Team wedstrijden - Jeugd


Jeugd clubcompetities 2008-2009 - Regio Zuid

Hieronder vind je de volledige uitslag van de beide jeugdcompetities van regio-zuid van de GDB. Alle jeugdleden die lid zijn van de KNDB mogen hieraan deelnemen, echter aspiranten en junioren die in de seniorencompetitie op zaterdag voor hun club uitkomen zijn hiervan uitgesloten. Dit is gedaan om ook de mindere spelers een leuk toernooi te bieden. In Poule A is het tempo ieder één uur bedenktijd en er moet genoteerd worden tot de tijdnoodfase. In poule B wordt zonder klok gespeeld en twee ronden per wedstrijd. Als een partij langer dan 30 minuten duurt, wordt er een klok bij gezet met ieder 5 minuten. Iedere deelnemer krijgt een aandenken, dit om de jeugdcompetitie te stimuleren. Ook de topscoorder krijgt een aandenken. De laatste ronde wordt gezamenlijk gespeeld.

Vriendelijke groeten,
Jo Weijman


Poule A

Stand

PlTeam12345AWPtBP
1Denk en Zet A 66764825
2CTD A2 8754622
3Lent A20 464312
4Damvereniging VBI A114 44210
5Heteren A2324 4111

Uitslagen


RondeTeam thuisTeam uitUitslag
1Damvereniging VBI A
Lisa Aleven
Daymian van Sommeren
Jasper van Meerten
Michelle Kway
CTD A
Marvin Schaaf
Justin Simon
WinSie Hau
Demi Nijhuis
1 - 7
1 - 1
0 - 2
0 - 2
0 - 2
1Heteren A
René Veenbrink
Nico van Engelenhoven
Ben van Mourik
Sanne Hoksbergen
Lent A
Rijan Hijkoop
Dariush Hhabbazi
Patrick van Nigtevecht
Jaco Bouw
2 - 6
0 - 2
2 - 0
0 - 2
0 - 2
RondeTeam thuisTeam uitUitslag
2CTD A
Justin Simon
Nick van Weij
Marvin Schaaf
Demi Nijhuis
Heteren A
Nico van Engelenhoven
René Veenbrink
Stijn Geluk
Arnold Peters
5 - 3
0 - 2
2 - 0
1 - 1
2 - 0
2Damvereniging VBI A
Sil Spieard
Jasper van Meerten
Tessa Aleven
Michelle Kway
Denk en Zet A
Freek van Stijn
Daan van der Werf
Bas de Groot
Thijs Vreugdenhil
1 - 7
0 - 2
0 - 2
1 - 1
0 - 2
RondeTeam thuisTeam uitUitslag
3Denk en Zet A
Daan van der Werf
Freek van Stijn
Bas de Groot
Thijs Vreugdenhil
CTD A
Nick van Weij
WinSie Hau
Marvin Schaaf
Demi Nijhuis
6 - 2
2 - 0
2 - 0
0 - 2
2 - 0
3Lent A
Rayn Hijkoop
Dariush Khabbazi
Patrick van Nigtevecht
Jaco Bouw
Damvereniging VBI A
Sil Spieard
Lisa Aleven
Jasper van Meerten
Daymian van Sommeren
4 - 4
2 - 0
0 - 2
2 - 0
0 - 2
RondeTeam thuisTeam uitUitslag
4Denk en Zet A
Daan van der Werf
Freek van Stijn
Bas de Groot
Albert Middelkoop
Lent A
Rayn Hijkoop
Dariush Khabbazi
Patrick van Nigtevecht
Jaco Bouw
6 - 2
0 - 2
2 - 0
2 - 0
2 - 0
4Heteren A
Nico van Engelenhoven
René Veenbrink
Stijn Geluk
Sanne Hoksbergen
Damvereniging VBI A
Lisa Aleven
Sil Spieard
Michelle Kway
Jasper van Meerten
4 - 4
0 - 2
0 - 2
2 - 0
2 - 0
RondeTeam thuisTeam uitUitslag
5Heteren A
Nico van Engelenhoven

Arnold Peters
René Veenbrink
Denk en Zet A
Freek van Stijn
Daan van der Werf
Bas de Groot
Thijs Vreugdenhill
2 - 6
2 - 0
0 - 2
0 - 2
0 - 2
5Lent A
Rayn Hijkoop
Dariush Khabbazi
Patrick van Nigtevecht
Jaco Bouw
CTD A
Justin Simon
Niek van Weij
WinSie Hau
Marvin Schaaf
0-8
0 - 2
0 - 2
0 - 2
0 - 2

