk Stegeman
Teun Beuzel
 9 - 3 
2 - 0
2 - 0
2 - 0
2 - 0
0 - 2
1 - 1
RondeThuisUitUitslag
4A6 (Team:André Haijtink)
André Haijtink
Johan Visschers
Jan Huidink
Jan Reurslag
Richard Enzerink
Martijn Koeslag
A5 (Team:Gerrit Stegeman)
Gerrit Stegeman
Gerrit Dijkerman
Harry Greutink
Henk Beltman
Henk Stegeman
Teun Beuzel
 6 - 6 
1 - 1
2 - 0
1 - 1
1 - 1
1 - 1
0 - 2
4A1 (Team:Johan Haijtink)
Johan Haijtink
Derk Mombarg
Herman Reurslag
Joanne Onis
Herma Kuipers
Hieke Harkink
A4 (Team:Gerard Dimmendaal)
Gerard Dimmendaal
Gerrit Roeterdink
Pieter de Vree
Harold Onis
Anneke Harkink
Jan Heijink
 6 - 6 
2 - 0
0 - 2
0 - 2
2 - 0
1 - 1
1 - 1
4A2 (Team:Alfred van Lenthe)
Alfred van Lenthe
Jeffrey Koeslag
Teunis Beuzel
Jo Harkink Menkhorst
Henk Nieuwenampsen
Dinand Braakman
A3 (Team:Johan Beltman)
Johan Beltman
Sven Schutte
Rikie Kuiper-Menkhorst
Danique Kottelenberg
Henk Mogezomp
Linda Meijer
 4 - 8 
0 - 2
1 - 1
2 - 0
0 - 2
0 - 2
1 - 1
RondeThuisUitUitslag
5A3 (Team:Johan Beltman)
Johan Beltman
Sven Schutte
Rikie Kuiper-Menkhorst
Danique Kottelenberg
Henk Mogezomp
Linda Meijer
A6 (Team:André Haijtink)
André Haijtink
Johan Visschers
Jan Huidink
Jan Reurslag
Richard Enzerink
Martijn Koeslag
 4 - 8 
2 - 0
0 - 2
0 - 2
0 - 2
2 - 0
0 - 2
5A4 (Team:Gerard Dimmendaal)
Gerard Dimmendaal
Gerrit Roeterdink
Pieter de Vree
Harold Onis
Anneke Harkink
Jan Heijink
A2 (Team:Alfred van Lenthe)
Alfred van Lenthe
Jeffrey Koeslag
Teunis Beuzel
Jo Harkink Menkhorst
Henk Nieuwenampsen
Dinand Braakman
 8 - 4 
0 - 2
1 - 1
2 - 0
2 - 0
1 - 1
2 - 0
5A5 (Team:Gerrit Stegeman)
Gerrit Stegeman
Gerrit Dijkerman
Harry Greutink
Henk Beltman
Henk Stegeman
Teun Beuzel
A1 (Team:Johan Haijtink)
Johan Haijtink
Derk Mombarg
Herman Reurslag
Joanne Onis
Herma Kuipers
Hieke Harkink
 7 - 5 
1 - 1
1 - 1
2 - 0
0 - 2
1 - 1
2 - 0

Topscorer

PlTeam - SpelerA4A6A5A3A1A2BrdAWPt
1A5 - Teun Beuzel12 222659
1A6 - Jan Reurslag2 1222459
1A4 - Pieter de Vree 22122359
1A4 - Gerrit Roeterdink 22221259
1A1 - Johan Haijtink2212 2159
6A1 - Hieke Harkink1202 2657
6A3 - Henk Mogezomp121 12557
6A5 - Henk Stegeman21 112557
6A6 - Jan Huidink0 1222357
6A3 - Johan Beltman122 02157
11A4 - Jan Heijink 21012656
11A1 - Joanne Onis2020 2456
11A3 - Danique Kottelenberg002 22456
11A4 - Harold Onis 02202456
11A5 - Harry Greutink01 221356
11A6 - Johan Visschers0 2211256
17A1 - Herma Kuipers1011 2555
17A4 - Anneke Harkink 20111555
17A2 - Teunis Beuzel00122 355
17A2 - Jeffrey Koeslag11012 255
17A2 - Alfred van Lenthe21200 155
22A6 - Martijn Koeslag0 0202654
22A6 - Richard Enzerink0 1021554
22A3 - Sven Schutte001 21254
22A5 - Gerrit Dijkerman00 112254
22A4 - Gerard Dimmendaal 12100154
27A3 - Linda Meijer200 01653
27A5 - Henk Beltman01 002453
27A3 - Rikie Kuiper-Menkhorst100 20353
27A6 - André Haijtink1 1001153
31A2 - Henk Nieuwenampsen11000 552
31A1 - Derk Mombarg0110 0252
31A5 - Gerrit Stegeman01 010152
34A2 - Dinand Braakman00010 651
35A2 - Jo Harkink Menkhorst00000 450
35A1 - Herman Reurslag0000 0350

