Team wedstrijden - Normaal tempo


Clubcompetities 2016-2017 - Overzicht uitslagen inleveren

CompetitieRondeDatumThuisUitInlevertermijnUitslag gemeldLaatste wijziging
Hoofdklasse12022-09-22DZW Warnsveld 1DV VBI Huissen 12022-09-24 01:00:002022-09-23 00:01:212022-09-23 00:01:21
Hoofdklasse12022-09-22DCH Harderwijk 1DSV Sinderen 12022-09-24 01:00:002022-09-23 21:39:482022-09-23 21:39:48
Hoofdklasse12022-09-22WSDV Wageningen 2WSDV Wageningen 12022-09-24 01:00:002022-09-23 10:19:322022-09-23 10:19:32
Hoofdklasse12022-09-23CTD Arnhem 1DCH Hengelo 12022-09-25 01:00:002022-09-24 00:39:362022-09-24 00:39:36
Hoofdklasse12022-09-23WDV Winterswijk 1BDSV Barneveld 12022-09-25 01:00:002022-09-24 13:58:002022-09-24 13:58:00
Hoofdklasse22022-10-03DSV Sinderen 1BDSV Barneveld 12022-10-05 01:00:002022-10-04 00:27:352022-10-04 00:27:35
Hoofdklasse22022-10-06DCH Hengelo 1DZW Warnsveld 12022-10-08 01:00:002022-10-06 23:38:182022-10-06 23:38:18
Hoofdklasse22022-10-06DV VBI Huissen 1WSDV Wageningen 22022-10-08 01:00:002022-10-07 10:10:082022-10-07 10:10:08
Hoofdklasse22022-10-06WSDV Wageningen 1DCH Harderwijk 12022-10-08 01:00:002022-10-07 00:09:332022-10-07 00:09:33
Hoofdklasse22022-10-07CTD Arnhem 1WDV Winterswijk 12022-10-09 01:00:002022-10-08 00:46:402022-10-08 00:46:40
Hoofdklasse32022-11-01BDSV Barneveld 1WSDV Wageningen 12022-11-03 01:00:002022-11-02 00:09:272022-11-02 00:09:27
Hoofdklasse32022-11-03DV VBI Huissen 1DCH Harderwijk 12022-11-05 01:00:002022-11-04 09:07:202022-11-04 09:07:20
Hoofdklasse32022-11-03DZW Warnsveld 1CTD Arnhem 12022-11-05 01:00:002022-11-03 23:52:452022-11-03 23:52:45
Hoofdklasse32022-11-03WSDV Wageningen 2DCH Hengelo 12022-11-05 01:00:002022-11-03 23:54:522022-11-03 23:54:52
Hoofdklasse32022-11-04WDV Winterswijk 1DSV Sinderen 12022-11-06 01:00:002022-11-05 00:49:252022-11-05 00:49:25
Hoofdklasse42022-11-14DSV Sinderen 1DV VBI Huissen 12022-11-16 01:00:002022-11-14 23:40:502022-11-14 23:40:50
Hoofdklasse42022-11-15BDSV Barneveld 1DCH Hengelo 12022-11-17 01:00:002022-11-16 00:24:562022-11-16 00:24:56
Hoofdklasse42022-11-17WSDV Wageningen 2DZW Warnsveld 12022-11-19 01:00:002022-11-17 23:20:432022-11-17 23:20:43
Hoofdklasse42022-11-17DCH Harderwijk 1CTD Arnhem 12022-11-19 01:00:002022-11-17 23:43:012022-11-17 23:43:01
Hoofdklasse42022-11-18WDV Winterswijk 1WSDV Wageningen 12022-11-20 01:00:002022-11-19 00:13:292022-11-19 00:13:29
Hoofdklasse52022-12-01WSDV Wageningen 1DSV Sinderen 12022-12-03 01:00:002022-12-02 12:22:482022-12-02 12:22:48
Hoofdklasse52022-12-01DZW Warnsveld 1WDV Winterswijk 12022-12-03 01:00:002022-12-02 00:08:082022-12-02 00:08:08