Topscorer

NaamTeamR1R2R3R4R5AWPt
Thijs VreugdenhilDenk en Zet A-22-236
Daan van der WerfDenk en Zet A-220246
Freek van StijnDenk en Zet A-222046
Marvin SchaafCTD A112-246
Nico van EngelenhovenHeteren A22-0246
Rayn HijkoopLent A2-22046
Lisa AlevenDamvereniging VBI A1-22-35
Bas de GrootDenk en Zet A-102245
Demi NijhuisCTD A220--34
Justin SimonCTD A20--234
Nick van WeijCTD A-20-234
Patrick van NigtevechtLent A2-20-34
WinSie HauCTD A2-0-234
Stijn GelukHeteren A-1-2-23
Albert MiddelkoopDenk en Zet A---2-12
Daymian van SommerenDamvereniging VBI A0-2--22
Sanne HoksbergenHeteren A0--2-22
Sil SpieardDamvereniging VBI A-002-32
Jaco BouwLent A2-00042
Tessa AlevenDamvereniging VBI A-1---11
Ben van MourikHeteren A0----10
Tom SiebeltLent A----010
Arnold PetersHeteren A-0--020
Michelle KwayDamvereniging VBI A00-0-30
Dariush KhabbaziLent A0-00040
Jasper van MeertenDamvereniging VBI A0000-40
René VeenbrinkHeteren A00-0040

Poule B

Stand

PlTeam1234567AWPtBP
1Damvereniging VBI B 4
7
8
6
7
3
8
4
8
8
6
8
122077
2CTD B1
5
 6
2
4
4
7
3
6
4
8
8
121558
3Damvereniging VBI C0
2
2
6
 4
6
2
6
6
5
5
8
121552
4Heteren B4
1
4
4
4
2
 3
5
6
3
8
6
121250
5Lent B0
4
1
5
6
2
5
3
 4
2
6
8
121246
6Denk en Zet B0
0
2
4
2
3
2
5
4
6
 8
6
121042
7Denk en Zet C2
0
0
0
3
0
0
2
2
0
0
2
 12011