Groep B

Stand

PlTeamnaamB2B6B4B3B1B5AWPtBP
1B2 (Team:Tonny Roeterdink) 556675829
2B6 (Team:Gerrit Reurslag)5 74865730
3B4 (Team:Willem Klein Wassink)53 6735524
4B3 (Team:Tonnie Schutte)464 465424
5B1 (Team:Egbert Harkink)4236 85423
6B5 (Team:Henk Straalman)34742 5220

Uitslagen


RondeThuisUitUitslag
1B1 (Team:Egbert Harkink)
Egbert Harkink
Johan ter Weeme
Johnny Lichtenbarg
Miny Nijkamp-Menkhorst
Ronny Woestenenk
B6 (Team:Gerrit Reurslag)
Gerrit Reurslag
Jan Koerselman
Tineke Harkink
Martin Heuvelink
Geert Scholthof
 2 - 8 
0 - 2
0 - 2
0 - 2
0 - 2
2 - 0
1B2 (Team:Tonny Roeterdink)
Tonny Roeterdink
Johan Nijkamp
Dirk Welmer
Jordi Woestenenk
Bert Pakkert
B5 (Team:Henk Straalman)
Henk Straalman
Gradus Heuvelink
Jeroen Onis
Ap Harkink
Wim de Vries
 7 - 3 
2 - 0
1 - 1
1 - 1
2 - 0
1 - 1
1B3 (Team:Tonnie Schutte)
Tonnie Schutte
Gero Kottelenberg
Jaap Hoekzema
Alex Schutte
Diane Ebbers
B4 (Team:Willem Klein Wassink)
Willem Klein Wassink
Christian Scholts
Anton Paalman
Dirk Bielderman
Anja Disselborg-Klein Wassink
 4 - 6 
2 - 0
0 - 2
0 - 2
2 - 0
0 - 2
RondeThuisUitUitslag
2B6 (Team:Gerrit Reurslag)
Gerrit Reurslag
Jan Koerselman
Tineke Harkink
Martin Heuvelink
Geert Scholthof
B4 (Team:Willem Klein Wassink)
Willem Klein Wassink
Christian Scholts
Anton Paalman
Dirk Bielderman
Anja Disselborg-Klein Wassink
 7 - 3 
1 - 1
2 - 0
2 - 0
2 - 0
0 - 2
2B5 (Team:Henk Straalman)
Henk Straalman
Gradus Heuvelink
Jeroen Onis
Ap Harkink
Wim de Vries
B3 (Team:Tonnie Schutte)
Tonnie Schutte
Gero Kottelenberg
Jaap Hoekzema
Alex Schutte
Diane Ebbers
 4 - 6 
0 - 2
2 - 0
0 - 2
0 - 2
2 - 0
2B1 (Team:Egbert Harkink)
Egbert Harkink
Johan ter Weeme
Johnny Lichtenbarg
Miny Nijkamp-Menkhorst
Ronny Woestenenk
B2 (Team:Tonny Roeterdink)
Tonny Roeterdink
Johan Nijkamp
Dirk Welmer
Jordi Woestenenk
Bert Pakkert
 4 - 6 
2 - 0
1 - 1
0 - 2
0 - 2
1 - 1
RondeThuisUitUitslag
3B2 (Team:Tonny Roeterdink)
Tonny Roeterdink
Johan Nijkamp
Dirk Welmer
Jordi Woestenenk
Bert Pakkert
B6 (Team:Gerrit Reurslag)
Gerrit Reurslag
Jan Koerselman
Tineke Harkink
Martin Heuvelink
Geert Scholthof
 5 - 5 
2 - 0
1 - 1
1 - 1
0 - 2
1 - 1
3B3 (Team:Tonnie Schutte)
Tonnie Schutte
Gero Kottelenberg
Jaap Hoekzema
Alex Schutte
Diane Ebbers
B1 (Team:Egbert Harkink)
Egbert Harkink
Johan ter Weeme
Johnny Lichtenbarg
Miny Nijkamp-Menkhorst
Ronny Woestenenk
 4 - 6 
0 - 2
0 - 2
2 - 0
2 - 0
0 - 2
3B4 (Team:Willem Klein Wassink)
Willem Klein Wassink
Christian Scholts
Anton Paalman
Dirk Bielderman
Anja Disselborg-Klein Wassink
B5 (Team:Henk Straalman)
Henk Straalman
Gradus Heuvelink
Jeroen Onis
Ap Harkink
Wim de Vries
 3 - 7 
1 - 1
0 - 2
1 - 1
1 - 1
0 - 2
RondeThuisUitUitslag
4B6 (Team:Gerrit Reurslag)
Gerrit Reurslag
Jan Koerselman
Tineke Harkink
Martin Heuvelink
Geert Scholthof
B5 (Team:Henk Straalman)
Henk Straalman
Gradus Heuvelink
Jeroen Onis
Ap Harkink
Wim de Vries
 6 - 4 
1 - 1
1 - 1
2 - 0
2 - 0
0 - 2
4B1 (Team:Egbert Harkink)
Egbert Harkink
Johan ter Weeme
Johnny Lichtenbarg
Miny Nijkamp-Menkhorst
Ronny Woestenenk
B4 (Team:Willem Klein Wassink)
Willem Klein Wassink
Christian Scholts
Anton Paalman
Dirk Bielderman
Anja Disselborg-Klein Wassink
 3 - 7 
2 - 0
1 - 1
0 - 2
0 - 2
0 - 2
4B2 (Team:Tonny Roeterdink)
Tonny Roeterdink
Johan Nijkamp
Dirk Welmer
Jordi Woestenenk
Bert Pakkert
B3 (Team:Tonnie Schutte)
Tonnie Schutte
Gero Kottelenberg
Jaap Hoekzema
Alex Schutte
Diane Ebbers
 6 - 4 
2 - 0
2 - 0
0 - 2
0 - 2
2 - 0
RondeThuisUitUitslag
5B3 (Team:Tonnie Schutte)
Tonnie Schutte
Gero Kottelenberg
Jaap Hoekzema
Alex Schutte
Diane Ebbers
B6 (Team:Gerrit Reurslag)
Gerrit Reurslag
Jan Koerselman
Tineke Harkink
Martin Heuvelink
Geert Scholthof
 6 - 4 
2 - 0
0 - 2
1 - 1
2 - 0
1 - 1
5B4 (Team:Willem Klein Wassink)
Willem Klein Wassink
Christian Scholts
Anton Paalman
Dirk Bielderman
Anja Disselborg-Klein Wassink
B2 (Team:Tonny Roeterdink)
Tonny Roeterdink
Johan Nijkamp
Dirk Welmer
Jordi Woestenenk
Bert Pakkert
 5 - 5 
1 - 1
1 - 1
1 - 1
0 - 2
2 - 0
5B5 (Team:Henk Straalman)
Henk Straalman
Gradus Heuvelink
Jeroen Onis
Ap Harkink
Wim de Vries
B1 (Team:Egbert Harkink)
Egbert Harkink
Johan ter Weeme
Johnny Lichtenbarg
Miny Nijkamp-Menkhorst
Ronny Woestenenk
 2 - 8 
0 - 2
0 - 2
2 - 0
0 - 2
0 - 2

