Oudere versie van Internet Explorer (<IE8) gevonden,
om de website beter te laten uitzien is het verstandiger
om Internet Explorer bij te werken naar de nieuwste
versie, of voor een andere browser te kiezen.
Firefox of Chrome zou een optie kunnen zijn.



Persoonlijke wedstrijden - Overige



Damnacht van Lunteren 2012


Voorronde groep 1

Stand

PlNaamRatingAW+=-Pt
1Matthias de Kruijf132718151231
2Erik Maijenburg102018104424
3Wijnand Voskuil jr.10691893621
4Jur van Ginkel9611883719
5Evert van de Pol11311882818
6Arno Bos10501873817
7Stijn Overheem8651864816
8Jaap Heij10811836912
9Egbert Harkink10001827911
9Michel Hendriksen sr86218431111

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
121-06-2013Wijnand Voskuil jr.Michel Hendriksen sr2 - 0
121-06-2013Egbert HarkinkErik Maijenburg0 - 2
121-06-2013Evert van de PolMatthias de Kruijf2 - 0
121-06-2013Arno BosStijn Overheem0 - 2
121-06-2013Jaap HeijJur van Ginkel0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
221-06-2013Michel Hendriksen srErik Maijenburg0 - 2
221-06-2013Stijn OverheemJaap Heij1 - 1
221-06-2013Wijnand Voskuil jr.Arno Bos1 - 1
221-06-2013Jur van GinkelEvert van de Pol1 - 1
221-06-2013Matthias de KruijfEgbert Harkink2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
321-06-2013Erik MaijenburgMatthias de Kruijf0 - 2
321-06-2013Egbert HarkinkJur van Ginkel1 - 1
321-06-2013Arno BosMichel Hendriksen sr2 - 0
321-06-2013Evert van de PolStijn Overheem0 - 2
321-06-2013Jaap HeijWijnand Voskuil jr.0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
421-06-2013Stijn OverheemEgbert Harkink1 - 1
421-06-2013Michel Hendriksen srMatthias de Kruijf0 - 2
421-06-2013Jur van GinkelErik Maijenburg0 - 2
421-06-2013Arno BosJaap Heij0 - 2
421-06-2013Wijnand Voskuil jr.Evert van de Pol2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
521-06-2013Matthias de KruijfJur van Ginkel2 - 0
521-06-2013Erik MaijenburgStijn Overheem1 - 1
521-06-2013Jaap HeijMichel Hendriksen sr1 - 1
521-06-2013Egbert HarkinkWijnand Voskuil jr.2 - 0
521-06-2013Evert van de PolArno Bos2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
621-06-2013Stijn OverheemMatthias de Kruijf0 - 2
621-06-2013Michel Hendriksen srJur van Ginkel0 - 2
621-06-2013Jaap HeijEvert van de Pol1 - 1
621-06-2013Arno BosEgbert Harkink2 - 0
621-06-2013Wijnand Voskuil jr.Erik Maijenburg0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
721-06-2013Matthias de KruijfWijnand Voskuil jr.2 - 0
721-06-2013Jur van GinkelStijn Overheem2 - 0
721-06-2013Erik MaijenburgArno Bos2 - 0
721-06-2013Egbert HarkinkJaap Heij1 - 1
721-06-2013Evert van de PolMichel Hendriksen sr2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
821-06-2013Evert van de PolEgbert Harkink2 - 0
821-06-2013Michel Hendriksen srStijn Overheem2 - 0
821-06-2013Jaap HeijErik Maijenburg0 - 2
821-06-2013Arno BosMatthias de Kruijf2 - 0
