De eerste zes teams gaan door naar de Gelderse Finale.
Pupillen Wageningen
Stand
Pl
Naam
Plaatsnaam
AW
+
=
-
Pt
SB
1
Montessorischool
Wageningen
7
7
0
0
14
52
2
Brinkschool
Wageningen
7
5
1
1
11
39
3
Borgwal
Bemmel
7
4
2
1
10
33
4
Ichtus 1
Putten
7
4
1
2
9
30
5
Edese Schoolvereniging
Ede
7
2
1
4
5
17
6
Rehobothschool
Ochten
7
1
1
5
3
22
7
Johan Friso
Wageningen
7
1
1
5
3
16
8
Ichtus 2
Putten
7
0
1
6
1
15
Uitslagen
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
1
28-01-2017
Ichtus 1
Ichtus 2
6 - 2
1
28-01-2017
Montessorischool
Borgwal
8 - 0
1
28-01-2017
Johan Friso
Brinkschool
0 - 8
1
28-01-2017
Edese Schoolvereniging
Rehobothschool
4 - 4
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
2
28-01-2017
Ichtus 1
Montessorischool
0 - 8
2
28-01-2017
Brinkschool
Edese Schoolvereniging
7 - 1
2
28-01-2017
Borgwal
Johan Friso
6 - 2
2
28-01-2017
Ichtus 2
Rehobothschool
2 - 6
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
3
28-01-2017
Montessorischool
Ichtus 2
8 - 0
3
28-01-2017
Johan Friso
Ichtus 1
1 - 7
3
28-01-2017
Edese Schoolvereniging
Borgwal
0 - 8
3
28-01-2017
Rehobothschool
Brinkschool
3 - 5
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
4
28-01-2017
Ichtus 2
Brinkschool
2 - 6
4
28-01-2017
Borgwal
Rehobothschool
5 - 3
4
28-01-2017
Montessorischool
Johan Friso
8 - 0
4
28-01-2017
Ichtus 1
Edese Schoolvereniging
6 - 2
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
5
28-01-2017
Johan Friso
Ichtus 2
4 - 4
5
28-01-2017
Edese Schoolvereniging
Montessorischool
0 - 8
5
28-01-2017
Rehobothschool
Ichtus 1
2 - 6
5
28-01-2017
Brinkschool
Borgwal
4 - 4
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
6
28-01-2017
Ichtus 1
Brinkschool
1 - 7
6
28-01-2017
Montessorischool
Rehobothschool
6 - 2
6
28-01-2017
Johan Friso
Edese Schoolvereniging
3 - 5
6
28-01-2017
Ichtus 2
Borgwal
2 - 6
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
7
28-01-2017
Edese Schoolvereniging
Ichtus 2
5 - 3
7
28-01-2017
Rehobothschool
Johan Friso
2 - 6
7
28-01-2017
Brinkschool
Montessorischool
2 - 6
7
28-01-2017
Borgwal
Ichtus 1
4 - 4
De eerste zes teams gaan door naar de Gelderse Finale.
Verslag Wageningen
Montessori-pupillen winnen halve finale schooldammen in Wageningen
Vooraf
Op 3 plaatsen in Gelderland werden zaterdag 28 januari de halve finales gehouden voor schooldammen bij de pupillen (groep 7/8).
Om deel te nemen aan deze halve finales moesten de schoolteams zich plaatsen via een lokaal schooldamtoernooi. Een schoolteam bestaat uit 4 spelers waarbij reserves mogen rouleren.
Het was de bedoeling dat er in Wageningen 12 schoolteams zouden meedoen, maar het bleek dat er maar 8 aanwezig waren.
Daarom werd er een rondtoernooi gespeeld, waarbij alle schoolteams 1 maal tegen elkaar zullen uitkomen.
De wedstrijd
Het werd een spannende middag want van de 8 deelnemende teams gaan er 6 door naar de finale van Gelderland. En ieder team wilde daar natuurlijk bij horen.
De schoolteams van Ichtus 1 (Putten) en Borgwal (Bemmel) konden aanvankelijk goed meekomen. Maar toen ze moesten aantreden tegen het team van de Montessorischool bleek het grote krachtsverschil pas.