Hoofdklasse52022-12-01DV VBI Huissen 1BDSV Barneveld 12022-12-03 01:00:002022-12-02 08:41:392022-12-02 08:41:39
Hoofdklasse52022-12-01DCH Hengelo 1DCH Harderwijk 12022-12-03 01:00:002022-12-02 00:07:112022-12-02 00:07:11
Hoofdklasse52022-12-02CTD Arnhem 1WSDV Wageningen 22022-12-04 01:00:002022-12-03 00:57:312022-12-03 00:57:31
Hoofdklasse62022-12-12DSV Sinderen 1CTD Arnhem 12022-12-14 01:00:002022-12-12 23:55:072022-12-12 23:55:07
Hoofdklasse62022-12-13BDSV Barneveld 1DZW Warnsveld 12022-12-15 01:00:002022-12-13 23:43:012022-12-14 00:42:50
Hoofdklasse62022-12-15DCH Harderwijk 1WSDV Wageningen 22022-12-17 01:00:002022-12-15 23:27:512022-12-15 23:27:51
Hoofdklasse62022-12-15DCH Hengelo 1WSDV Wageningen 12022-12-17 01:00:002022-12-16 07:18:172022-12-16 07:18:17
Hoofdklasse62022-12-16WDV Winterswijk 1DV VBI Huissen 12022-12-18 01:00:002022-12-16 23:57:262022-12-16 23:57:26
Hoofdklasse72023-01-19DCH Harderwijk 1WDV Winterswijk 12023-01-21 01:00:002023-01-20 01:14:572023-01-20 01:14:57
Hoofdklasse72023-01-19WSDV Wageningen 2BDSV Barneveld 12023-01-21 01:00:002023-01-19 23:53:382023-01-19 23:53:38
Hoofdklasse72023-01-19WSDV Wageningen 1CTD Arnhem 12023-01-21 01:00:002023-01-20 00:31:312023-01-20 00:31:31
Hoofdklasse72023-01-19DZW Warnsveld 1DSV Sinderen 12023-01-21 01:00:002023-01-20 00:19:272023-01-20 00:19:27
Hoofdklasse72023-01-19DV VBI Huissen 1DCH Hengelo 12023-01-21 01:00:002023-01-19 23:34:172023-01-19 23:34:17
Hoofdklasse82023-01-30DSV Sinderen 1WSDV Wageningen 22023-02-01 01:00:002023-01-31 00:15:132023-01-31 00:15:13
Hoofdklasse82023-01-31BDSV Barneveld 1DCH Harderwijk 12023-02-02 01:00:002023-02-01 01:13:232023-02-01 01:13:23
Hoofdklasse82023-02-02WSDV Wageningen 1DZW Warnsveld 12023-02-04 01:00:002023-02-03 09:04:462023-02-03 09:04:46
Hoofdklasse82023-02-03CTD Arnhem 1DV VBI Huissen 12023-02-05 01:00:002023-02-04 19:25:042023-02-04 19:25:04
Hoofdklasse82023-02-17WDV Winterswijk 1DCH Hengelo 12023-02-19 01:00:00
Hoofdklasse92023-03-02DCH Harderwijk 1DZW Warnsveld 12023-03-04 01:00:00
Hoofdklasse92023-03-02DCH Hengelo 1DSV Sinderen 12023-03-04 01:00:00
Hoofdklasse92023-03-02DV VBI Huissen 1WSDV Wageningen 12023-03-04 01:00:00
Hoofdklasse92023-03-02WSDV Wageningen 2WDV Winterswijk 12023-03-04 01:00:00
Hoofdklasse92023-03-03CTD Arnhem 1BDSV Barneveld 12023-03-05 01:00:00
Eerste klasse A12022-09-20DIOS Beltrum 5DZW Warnsveld 22022-09-22 01:00:002022-09-20 22:52:382022-09-20 22:52:38
Eerste klasse A12022-09-22DVOIJ Terborg 1DVOIJ Terborg 22022-09-24 01:00:002022-09-22 23:44:342022-09-22 23:44:34