Uitslagen


RondeTeam thuisTeam uitUitslag
1Lent B
Tom Siebelt
Vince
Huub Siebelt
Mandana Khabbazi
CTD B
Richard Verhoeven
Valentijn Tissen
WinKit Hau
Stanley Wien
1 - 7
1 - 1
0 - 2
0 - 2
0 - 2
1aLent B
Vince
Tom Siebelt
Mandana Khabbazi
Huub Siebelt
CTD B
Richard Verhoeven
Valentijn Tissen
WinKit Hau
Stanley Wien
5 - 3
2 - 0
1 - 1
0 - 2
2 - 0
1Denk en Zet B
Albert Middelkoop
Thijs Vreugdenhil
Oscar Vaessen
Simone Ooms
Denk en Zet C
Daan Jansen
Stijn Jacobs
Marijn Koldenhof
Anna Gardanzari
8-0
2 - 0
2 - 0
2 - 0
2 - 0
1aDenk en Zet B
Albert Middelkoop
Thijs Vreugdenhil
Oscar Vaessen
Simone Ooms
Denk en Zet C
Stijn Jacobs
Anna Gardanzari
Daan Jansen
Marijn Koldenhof
6 - 2
2 - 0
2 - 0
0 - 2
2 - 0
1Damvereniging VBI B
Tessa Aleven
Rikke Ponger
Guido Janssen
Rick Meeuwsen
Damvereniging VBI C
Niek Knuiman
Remi Scharroo
Tim Kemperman
Morgano Koedam
8-0
2 - 0
2 - 0
2 - 0
2 - 0
1aDamvereniging VBI B
Rikke Ponger
Tessa Aleven
Sem Derksen
Guido Janssen
Damvereniging VBI C
Niek Knuiman
Remi Scharroo
Tim Kemperman
Rick Meeuwsen
6 - 2
2 - 0
2 - 0
2 - 0
0 - 2
RondeTeam thuisTeam uitUitslag
2Denk en Zet C
Hugo Kunneman
Stijn Jacobs
Daan Janssen
Marijn Koldenhof
CTD B
Richard Verhoeven
Valentijn Tissen
Winkit Hau
Nouri Brinkman
0-8
0 - 2
0 - 2
0 - 2
0 - 2
2aDenk en Zet C
Stijn Jacobs
Daan Janssen
Hugo Kunneman
Anna Gardanzari
CTD B
Richard Verhoeven
Valentijn Tissen
Winkit Hau
Nouri Brinkman
0-8
0 - 2
0 - 2
0 - 2
0 - 2
2Denk en Zet B
Albert Middelkoop
Thijs Vreugdenhil
Oscar Vaessen
Simone Ooms
Damvereniging VBI B
Daymian van Sommeren
Luka Wissink
Tessa Aleven
Rikke Pongers
0-8
0 - 2
0 - 2
0 - 2
0 - 2
2aDenk en Zet B
Thijs Vreugdenhil
Albert Middelkoop
Simone Ooms
Oscar Vaessen
Damvereniging VBI B
Daymian van Sommeren 0 2
Luka Wissink
Tessa Aleven
Rikke Pongers
0-8
-
0 - 2
0 - 2
0 - 2
2Damvereniging VBI C
Rick Meeuwsen
Todor Wissink
Sem Derksen
Guido Janssen
Heteren B
Arnold Peters
Samantha van Kekum
Ruben Putman
Giovanni Menting
4 - 4
2 - 0
0 - 2
0 - 2
2 - 0
2aDamvereniging VBI C
Remi Scharroo
Rick Meeuwsen
Guido Janssen
Sem Derksen
Heteren B
Arnold Peters
Samantha van Kekum
Ruben Putman
Giovanni Menting
6 - 2
0 - 2
2 - 0
2 - 0
2 - 0
RondeTeam thuisTeam uitUitslag
3Damvereniging VBI B
Luka Wissink
Tessa Aleven
Rikke Ponger
Max Poortman
Denk en Zet C
Daan Janssen
Hugo Kunneman
Anna Gardanzari
Pelle Bronkhorst
6 - 2
2 - 0
2 - 0
2 - 0
0 - 2
3aDamvereniging VBI B
Tessa Aleven
Luka Wissink
Max Poortman
Rikke Ponger
Denk en Zet C
Daan Janssen
Hugo Kunneman
Anna Gardanzari
Pelle Bronkhorst
8-0
2 - 0
2 - 0
2 - 0
2 - 0
3Lent B
Tom Siebelt
Marcel Stoopen
Huub Siebelt
Mandana Khabbazi
Damvereniging VBI C
Todor Wissink
Rick Meeuwsen
Sem Derksen
Niek Knuiman
6 - 2
2 - 0
0 - 2
2 - 0
2 - 0
3aLent B
Marcel Stoopen
Tom Siebelt
Mandan Khabbazi
Huub Siebelt
Damvereniging VBI C
Todor Wissink
Rick Meeuwsen
Sem Derksen
Niek Knuiman
2 - 6
0 - 2
2 - 0
0 - 2
0 - 2
3Heteren B
Ruben Puttman
Maurits van Doorn
Glenn Hoksbergen
Sebastiaan van Doorn
Denk en Zet B
Albert Middelkoop
Oscar Vaessen
Simone Ooms
Daan Janssen
6 - 2
2 - 0
2 - 0
0 - 2
2 - 0
3aHeteren B
Maurits van Doorn
Ruben Puttman
Sebastiaan van Doorn
Glenn Hoksbergen
Denk en Zet B
Albert Middelkoop
Oscar Vaessen
Simone Ooms
Daan Janssen
3 - 5
0 - 2
1 - 1
0 - 2
2 - 0
RondeTeam thuisTeam uitUitslag
4CTD B
Richard Verhoeven
Valentijn Tissen
Winkit Hau
Nouri Brinkman
Denk en Zet B
Thijs Vreugdenhil
Oscar Vaessen
Albert Middelkoop
Simone Ooms
6 - 2
0 - 2
2 - 0
2 - 0
2 - 0
4aCTD B
Valentijn Tissen
Richard Verhoeven
Stanley Wien
Winkit Hau
Denk en Zet B
Thijs Vreugdenhil
Oscar Vaessen
Albert Middelkoop
Simone Ooms
4 - 4
2 - 0
2 - 0
0 - 2
0 - 2
4Heteren B
Sanne Hoksbergen
Ruben Puttman
Glenn Hoksbergen
Robin Kamphuis
Denk en Zet C
Daan Janssen
Hugo Kunneman 2 0