Het team van de Montessorischool uit Wageningen won al zijn wedstrijden en haalde 14 wedstrijdpunten en maar liefst 52 van de mogelijke 56 bordpunten.
Het Montessorischoolteam bestaat uit 3 spelers – Luise Gabbert, Fernande de Graaf en Ivar Smijers - die ook vorig jaar in dit team zaten en de schooldamfinale van Nederland voor pupillen met overmacht wonnen.
Het team is dit jaar aangevuld met Nasaya van Dixhoorn die 2 wedstrijden verloor, maar er wel 5 won dus een prima vervangster is!
Spannend werd het wel om de 2e plaats, waarbij het team van de Brinkschool pas in de laatste wedstrijd met 11 punten uit 7 wedstrijden deze plaats wist te bemachtigen.
Op de 3e plaats eindigde het team van de Borgwal met 10 punten en dat is net voor het team van Ichtus 1 die 9 punten haalde.
Spannend werd het vooral onderaan, waarbij het leek of de Edese schoolvereniging de finale van Gelderland niet zou halen want in het begin werd er flink verloren.
Met een eindsprint lukte het echter om uit de laatste 4 wedstrijden 5 punten te halen en dat was zowaar genoeg om op de 5e plaats te eindigen.
De gedeelde 6e en 7e plaats was met 3 punten voor de schoolteams van de Rehobothschool (Ochten) en de Johan Frisoschool (Wageningen).
Omdat de Rehobothschool 6 bordpunten meer had behaald ging dit team door naar de finale.
De teams van de Johan Frisoschool en Ichtus 2 haalden het dus niet. Waarbij aangetekend dat het schoolteam van Ichtus 2 slechts uit 3 spelers bestond omdat er vlak voor de wedstrijd 1 speler ziek naar huis was gegaan.
6 schoolteam dus door naar de pupillenfinale van Gelderland die op 11 februari in Almen zal worden gehouden.
Pupillen Winterswijk
Stand
Pl
Naam
Plaatsnaam
AW
+
=
-
Pt
WP
SB
1
Eben-Haëzerschool 2
Bennekom
7
6
1
0
13
55
47
2
Eben-Haëzerschool 1
Bennekom
7
6
1
0
13
54
48
3
Kotten 1
Kotten
7
5
0
2
10
56
32
4
Nederwoud
Lunteren
7
2
3
2
7
57
26
5
t Waliën 1
Winterswijk
7
2
3
2
7
53
30
6
Wilhelminaschool
Bennekom
7
3
1
3
7
51
28
7
Het P@rk
Brummen
7
2
2
3
6
56
23
8
Kotten 2
Kotten
7
2
2
3
6
49
27
9
St.Pancratiusschool
Brummen
7
2
2
3
6
47
24
10
t Waliën 2
Winterswijk
7
2
2
3
6
45
24
11
De Bron
Lunteren
7
2
1
4
5
41
25
12
Kraatsschool
Bennekom
7
0
5
2
5
38
23
13
Expeditie 24/7
Brummen
7
1
2
4
4
45
19
14
AZC School
Winterswijk
7
1
1
5
3
39
16
Uitslagen
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
1
28-01-2017
t Waliën 2
Nederwoud
4 - 4
1
28-01-2017
Kotten 1
De Bron
6 - 2
1
28-01-2017
Kraatsschool
t Waliën 1
0 - 8
1