Eerste klasse A12022-09-27DEZ Laren 1DEZ Laren 22022-09-29 01:00:002022-09-27 23:09:252022-09-27 23:09:25
Eerste klasse A22022-09-29DZW Warnsveld 2DVOIJ Terborg 22022-10-01 01:00:002022-09-29 23:39:192022-09-29 23:39:19
Eerste klasse A22022-10-11DEZ Laren 2DVOIJ Terborg 12022-10-13 01:00:002022-10-12 08:56:042022-10-12 09:49:23
Eerste klasse A22022-10-11DIOS Beltrum 5DEZ Laren 12022-10-13 01:00:002022-10-11 23:01:162022-10-11 23:01:16
Eerste klasse A32022-10-18DEZ Laren 1DZW Warnsveld 22022-10-20 01:00:002022-10-18 22:42:362022-10-18 22:42:36
Eerste klasse A32022-11-01DEZ Laren 2DVOIJ Terborg 22022-11-03 01:00:002022-11-01 23:07:102022-11-01 23:11:39
Eerste klasse A32022-11-03DVOIJ Terborg 1DIOS Beltrum 52022-11-05 01:00:002022-11-03 22:52:442022-11-03 22:52:44
Eerste klasse A42022-11-10DZW Warnsveld 2DEZ Laren 22022-11-12 01:00:002022-11-11 01:12:322022-11-11 01:12:32
Eerste klasse A42022-11-15DEZ Laren 1DVOIJ Terborg 12022-11-17 01:00:002022-11-15 22:56:502022-11-15 22:56:50
Eerste klasse A42022-11-22DIOS Beltrum 5DVOIJ Terborg 22022-11-24 01:00:002022-11-23 07:48:232022-11-27 11:03:49
Eerste klasse A52022-11-24DVOIJ Terborg 1DZW Warnsveld 22022-11-26 01:00:002022-11-24 23:17:202022-11-24 23:17:20
Eerste klasse A52022-11-29DEZ Laren 2DIOS Beltrum 52022-12-01 01:00:002022-11-29 23:12:122022-11-29 23:12:12
Eerste klasse A52022-11-29DEZ Laren 1DVOIJ Terborg 22022-12-01 01:00:002022-11-29 22:51:512022-11-29 22:51:51
Eerste klasse A62022-12-13DEZ Laren 2DEZ Laren 12022-12-15 01:00:002022-12-13 23:17:522022-12-13 23:17:52
Eerste klasse A62023-01-09DVOIJ Terborg 2DVOIJ Terborg 12023-01-11 01:00:002023-01-09 22:37:232023-01-09 22:37:23
Eerste klasse A62023-01-12DZW Warnsveld 2DIOS Beltrum 52023-01-14 01:00:002023-01-12 23:25:302023-01-12 23:25:30
Eerste klasse A72023-01-17DEZ Laren 1DIOS Beltrum 52023-01-19 01:00:002023-01-17 23:03:562023-01-17 23:03:56
Eerste klasse A72023-01-19DVOIJ Terborg 1DEZ Laren 22023-01-21 01:00:002023-01-19 22:30:352023-01-19 22:30:35
Eerste klasse A72023-01-26DVOIJ Terborg 2DZW Warnsveld 22023-01-28 01:00:002023-01-26 22:46:362023-01-26 22:46:36
Eerste klasse A82023-01-31DIOS Beltrum 5DVOIJ Terborg 12023-02-02 01:00:002023-01-31 22:54:512023-01-31 22:54:51
Eerste klasse A82023-02-02DVOIJ Terborg 2DEZ Laren 22023-02-04 01:00:002023-02-02 22:47:312023-02-02 22:47:31
Eerste klasse A82023-02-09DZW Warnsveld 2DEZ Laren 12023-02-11 01:00:00
Eerste klasse A92023-02-09DVOIJ Terborg 2DIOS Beltrum 52023-02-11 01:00:00