821-06-2013Wijnand Voskuil jr.Jur van Ginkel2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
921-06-2013Jur van GinkelArno Bos1 - 1
921-06-2013Matthias de KruijfJaap Heij2 - 0
921-06-2013Stijn OverheemWijnand Voskuil jr.2 - 0
921-06-2013Erik MaijenburgEvert van de Pol2 - 0
921-06-2013Egbert HarkinkMichel Hendriksen sr0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
1022-06-2013Egbert HarkinkErik Maijenburg1 - 1
1022-06-2013Evert van de PolMatthias de Kruijf0 - 2
1022-06-2013Jaap HeijJur van Ginkel0 - 2
1022-06-2013Wijnand Voskuil jr.Michel Hendriksen sr2 - 0
1022-06-2013Arno BosStijn Overheem2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
1122-06-2013Stijn OverheemJaap Heij0 - 2
1122-06-2013Jur van GinkelEvert van de Pol2 - 0
1122-06-2013Michel Hendriksen srErik Maijenburg0 - 2
1122-06-2013Matthias de KruijfEgbert Harkink2 - 0
1122-06-2013Wijnand Voskuil jr.Arno Bos2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
1222-06-2013Egbert HarkinkJur van Ginkel0 - 2
1222-06-2013Evert van de PolStijn Overheem0 - 2
1222-06-2013Erik MaijenburgMatthias de Kruijf0 - 2
1222-06-2013Jaap HeijWijnand Voskuil jr.0 - 2
1222-06-2013Arno BosMichel Hendriksen sr2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
1322-06-2013Stijn OverheemEgbert Harkink2 - 0
1322-06-2013Michel Hendriksen srMatthias de Kruijf0 - 2
1322-06-2013Jur van GinkelErik Maijenburg0 - 2
1322-06-2013Arno BosJaap Heij0 - 2
1322-06-2013Wijnand Voskuil jr.Evert van de Pol0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
1422-06-2013Erik MaijenburgStijn Overheem1 - 1
1422-06-2013Matthias de KruijfJur van Ginkel2 - 0
1422-06-2013Evert van de PolArno Bos0 - 2
1422-06-2013Egbert HarkinkWijnand Voskuil jr.1 - 1
1422-06-2013Jaap HeijMichel Hendriksen sr1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
1522-06-2013Michel Hendriksen srJur van Ginkel2 - 0
1522-06-2013Stijn OverheemMatthias de Kruijf0 - 2
1522-06-2013Jaap HeijEvert van de Pol0 - 2
1522-06-2013Wijnand Voskuil jr.Erik Maijenburg0 - 2
1522-06-2013Arno BosEgbert Harkink1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
1622-06-2013Erik MaijenburgArno Bos0 - 2
1622-06-2013Jur van GinkelStijn Overheem2 - 0
1622-06-2013Matthias de KruijfWijnand Voskuil jr.1 - 1
1622-06-2013Egbert HarkinkJaap Heij2 - 0
1622-06-2013Evert van de PolMichel Hendriksen sr0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
1722-06-2013Jaap HeijErik Maijenburg1 - 1
1722-06-2013Michel Hendriksen srStijn Overheem0 - 2
1722-06-2013Evert van de PolEgbert Harkink2 - 0
1722-06-2013Arno BosMatthias de Kruijf0 - 2
1722-06-2013Wijnand Voskuil jr.Jur van Ginkel2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
1822-06-2013Jur van GinkelArno Bos2 - 0
1822-06-2013Stijn OverheemWijnand Voskuil jr.0 - 2
1822-06-2013Erik MaijenburgEvert van de Pol0 - 2
1822-06-2013Egbert HarkinkMichel Hendriksen sr1 - 1
1822-06-2013Matthias de KruijfJaap Heij2 - 0