28-01-2017
Eben-Haëzerschool 1
Expeditie 24/7
8 - 0
1
28-01-2017
Kotten 2
AZC School
8 - 0
1
28-01-2017
Eben-Haëzerschool 2
St.Pancratiusschool
8 - 0
1
28-01-2017
Wilhelminaschool
Het P@rk
6 - 2
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
2
28-01-2017
Nederwoud
De Bron
6 - 2
2
28-01-2017
St.Pancratiusschool
AZC School
6 - 2
2
28-01-2017
Expeditie 24/7
Kraatsschool
4 - 4
2
28-01-2017
Het P@rk
t Waliën 2
5 - 3
2
28-01-2017
Kotten 1
Wilhelminaschool
5 - 3
2
28-01-2017
Eben-Haëzerschool 2
Kotten 2
8 - 0
2
28-01-2017
t Waliën 1
Eben-Haëzerschool 1
2 - 6
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
3
28-01-2017
Nederwoud
Eben-Haëzerschool 2
2 - 6
3
28-01-2017
Eben-Haëzerschool 1
Kotten 1
6 - 2
3
28-01-2017
Wilhelminaschool
Kraatsschool
4 - 4
3
28-01-2017
Het P@rk
t Waliën 1
4 - 4
3
28-01-2017
Kotten 2
St.Pancratiusschool
2 - 6
3
28-01-2017
t Waliën 2
Expeditie 24/7
6 - 2
3
28-01-2017
De Bron
AZC School
2 - 6
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
4
28-01-2017
Expeditie 24/7
De Bron
0 - 8
4
28-01-2017
Kraatsschool
Kotten 2
4 - 4
4
28-01-2017
Het P@rk
Nederwoud
4 - 4
4
28-01-2017
Wilhelminaschool
t Waliën 2
7 - 1
4
28-01-2017
AZC School
t Waliën 1
0 - 8
4
28-01-2017
Eben-Haëzerschool 2
Eben-Haëzerschool 1
4 - 4
4
28-01-2017
St.Pancratiusschool
Kotten 1
2 - 6
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
5
28-01-2017
Eben-Haëzerschool 1
Wilhelminaschool
8 - 0
5
28-01-2017
Kotten 1
Eben-Haëzerschool 2
2 - 6
5
28-01-2017
t Waliën 1
Nederwoud
4 - 4
5
28-01-2017
St.Pancratiusschool
Het P@rk
2 - 6
5
28-01-2017
De Bron
Kotten 2
2 - 6
5
28-01-2017
t Waliën 2
Kraatsschool
4 - 4
5
28-01-2017
AZC School
Expeditie 24/7
1 - 7
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
6
28-01-2017
Expeditie 24/7
St.Pancratiusschool
4 - 4
6
28-01-2017
Kraatsschool
De Bron
3 - 5
6
28-01-2017
AZC School
t Waliën 2
3 - 5
6
28-01-2017
Kotten 2
Kotten 1
3 - 5
6
28-01-2017
Nederwoud
Wilhelminaschool
6 - 2
6
28-01-2017
t Waliën 1
Eben-Haëzerschool 2
0 - 8
6
28-01-2017
Het P@rk
Eben-Haëzerschool 1
0 - 8
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
7
28-01-2017
t Waliën 2
Eben-Haëzerschool 2
1 - 7
7
28-01-2017
Eben-Haëzerschool 1
Nederwoud
8 - 0
7
28-01-2017
Kotten 1
Het P@rk
6 - 2
7
28-01-2017
Kotten 2
t Waliën 1
4 - 4
7
28-01-2017
Wilhelminaschool
Expeditie 24/7
6 - 2
7
28-01-2017
De Bron
St.Pancratiusschool
4 - 4
7
28-01-2017
Kraatsschool
AZC School
4 - 4
De eerste zes teams gaan door naar de Gelderse Finale.