Anna Gardanzari
Stijn Jacobs
8-0
2 - 0
-
2 - 0
2 - 0
4aHeteren B
Robin Kamphuis
Sanne Hoksbergen
Ruben Puttman
Glenn Hoksbergen
Denk en Zet C
Daan Janssen
Hugo Kunneman
Anna Gardanzari
Stijn Jacobs
6 - 2
0 - 2
2 - 0
2 - 0
2 - 0
4Lent B
Tom Siebelt
Vince
Huub Siebelt
Mandana Khabbazi
Damvereniging VBI B
Daymian van Sommeren
Luka Wissink
Tessa Aleven
Sem Derksen
0-8
0 - 2
0 - 2
0 - 2
0 - 2
4aLent B
Vince
Tom Siebel
Mandana Khabbazi
Huub Siebelt
Damvereniging VBI B
Daymian van Sommeren
Luka Wissink
Tessa Aleven
Sem Derksen
4 - 4
2 - 0
0 - 2
0 - 2
2 - 0
RondeTeam thuisTeam uitUitslag
5Denk en Zet C
Daan Janssen
Hugo Kunneman
Marijn Koldenhof
Anna Gardanzari
Damvereniging VBI C
Rick Meeuwsen
Sem Derksen
Todor Wissink
Max Poortman
3 - 5
2 - 0
0 - 2
1 - 1
0 - 2
5aDenk en Zet C
Hugo Kunneman
Daan Janssen
Anna Gardanzari
Marijn Koldenhof
Damvereniging VBI C
Rick Meeuwsen
Sem Derksen
Todor Wissink
Max Poortman
0-8
0 - 2
0 - 2
0 - 2
0 - 2
5Damvereniging VBI B
Daymian van Sommeren
Luka Wissink
Tessa Aleven
Rikke Ponger
CTD B
Richard Verhoeven
Valentijn Tissen
WinKit Hau
Stanley Wien
7 - 1
1 - 1
2 - 0
2 - 0
2 - 0
5aDamvereniging VBI B
Luka Wissink
Daymian van Sommeren
Rikke Ponger
Tessa Aleven
CTD B
Richard Verhoeven
Valentijn Tissen
WinKit Hau
Stanley Wien
3 - 5
0 - 2
2 - 0
0 - 2
1 - 1
5Heteren B
Sanne Hoksbergen
Ruben Puttman
Glenn Hoksbergen
Giovanni Menting
Lent B
Tom Siebelt
Vince
Huub Siebelt
Mandana Khabbazi
3 - 5
0 - 2
1 - 1
0 - 2
2 - 0
5aHeteren B
Ruben Puttman
Sanne Hoksbergen
Giovanni Menting
Glenn Hoksbergen
Lent B
Tom Siebelt
Vince
Huub Siebelt
Mandana Khabbazi
5 - 3
1 - 1
2 - 0
2 - 0
0 - 2
RondeTeam thuisTeam uitUitslag
6Damvereniging VBI C
Rick Meeuwsen
Sem Derksen
Todor Wissink
Guido Janssen
Denk en Zet B
Thijs Vreugdenhil
Oscar Vaessen
Albert Middelkoop
Simone Ooms
6 - 2
1 - 1
1 - 1
2 - 0
2 - 0
6aDamvereniging VBI C
Sem Derksen
Rick Meeuwsen
Guido Janssen
Todor Wissink
Denk en Zet B
Thijs Vreugdenhil
Oscar Vaessen
Albert Middelkoop
Simone Ooms
5 - 3
0 - 2
1 - 1
2 - 0
2 - 0
6Lent B
Tom Siebelt
Vince
Huub Siebelt
Mandana Khabbazi
Denk en Zet C
Stijn Jacobs
Daan Jansen
Marijn Koldenhof
Anna Gardanzani
6 - 2
2 - 0
0 - 2
2 - 0
2 - 0
6aLent B
Vince
Tom Siebel
Mandana Khabbazi
Huub Siebelt
Denk en Zet C
Stijn Jacobs
Daan Jansen
Marijn Koldenhof
Anna Gardanzani
8-0
2 - 0
2 - 0
2 - 0
2 - 0
6CTD B
Nouri Brinkman
Winkit Hau
Stanley Wien
Hamed Hakimi
Heteren B
Ruben Puttman
Sanne Hoksbergen
Giovanni Menting
Glenn Hoksbergen
4 - 4
2 - 0
0 - 2
0 - 2
2 - 0
6aCTD B
Winkit Hau
Nouri Brinkman
Hamed Hakimi
Stanley Wien
Heteren B
Ruben Puttman
Sanne Hoksbergen
Giovanni Menting
Glenn Hoksbergen
4 - 4
0 - 2
0 - 2
2 - 0
2 - 0
RondeTeam thuisTeam uitUitslag
7Damvereniging VBI C
Todor Wissink
Sem Derksen
Max Poortman
Niek Knuiman
CTD B
Richard Verhoeven
Valentijn Tissen
WinKit Hau
Nouri Brinkman
2 - 6
2 - 0
0 - 2
0 - 2
0 - 2
7aDamvereniging VBI C
Sem Derksen
Todor Wissink
Niek Knuiman
Max Poortman
CTD B
Richard Verhoeven
Valentijn Tissen
WinKit Hau
Nouri Brinkman
6 - 2
2 - 0
2 - 0
2 - 0
0 - 2
7Denk en Zet B
Albert Middelkoop
Oscar Vaessen
Simone Ooms
Daan Jansen
Lent B
Michael van Nigtevecht
Huub Siebelt
Nandana Khabbazi
Marcel Stoopen
4 - 4
2 - 0
0 - 2
0 - 2
2 - 0
7aDenk en Zet B
Oscar Vaessen
Albert Middelkoop
Daan Jansen
Simone Ooms
Lent B
Michael van Nigtevecht
Huub Siebelt
Nandana Khabbazi
Marcel Stoopen
6 - 2
2 - 0
2 - 0
0 - 2
2 - 0
7Damvereniging VBI B
Daymian van Sommeren
Luka Wissink
Tessa Aleven
Rikke Ponger
Heteren B
Sanne Hoksbergen
Ruben Putman
Giovanni Menting
Glen Hoksbergen
4 - 4
2 - 0
0 - 2
0 - 2
2 - 0
7aDamvereniging VBI B
Luka Wissink
Daymian van Sommeren
Rikke Ponger
Tessa Aleven
Heteren B
Sanne Hoksbergen
Ruben Putman
Giovanni Menting
Glen Hoksbergen
7 - 1
2 - 0
2 - 0
1 - 1
2 - 0