Finale groep 1, poule 1

Stand

PlNaamRatingAW+=-Pt
1Matthias de Kruijf132744008
2Erik Maijenburg102043016
3Jur van Ginkel96141123
4Wijnand Voskuil jr.106940222
5Evert van de Pol113140131

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
122-06-2013Erik MaijenburgEvert van de Pol2 - 0
122-06-2013Wijnand Voskuil jr.Jur van Ginkel1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
222-06-2013Evert van de PolWijnand Voskuil jr.1 - 1
222-06-2013Matthias de KruijfErik Maijenburg2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
322-06-2013Jur van GinkelEvert van de Pol2 - 0
322-06-2013Wijnand Voskuil jr.Matthias de Kruijf0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
422-06-2013Matthias de KruijfJur van Ginkel2 - 0
422-06-2013Erik MaijenburgWijnand Voskuil jr.2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
522-06-2013Evert van de PolMatthias de Kruijf0 - 2
522-06-2013Jur van GinkelErik Maijenburg0 - 2

Finale groep 1, poule 2

Stand

PlNaamRatingAW+=-Pt
1Stijn Overheem86543016
2Arno Bos105042024
2Michel Hendriksen sr86242024
4Jaap Heij108141123
4Egbert Harkink100041123

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
122-06-2013Stijn OverheemEgbert Harkink2 - 0
122-06-2013Jaap HeijMichel Hendriksen sr0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
222-06-2013Egbert HarkinkJaap Heij1 - 1
222-06-2013Arno BosStijn Overheem2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
322-06-2013Michel Hendriksen srEgbert Harkink0 - 2
322-06-2013Jaap HeijArno Bos2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
422-06-2013Arno BosMichel Hendriksen sr0 - 2
422-06-2013Stijn OverheemJaap Heij2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
522-06-2013Egbert HarkinkArno Bos0 - 2
522-06-2013Michel Hendriksen srStijn Overheem0 - 2

Eindstand groep 1

PlNaamRatingAW+=-Pt
1Matthias de Kruijf132722191239
2Erik Maijenburg102022134530
3Wijnand Voskuil jr.10692295823
4Jur van Ginkel9612294922
5Evert van de Pol113122831119
6Stijn Overheem8652294922
7Arno Bos105022931021
8Michel Hendriksen sr86222631315
9Jaap Heij108122471115
10Egbert Harkink100022381114
Evert van der Pol is vijfde geworden, omdat hij in een hogere finale poule heeft gespeeld.


Voorronde groep 2/3

Stand

PlNaamRatingAW+=-Pt
1Melanie Voskuil76816133029
2Bert Visbeen016132128
3Dinand Stegeman84616115027
4Gerrit Roeterdink8851693421
5Arie van Diggele8841684420
6Teus Klok6171681717
6Evert van Grondelle8111681717
8Bram Boer7621672716
9Erwin Jochemsen01647515
9Bram Cysouw5931647515
9Geurt Hendriksen7151655615
12Barend van der Spaan01652912
13Ben van Beek7911643911
13Arie het Jonk01643911
15Mark ter Hofte7581634910
16Wil van Voorthuizen4421632118
17Jasper Gijsbertsen01600160