Eerste klasse A92023-02-14DEZ Laren 2DZW Warnsveld 22023-02-16 01:00:00
Eerste klasse A92023-02-16DVOIJ Terborg 1DEZ Laren 12023-02-18 01:00:00
Eerste klasse A102023-02-23DZW Warnsveld 2DVOIJ Terborg 12023-02-25 01:00:00
Eerste klasse A102023-02-28DIOS Beltrum 5DEZ Laren 22023-03-02 01:00:00
Eerste klasse A102023-03-02DVOIJ Terborg 2DEZ Laren 12023-03-04 01:00:00
Eerste klasse B12022-10-04PDC Putten 1DES Lunteren 12022-10-06 01:00:002022-10-05 00:27:332022-10-05 07:03:11
Eerste klasse B12022-10-07DCG Groesbeek 1Kroonschijf Ede 12022-10-09 01:00:002022-10-08 09:58:532022-10-08 09:58:53
Eerste klasse B12022-10-13BDV Eerbeek CT 1DCH Harderwijk 22022-10-15 01:00:002022-10-13 23:10:542022-10-13 23:10:54
Eerste klasse B12022-10-13Zwart-Wit 86 Malden 1DCE Ederveen 12022-10-15 01:00:002022-10-14 00:14:252022-10-14 00:14:25
Eerste klasse B22022-10-31Kroonschijf Ede 1BDV Eerbeek CT 12022-11-02 01:00:002022-11-01 00:02:142022-11-01 00:02:14
Eerste klasse B22022-11-01DCE Ederveen 1DCG Groesbeek 12022-11-03 01:00:002022-11-02 08:58:172022-11-02 08:58:17
Eerste klasse B22022-11-01PDC Putten 1DCH Harderwijk 22022-11-03 01:00:002022-11-02 00:24:472022-11-02 00:24:47
Eerste klasse B22022-11-04DES Lunteren 1Zwart-Wit 86 Malden 12022-11-06 01:00:002022-11-05 00:22:202022-11-05 13:23:30
Eerste klasse B32022-11-10DCH Harderwijk 2DES Lunteren 12022-11-12 01:00:002022-11-10 23:35:282022-11-10 23:35:28
Eerste klasse B32022-11-14Kroonschijf Ede 1PDC Putten 12022-11-16 01:00:002022-11-15 00:28:252022-11-15 00:28:25
Eerste klasse B32022-11-17BDV Eerbeek CT 1DCE Ederveen 12022-11-19 01:00:002022-11-18 08:54:462022-11-18 08:54:46
Eerste klasse B32022-11-17Zwart-Wit 86 Malden 1DCG Groesbeek 12022-11-19 01:00:002022-11-18 00:02:222022-11-18 00:02:22
Eerste klasse B42022-11-28Kroonschijf Ede 1DES Lunteren 12022-11-30 01:00:002022-11-29 01:07:112022-11-29 01:07:11
Eerste klasse B42022-11-28Zwart-Wit 86 Malden 1DCH Harderwijk 22022-11-30 01:00:002022-11-28 23:44:262022-11-28 23:44:26
Eerste klasse B42022-11-29DCE Ederveen 1PDC Putten 12022-12-01 01:00:002022-11-29 23:03:572022-11-29 23:03:57
Eerste klasse B42022-12-08DCG Groesbeek 1BDV Eerbeek CT 12022-12-10 01:00:002022-12-09 01:06:132022-12-09 01:06:13
Eerste klasse B52022-12-16DES Lunteren 1DCE Ederveen 12022-12-18 01:00:002022-12-17 00:26:322022-12-17 00:26:32
Eerste klasse B52022-12-16DCG Groesbeek 1PDC Putten 12022-12-18 01:00:002022-12-17 00:19:092022-12-17 00:19:09
Eerste klasse B52023-01-05BDV Eerbeek CT 1Zwart-Wit 86 Malden 12023-01-07 01:00:002023-01-06 09:13:452023-01-06 09:13:45