Topscorer

PlTeam - SpelerB2B6B4B3B1B5BrdAWPt
1B3 - Alex Schutte222 224510
2B4 - Anja Disselborg-Klein Wassink22 220558
2B6 - Martin Heuvelink2 2022458
2B6 - Tineke Harkink1 2122358
2B6 - Jan Koerselman1 2221258
2B1 - Egbert Harkink2022 2158
7B1 - Ronny Woestenenk1202 2557
7B5 - Wim de Vries12220 557
7B3 - Jaap Hoekzema210 22357
7B2 - Tonny Roeterdink 21202157
11B2 - Jordi Woestenenk 02022456
11B4 - Anton Paalman10 221356
11B1 - Johan ter Weeme1012 2256
11B2 - Johan Nijkamp 11211256
11B5 - Gradus Heuvelink11220 256
11B3 - Tonnie Schutte022 02156
17B2 - Bert Pakkert 10211555
17B2 - Dirk Welmer 11021355
19B5 - Jeroen Onis10102 354
19B4 - Christian Scholts10 210254
19B6 - Gerrit Reurslag0 1021154
22B4 - Dirk Bielderman00 021453
22B4 - Willem Klein Wassink11 001153
24B6 - Geert Scholthof1 0100552
24B1 - Miny Nijkamp-Menkhorst0000 2452
24B5 - Henk Straalman01100 152
27B3 - Diane Ebbers010 00551
27B5 - Ap Harkink00100 451
29B1 - Johnny Lichtenbarg0000 0350
29B3 - Gero Kottelenberg000 00250