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
121-06-2013Bert VisbeenWil van Voorthuizen2 - 0
121-06-2013Jasper GijsbertsenBen van Beek0 - 2
121-06-2013Teus KlokBram Cysouw1 - 1
121-06-2013Arie het JonkMelanie Voskuil0 - 2
121-06-2013Barend van der SpaanGeurt Hendriksen2 - 0
121-06-2013Bram BoerDinand Stegeman0 - 2
121-06-2013Gerrit RoeterdinkErwin Jochemsen1 - 1
121-06-2013Evert van GrondelleArie van Diggele0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
221-06-2013Dinand StegemanEvert van Grondelle2 - 0
221-06-2013Erwin JochemsenBram Boer0 - 2
221-06-2013Bram CysouwGerrit Roeterdink0 - 2
221-06-2013Arie van DiggeleArie het Jonk1 - 1
221-06-2013Wil van VoorthuizenJasper Gijsbertsen2 - 0
221-06-2013Melanie VoskuilBarend van der Spaan2 - 0
221-06-2013Mark ter HofteTeus Klok0 - 2
221-06-2013Geurt HendriksenBert Visbeen0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
321-06-2013Bert VisbeenMelanie Voskuil1 - 1
321-06-2013Jasper GijsbertsenGeurt Hendriksen0 - 2
321-06-2013Ben van BeekWil van Voorthuizen0 - 2
321-06-2013Barend van der SpaanArie van Diggele0 - 2
321-06-2013Bram BoerBram Cysouw2 - 0
321-06-2013Arie het JonkDinand Stegeman0 - 2
321-06-2013Gerrit RoeterdinkMark ter Hofte2 - 0
321-06-2013Evert van GrondelleErwin Jochemsen2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
421-06-2013Dinand StegemanBarend van der Spaan1 - 1
421-06-2013Bram CysouwEvert van Grondelle0 - 2
421-06-2013Erwin JochemsenArie het Jonk1 - 1
421-06-2013Arie van DiggeleBert Visbeen0 - 2
421-06-2013Melanie VoskuilJasper Gijsbertsen2 - 0
421-06-2013Teus KlokGerrit Roeterdink2 - 0
421-06-2013Mark ter HofteBram Boer0 - 2
421-06-2013Geurt HendriksenBen van Beek1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
521-06-2013Jasper GijsbertsenArie van Diggele0 - 2
521-06-2013Ben van BeekMelanie Voskuil0 - 2
521-06-2013Wil van VoorthuizenGeurt Hendriksen0 - 2
521-06-2013Bert VisbeenDinand Stegeman0 - 2
521-06-2013Evert van GrondelleMark ter Hofte2 - 0
521-06-2013Barend van der SpaanErwin Jochemsen0 - 2
521-06-2013Bram BoerTeus Klok0 - 2
521-06-2013Arie het JonkBram Cysouw0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
621-06-2013Dinand StegemanJasper Gijsbertsen2 - 0
621-06-2013Bram CysouwBarend van der Spaan1 - 1
621-06-2013Arie van DiggeleBen van Beek2 - 0
621-06-2013Erwin JochemsenBert Visbeen0 - 2
621-06-2013Melanie VoskuilWil van Voorthuizen2 - 0
621-06-2013Gerrit RoeterdinkBram Boer0 - 2
621-06-2013Mark ter HofteArie het Jonk1 - 1
621-06-2013Teus KlokEvert van Grondelle0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
721-06-2013Ben van BeekDinand Stegeman0 - 2
721-06-2013Geurt HendriksenMelanie Voskuil0 - 2
721-06-2013Wil van VoorthuizenArie van Diggele0 - 2
721-06-2013Jasper GijsbertsenErwin Jochemsen0 - 2
721-06-2013Bert VisbeenBram Cysouw1 - 1
721-06-2013Arie het JonkTeus Klok0 - 2
721-06-2013Evert van GrondelleGerrit Roeterdink0 - 2
721-06-2013Barend van der SpaanMark ter Hofte0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
821-06-2013Dinand StegemanWil van Voorthuizen2 - 0
821-06-2013Erwin JochemsenBen van Beek1 - 1
821-06-2013Bram CysouwJasper Gijsbertsen2 - 0
821-06-2013Arie van DiggeleGeurt Hendriksen1 - 1
821-06-2013Bram BoerEvert van Grondelle1 - 1
821-06-2013Gerrit RoeterdinkArie het Jonk2 - 0
821-06-2013Mark ter HofteBert Visbeen0 - 2
821-06-2013Teus KlokBarend van der Spaan2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
921-06-2013Ben van BeekBram Cysouw0 - 2
921-06-2013Wil van VoorthuizenErwin Jochemsen2 - 0
921-06-2013Melanie VoskuilArie van Diggele2 - 0
921-06-2013Geurt HendriksenDinand Stegeman0 - 2