Topscorer

NaamTeamR11aR22aR33aR44aR55aR66aR77aAWPt
Tessa AlevenDamvereniging VBI B2222222221--021221
Rikke PongerDamvereniging VBI B222222--20--211017
Luka WissinkDamvereniging VBI B--22222220--021016
Ruben PuttmanHeteren B--2021221102201215
Huub SiebeltLent B02--20022022201214
WinKit HauCTD B2222--200200201214
Daymian van SommerenDamvereniging VBI B--22--2012--22813
Todor WissinkDamvereniging VBI C--0-02--122222913
Tom SiebeltLent B11--22002122--1013
Valentijn TissenCTD B2122--2200--021013
Nouri BrinkmanCTD B--22--2---2022712
Rick MeeuwsenDamvereniging VBI C-22220--0211--912
Albert MiddelkoopDenk en Zet B22000202--00221212
Mandana KhabbaziLent B00--20000222221212
Simone OomsDenk en Zet B22002202--00021212
Sem DerksenDamvereniging VBI C--0202--2210021011
Sanne HoksbergenHeteren B------22022200810
Richard VerhoevenCTD B1022--0212--001010
Giovanni MentingHeteren B--00----22202189
Thijs VreugdenhilDenk en Zet B2200--20--12--89
Guido JanssenDamvereniging VBI C--22------22--48
Daan JansenDenk en Zet C020000022020--128
VinceLent B02----021002--87
Oscar VaessenDenk en Zet B20000100--1102127
Glen HoksbergenHeteren B----0222000000106
Stanley WienCTD B20-----00102--75
Hamed HakimiCTD B----------22--24
Sem DerksenDamvereniging VBI B-2----20------34
Max PoortmanDamvereniging VBI C--------22--0044
Niek KnuimanDamvereniging VBI C00--02------0264
Rick MeeuwsenDamvereniging VBI B2-------------12
Arnold PetersHeteren B--02----------22
Guido JanssenDamvereniging VBI B20------------22
Maurits van DoornHeteren B----20--------22
Max PoortmanDamvereniging VBI B----02--------22
Pelle BronkhorstDenk en Zet C----20--------22
Robin KamphuisHeteren B------20------22
Samantha van KekumHeteren B--20----------22
Sebastiaan van DoornHeteren B----20--------22
Daan JansenDenk en Zet B----00------2042
Marijn KoldenhofDenk en Zet C0000----1000--81
Nadia BouwLent B--------------00
Morgano KoedamDamvereniging VBI C0-------------10
Michael van NigtevechtLent B------------0020
Tim KempermanDamvereniging VBI C00------------20
Remi ScharrooDamvereniging VBI C00-0----------30
Marcel StoopenLent B----00------0040
Hugo KunnemanDenk en Zet C--00000000----80
Stijn JacobsDenk en Zet C0000--00--00--80
Anna GardanzariDenk en Zet C00--00000000--100