Combinatie klassement

Stand

PlTeamnaamA4A6A5A3A1A2AWPtBPpp
1A4 (Team:Gerard Dimmendaal) 99768596,50
2B2 (Team:Tonny Roeterdink) 55667585,80
3B6 (Team:Gerrit Reurslag)5 7486576,00
4A6 (Team:André Haijtink)3 6879575,50
5A5 (Team:Gerrit Stegeman)36 679565,17
6A3 (Team:Johan Beltman)546 78555,00
7B4 (Team:Willem Klein Wassink)53 673554,80
7B3 (Team:Tonnie Schutte)464 46544,80
9B1 (Team:Egbert Harkink)4236 8544,60
10A1 (Team:Johan Haijtink)6555 8534,83
11B5 (Team:Henk Straalman)34742 524,00
12A2 (Team:Alfred van Lenthe)43344 503,00

Topscorer

PlTeam - SpelerA4A6A5A3A1A2BrdAWPt
1B3 - Alex Schutte222 224510
2A5 - Teun Beuzel12 222659
2A6 - Jan Reurslag2 1222459
2A4 - Pieter de Vree 22122359
2A4 - Gerrit Roeterdink 22221259
2A1 - Johan Haijtink2212 2159
7B4 - Anja Disselborg-Klein Wassink22 220558
7B6 - Martin Heuvelink2 2022458
7B6 - Tineke Harkink1 2122358
7B6 - Jan Koerselman1 2221258
7B1 - Egbert Harkink2022 2158
12A1 - Hieke Harkink1202 2657
12A3 - Henk Mogezomp121 12557
12A5 - Henk Stegeman21 112557
12B1 - Ronny Woestenenk1202 2557
12B5 - Wim de Vries12220 557
12A6 - Jan Huidink0 1222357
12B3 - Jaap Hoekzema210 22357
12A3 - Johan Beltman122 02157
12B2 - Tonny Roeterdink 21202157
21A4 - Jan Heijink 21012656
21A1 - Joanne Onis2020 2456
21A3 - Danique Kottelenberg002 22456
21A4 - Harold Onis 02202456
21B2 - Jordi Woestenenk 02022456
21A5 - Harry Greutink01 221356
21B4 - Anton Paalman10 221356
21A6 - Johan Visschers0 2211256
21B1 - Johan ter Weeme1012 2256
21B2 - Johan Nijkamp 11211256
21B5 - Gradus Heuvelink11220 256
21B3 - Tonnie Schutte022 02156
33A1 - Herma Kuipers1011 2555
33A4 - Anneke Harkink 20111555
33B2 - Bert Pakkert 10211555
33A2 - Teunis Beuzel00122 355
33B2 - Dirk Welmer 11021355
33A2 - Jeffrey Koeslag11012 255
33A2 - Alfred van Lenthe21200 155
40A6 - Martijn Koeslag0 0202654
40A6 - Richard Enzerink0 1021554
40B5 - Jeroen Onis10102 354
40A3 - Sven Schutte001 21254
40A5 - Gerrit Dijkerman00 112254
40B4 - Christian Scholts10 210254
40A4 - Gerard Dimmendaal 12100154
40B6 - Gerrit Reurslag0 1021154
48A3 - Linda Meijer200 01653
48A5 - Henk Beltman01 002453
48B4 - Dirk Bielderman00 021453
48A3 - Rikie Kuiper-Menkhorst100 20353
48A6 - André Haijtink1 1001153
48B4 - Willem Klein Wassink11 001153
54A2 - Henk Nieuwenampsen11000 552
54B6 - Geert Scholthof1 0100552
54B1 - Miny Nijkamp-Menkhorst0000 2452
54A1 - Derk Mombarg0110 0252
54A5 - Gerrit Stegeman01 010152
54B5 - Henk Straalman01100 152
60A2 - Dinand Braakman00010 651
60B3 - Diane Ebbers010 00551
60B5 - Ap Harkink00100 451
63A2 - Jo Harkink Menkhorst00000 450
63A1 - Herman Reurslag0000 0350
63B1 - Johnny Lichtenbarg0000 0350
63B3 - Gero Kottelenberg000 00250