921-06-2013Jasper GijsbertsenMark ter Hofte0 - 2
921-06-2013Bert VisbeenTeus Klok2 - 0
921-06-2013Arie het JonkBram Boer0 - 2
921-06-2013Barend van der SpaanGerrit Roeterdink0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
1021-06-2013Erwin JochemsenGeurt Hendriksen1 - 1
1021-06-2013Bram CysouwWil van Voorthuizen1 - 1
1021-06-2013Dinand StegemanMelanie Voskuil1 - 1
1021-06-2013Evert van GrondelleArie het Jonk2 - 0
1021-06-2013Mark ter HofteBen van Beek1 - 1
1021-06-2013Gerrit RoeterdinkBert Visbeen0 - 2
1021-06-2013Teus KlokJasper Gijsbertsen2 - 0
1021-06-2013Bram BoerBarend van der Spaan2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
1121-06-2013Geurt HendriksenBram Cysouw1 - 1
1121-06-2013Melanie VoskuilErwin Jochemsen2 - 0
1121-06-2013Arie van DiggeleDinand Stegeman1 - 1
1121-06-2013Wil van VoorthuizenMark ter Hofte0 - 2
1121-06-2013Ben van BeekTeus Klok2 - 0
1121-06-2013Bert VisbeenBram Boer2 - 0
1121-06-2013Barend van der SpaanEvert van Grondelle0 - 2
1121-06-2013Jasper GijsbertsenGerrit Roeterdink0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
1221-06-2013Arie het JonkBarend van der Spaan0 - 2
1221-06-2013Erwin JochemsenArie van Diggele1 - 1
1221-06-2013Bram CysouwMelanie Voskuil0 - 2
1221-06-2013Evert van GrondelleBert Visbeen0 - 2
1221-06-2013Bram BoerJasper Gijsbertsen2 - 0
1221-06-2013Mark ter HofteGeurt Hendriksen1 - 1
1221-06-2013Teus KlokWil van Voorthuizen2 - 0
1221-06-2013Gerrit RoeterdinkBen van Beek2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
1321-06-2013Melanie VoskuilMark ter Hofte2 - 0
1321-06-2013Dinand StegemanErwin Jochemsen1 - 1
1321-06-2013Geurt HendriksenTeus Klok2 - 0
1321-06-2013Arie van DiggeleBram Cysouw0 - 2
1321-06-2013Wil van VoorthuizenGerrit Roeterdink0 - 2
1321-06-2013Jasper GijsbertsenEvert van Grondelle0 - 2
1321-06-2013Bert VisbeenArie het Jonk2 - 0
1321-06-2013Ben van BeekBram Boer2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
1421-06-2013Arie het JonkJasper Gijsbertsen2 - 0
1421-06-2013Barend van der SpaanBert Visbeen0 - 2
1421-06-2013Bram CysouwDinand Stegeman0 - 2
1421-06-2013Evert van GrondelleBen van Beek0 - 2
1421-06-2013Bram BoerWil van Voorthuizen1 - 1
1421-06-2013Mark ter HofteArie van Diggele0 - 2
1421-06-2013Teus KlokMelanie Voskuil0 - 2
1421-06-2013Gerrit RoeterdinkGeurt Hendriksen2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
1521-06-2013Dinand StegemanMark ter Hofte2 - 0
1521-06-2013Erwin JochemsenBram Cysouw1 - 1
1521-06-2013Melanie VoskuilGerrit Roeterdink1 - 1
1521-06-2013Arie van DiggeleTeus Klok0 - 2
1521-06-2013Geurt HendriksenBram Boer2 - 0
1521-06-2013Ben van BeekArie het Jonk0 - 2
1521-06-2013Jasper GijsbertsenBarend van der Spaan0 - 2
1521-06-2013Wil van VoorthuizenEvert van Grondelle0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
1621-06-2013Barend van der SpaanBen van Beek2 - 0
1621-06-2013Bert VisbeenJasper Gijsbertsen2 - 0
1621-06-2013Evert van GrondelleGeurt Hendriksen0 - 2
1621-06-2013Arie het JonkWil van Voorthuizen2 - 0
1621-06-2013Bram BoerMelanie Voskuil0 - 2
1621-06-2013Teus KlokDinand Stegeman0 - 2
1621-06-2013Mark ter HofteErwin Jochemsen0 - 2
1621-06-2013Gerrit RoeterdinkArie van Diggele0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
1721-06-2013Dinand StegemanGerrit Roeterdink1 - 1
1721-06-2013Erwin JochemsenTeus Klok2 - 0
1721-06-2013Arie van DiggeleBram Boer2 - 0
1721-06-2013Bram CysouwMark ter Hofte1 - 1
1721-06-2013Wil van VoorthuizenBarend van der Spaan0 - 2
1721-06-2013Ben van BeekBert Visbeen0 - 2
1721-06-2013Geurt HendriksenArie het Jonk0 - 2
1721-06-2013Melanie VoskuilEvert van Grondelle2 - 0