Eerste klasse B62023-01-10PDC Putten 1BDV Eerbeek CT 12023-01-12 01:00:002023-01-10 23:07:252023-01-10 23:07:25
Eerste klasse B62023-01-12Zwart-Wit 86 Malden 1Kroonschijf Ede 12023-01-14 01:00:002023-01-13 00:21:532023-01-13 00:21:53
Eerste klasse B62023-01-12DCH Harderwijk 2DCE Ederveen 12023-01-14 01:00:002023-01-12 23:11:242023-01-12 23:11:24
Eerste klasse B62023-01-20DCG Groesbeek 1DES Lunteren 12023-01-22 01:00:002023-01-21 10:20:172023-01-21 11:17:16
Eerste klasse B52023-01-26DCH Harderwijk 2Kroonschijf Ede 12023-01-28 01:00:002023-01-26 23:11:002023-01-26 23:11:00
Eerste klasse B72023-02-03PDC Putten 1Zwart-Wit 86 Malden 12023-02-05 01:00:002023-02-03 22:58:182023-02-03 22:58:18
Eerste klasse B72023-02-03DES Lunteren 1BDV Eerbeek CT 12023-02-05 01:00:002023-02-03 23:02:202023-02-03 23:02:20
Eerste klasse B72023-02-03DCE Ederveen 1Kroonschijf Ede 12023-02-05 01:00:002023-02-03 23:28:002023-02-03 23:28:00
Eerste klasse B72023-02-03DCH Harderwijk 2DCG Groesbeek 12023-02-05 01:00:002023-02-03 22:59:292023-02-03 22:59:29
Tweede klasse A12022-09-19DSV Sinderen 2DSV Sinderen 32022-09-21 01:00:002022-09-20 11:37:292022-09-20 11:37:29
Tweede klasse A12022-09-22DCH Hengelo 2WDV Winterswijk 22022-09-24 01:00:002022-09-23 00:06:122022-09-23 00:06:12
Tweede klasse A22022-10-05WDV Winterswijk 2DSV Sinderen 32022-10-07 01:00:002022-10-05 23:53:442022-10-05 23:53:44
Tweede klasse A22022-10-13DCH Hengelo 2DSV Sinderen 22022-10-15 01:00:002022-10-13 22:51:412022-10-13 22:51:41
Tweede klasse A32022-10-31DSV Sinderen 2WDV Winterswijk 22022-11-02 01:00:002022-11-02 19:14:192022-11-02 19:14:19
Tweede klasse A32022-11-07DSV Sinderen 3DCH Hengelo 22022-11-09 01:00:002022-11-07 23:30:222022-11-07 23:30:22
Tweede klasse A42022-11-16WDV Winterswijk 2DCH Hengelo 22022-11-18 01:00:002022-11-17 00:42:012022-11-17 00:42:01
Tweede klasse A42022-11-21DSV Sinderen 3DSV Sinderen 22022-11-23 01:00:002022-11-22 11:38:382022-11-22 11:38:38
Tweede klasse A52022-11-28DSV Sinderen 3WDV Winterswijk 22022-11-30 01:00:002022-11-29 09:33:532022-11-29 09:33:53
Tweede klasse A62022-12-08DCH Hengelo 2DSV Sinderen 32022-12-10 01:00:002022-12-08 23:26:122022-12-08 23:26:12
Tweede klasse A52023-01-09DSV Sinderen 2DCH Hengelo 22023-01-11 01:00:002023-01-09 23:30:192023-01-09 23:30:19
Tweede klasse A62023-01-11WDV Winterswijk 2DSV Sinderen 22023-01-13 01:00:002023-01-13 11:13:112023-01-13 11:13:11
Tweede klasse A72023-01-12DCH Hengelo 2WDV Winterswijk 22023-01-14 01:00:002023-01-13 09:19:072023-01-13 09:19:07
Tweede klasse A72023-01-16DSV Sinderen 2DSV Sinderen 32023-01-18 01:00:002023-01-17 17:57:102023-01-17 17:57:10