Finale groep 2/3, poule 1

Stand

PlNaamRatingAW+=-Pt
1Bert Visbeen053208
2Gerrit Roeterdink88552216
2Dinand Stegeman84653026
4Melanie Voskuil76851315
5Arie van Diggele88451133
6Evert van Grondelle81150232

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
122-06-2013Melanie VoskuilEvert van Grondelle1 - 1
122-06-2013Dinand StegemanGerrit Roeterdink0 - 2
122-06-2013Bert VisbeenArie van Diggele1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
222-06-2013Evert van GrondelleGerrit Roeterdink1 - 1
222-06-2013Melanie VoskuilBert Visbeen1 - 1
222-06-2013Arie van DiggeleDinand Stegeman0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
322-06-2013Gerrit RoeterdinkArie van Diggele2 - 0
322-06-2013Dinand StegemanMelanie Voskuil2 - 0
322-06-2013Bert VisbeenEvert van Grondelle2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
422-06-2013Bert VisbeenDinand Stegeman2 - 0
422-06-2013Evert van GrondelleArie van Diggele0 - 2
422-06-2013Melanie VoskuilGerrit Roeterdink1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
522-06-2013Arie van DiggeleMelanie Voskuil0 - 2
522-06-2013Dinand StegemanEvert van Grondelle2 - 0
522-06-2013Gerrit RoeterdinkBert Visbeen0 - 2

Finale groep 2/3, poule 2

Stand

PlNaamRatingAW+=-Pt
1Bram Boer76253117
1Bram Cysouw59353117
1Teus Klok61753117
4Erwin Jochemsen053026
5Barend van der Spaan050232
6Geurt Hendriksen71550141

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
122-06-2013Teus KlokBarend van der Spaan2 - 0
122-06-2013Bram CysouwErwin Jochemsen0 - 2
122-06-2013Bram BoerGeurt Hendriksen2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
222-06-2013Barend van der SpaanErwin Jochemsen0 - 2
222-06-2013Teus KlokBram Boer0 - 2
222-06-2013Geurt HendriksenBram Cysouw0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
322-06-2013Erwin JochemsenGeurt Hendriksen2 - 0
322-06-2013Bram CysouwTeus Klok1 - 1
322-06-2013Bram BoerBarend van der Spaan1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
422-06-2013Bram BoerBram Cysouw0 - 2
422-06-2013Barend van der SpaanGeurt Hendriksen1 - 1
422-06-2013Teus KlokErwin Jochemsen2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
522-06-2013Geurt HendriksenTeus Klok0 - 2
522-06-2013Bram CysouwBarend van der Spaan2 - 0
522-06-2013Erwin JochemsenBram Boer0 - 2

Finale groep 2/3, poule 3

Stand

PlNaamRatingAW+=-Pt
1Ben van Beek79143107
2Mark ter Hofte75842206
3Arie het Jonk041214
4Wil van Voorthuizen44241123
5Jasper Gijsbertsen040040

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
122-06-2013Mark ter HofteJasper Gijsbertsen2 - 0
122-06-2013Arie het JonkWil van Voorthuizen1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
222-06-2013Jasper GijsbertsenArie het Jonk0 - 2
222-06-2013Ben van BeekMark ter Hofte1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
322-06-2013Wil van VoorthuizenJasper Gijsbertsen2 - 0
322-06-2013Arie het JonkBen van Beek0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
422-06-2013Ben van BeekWil van Voorthuizen2 - 0
422-06-2013Mark ter HofteArie het Jonk1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
522-06-2013Jasper GijsbertsenBen van Beek0 - 2
522-06-2013Wil van VoorthuizenMark ter Hofte0 - 2

Eindstand groep 2/3

PlNaamRatingAW+=-Pt
1Bert Visbeen021164136
2Melanie Voskuil76821146134
3Dinand Stegeman84621145233
4Gerrit Roeterdink88521115527
5Arie van Diggele8842195723
6Evert van Grondelle81121831019
7Teus Klok61721112824
8Bram Boer76221103823
9Bram Cysouw5932178622
10Erwin Jochemsen02177721
11Geurt Hendriksen71521561016
12Barend van der Spaan021541214
13Ben van Beek7912074918
14Mark ter Hofte7582056916
15Arie het Jonk020551015
16Wil van Voorthuizen44220431311
17Jasper Gijsbertsen02000200
Arie van Diggele is vijfde geworden, omdat hij in een hogere finale poule heeft gespeeld.
Evert van Grondelle is zesde geworden, omdat hij in een hogere finale poule heeft gespeeld.
Geurt Hendriksen is elfde geworden, omdat hij in een hogere finale poule heeft gespeeld.
Barend van Spaan is twaalfde geworden, omdat hij in een hogere finale poule heeft gespeeld.
Wil van Voorthuizen is kampioen in groep 3 geworden.


Foto's

/