Tweede klasse A82023-02-01WDV Winterswijk 2DSV Sinderen 32023-02-03 01:00:002023-02-02 00:37:172023-02-02 00:37:17
Tweede klasse A82023-02-02DCH Hengelo 2DSV Sinderen 22023-02-04 01:00:002023-02-02 23:07:002023-02-02 23:07:00
Tweede klasse A92023-02-20DSV Sinderen 3DCH Hengelo 22023-02-22 01:00:00
Tweede klasse A92023-02-27DSV Sinderen 2WDV Winterswijk 22023-03-01 01:00:00
Tweede klasse B12022-09-22DCA Apeldoorn 1Kroonschijf Ede 22022-09-24 01:00:002022-09-22 23:49:222022-09-22 23:49:22
Tweede klasse B12022-09-22Zwart-Wit 86 Malden 2CTD Arnhem 22022-09-24 01:00:002022-09-23 12:36:512022-09-23 12:36:51
Tweede klasse B22022-10-06DCA Apeldoorn 1Zwart-Wit 86 Malden 22022-10-08 01:00:002022-10-07 00:11:272022-10-07 01:13:59
Tweede klasse B22022-10-07CTD Arnhem 2DCL Lent 12022-10-09 01:00:002022-10-10 18:39:272022-10-10 18:39:27
Tweede klasse B32022-11-03Zwart-Wit 86 Malden 2Kroonschijf Ede 22022-11-05 01:00:002022-11-04 07:04:312022-11-04 07:04:31
Tweede klasse B32022-11-04DCL Lent 1DCA Apeldoorn 12022-11-06 01:00:002022-11-04 22:45:112022-11-04 22:45:11
Tweede klasse B42022-11-21Kroonschijf Ede 2CTD Arnhem 22022-11-23 01:00:002022-11-22 00:00:192022-11-22 00:00:19
Tweede klasse B42022-11-24Zwart-Wit 86 Malden 2DCL Lent 12022-11-26 01:00:002022-11-25 12:29:502022-11-25 12:29:50
Tweede klasse B52022-12-02CTD Arnhem 2DCA Apeldoorn 12022-12-04 01:00:002022-12-03 00:04:192022-12-03 00:04:19
Tweede klasse B52022-12-02DCL Lent 1Kroonschijf Ede 22022-12-04 01:00:002022-12-02 23:45:332022-12-02 23:45:33
Tweede klasse B62022-12-12Kroonschijf Ede 2DCA Apeldoorn 12022-12-14 01:00:002022-12-13 00:12:072022-12-13 00:12:07
Tweede klasse B62022-12-16CTD Arnhem 2Zwart-Wit 86 Malden 22022-12-18 01:00:002022-12-17 02:16:582022-12-17 02:16:58
Tweede klasse B72023-01-19Zwart-Wit 86 Malden 2DCA Apeldoorn 12023-01-21 01:00:002023-01-20 00:12:452023-01-20 00:24:14
Tweede klasse B72023-01-20DCL Lent 1CTD Arnhem 22023-01-22 01:00:002023-01-21 00:14:292023-01-21 00:14:29
Tweede klasse B82023-02-02DCA Apeldoorn 1DCL Lent 12023-02-04 01:00:002023-02-02 23:13:222023-02-02 23:13:22
Tweede klasse B82023-02-06Kroonschijf Ede 2Zwart-Wit 86 Malden 22023-02-08 01:00:002023-02-06 23:30:122023-02-06 23:30:12
Tweede klasse B92023-02-17CTD Arnhem 2Kroonschijf Ede 22023-02-19 01:00:00
Tweede klasse B92023-02-17DCL Lent 1Zwart-Wit 86 Malden 22023-02-19 01:00:00
Tweede klasse B102023-03-02DCA Apeldoorn 1CTD Arnhem 22023-03-04 01:00:00
Tweede klasse B102023-03-06Kroonschijf Ede 2DCL Lent 12023-03-08 01:00:00