Welpen Doetinchem
Stand
Pl
Naam
Plaatsnaam
AW
+
=
-
Pt
WP
SB
1
CBS De Rehoboth 1
Ochten
7
6
1
0
13
58
37
2
De Borgwal 1
Bemmel
7
5
2
0
12
54
40
3
Mr. G. Propschool 1
Lochem
7
5
0
2
10
60
39
4
Mr. G. Propschool 2
Lochem
7
3
2
2
8
56
31
5
Eben-Haëzerschool
Bennekom
7
4
0
3
8
48
32
6
De Kraatsschool
Bennekom
7
3
1
3
7
57
27
7
Wilhelminaschool 1
Bennekom
7
3
1
3
7
54
28
8
De Borgwal 2
Bemmel
7
2
3
2
7
48
28
9
De Branink
Laren
7
3
1
3
7
45
25
10
Wilhelminaschool 2
Bennekom
7
3
0
4
6
46
29
11
Canadaschool 2
Doetinchem
7
2
2
3
6
45
30
12
Mr. G. Propschool 3
Lochem
7
2
2
3
6
44
26
13
Canadaschool 1
Doetinchem
7
2
1
4
5
46
25
14
Mr. G. Propschool 4
Lochem
7
2
1
4
5
45
26
15
CBS De Rehoboth 2
Ochten
7
2
1
4
5
37
25
Uitslagen
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
1
28-01-2017
Eben-Haëzerschool
De Kraatsschool
5 - 3
1
28-01-2017
Wilhelminaschool 2
CBS De Rehoboth 1
2 - 6
1
28-01-2017
De Borgwal 1
Mr. G. Propschool 4
8 - 0
1
28-01-2017
Mr. G. Propschool 1
Wilhelminaschool 1
7 - 1
1
28-01-2017
Mr. G. Propschool 2
Canadaschool 2
4 - 4
1
28-01-2017
De Branink
Mr. G. Propschool 3
4 - 4
1
28-01-2017
De Borgwal 2
CBS De Rehoboth 2
6 - 2
1
28-01-2017
Canadaschool 1
Dummy
8 - 0
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
2
28-01-2017
Canadaschool 2
De Branink
6 - 2
2
28-01-2017
Wilhelminaschool 1
CBS De Rehoboth 2
7 - 1
2
28-01-2017
De Kraatsschool
Wilhelminaschool 2
5 - 3
2
28-01-2017
Mr. G. Propschool 3
Mr. G. Propschool 2
2 - 6
2
28-01-2017
De Borgwal 2
Eben-Haëzerschool
2 - 6
2
28-01-2017
CBS De Rehoboth 1
Mr. G. Propschool 1
5 - 3
2
28-01-2017
De Borgwal 1
Canadaschool 1
4 - 4
2
28-01-2017
Mr. G. Propschool 4
Dummy
8 - 0
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
3
28-01-2017
Eben-Haëzerschool
CBS De Rehoboth 1
3 - 5
3
28-01-2017
Canadaschool 2
De Borgwal 1
3 - 5
3
28-01-2017
Mr. G. Propschool 2
Canadaschool 1
7 - 1
3
28-01-2017
Mr. G. Propschool 1
Mr. G. Propschool 3
6 - 2
3
28-01-2017
Wilhelminaschool 1
De Kraatsschool
2 - 6
3
28-01-2017
Mr. G. Propschool 4
De Borgwal 2
4 - 4
3
28-01-2017
CBS De Rehoboth 2
De Branink
3 - 5
3
28-01-2017
Dummy
Wilhelminaschool 2
0 - 8
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
4
28-01-2017
Wilhelminaschool 2
Mr. G. Propschool 3
7 - 1
4
28-01-2017
De Branink
Mr. G. Propschool 4
5 - 3
4
28-01-2017
Canadaschool 1
De Borgwal 2
2 - 6
4
28-01-2017
Canadaschool 2
Wilhelminaschool 1
2 - 6
4
28-01-2017
De Kraatsschool
De Borgwal 1
0 - 8
4
28-01-2017
CBS De Rehoboth 1
Mr. G. Propschool 2
6 - 2
4
28-01-2017
Mr. G. Propschool 1
Eben-Haëzerschool
7 - 1
4
28-01-2017
Dummy
CBS De Rehoboth 2
0 - 8
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
5
28-01-2017
De Borgwal 1
CBS De Rehoboth 1
4 - 4
5
28-01-2017
De Branink
Mr. G. Propschool 1
0 - 8
5
28-01-2017
Mr. G. Propschool 2
De Borgwal 2
4 - 4
5
28-01-2017
Eben-Haëzerschool
Mr. G. Propschool 4
2 - 6
5
28-01-2017
De Kraatsschool
Canadaschool 1
6 - 2
5
28-01-2017
Wilhelminaschool 1
Wilhelminaschool 2
6 - 2
5
28-01-2017
CBS De Rehoboth 2
Canadaschool 2
4 - 4
5
28-01-2017
Mr. G. Propschool 3
Dummy
8 - 0
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
6
28-01-2017
Wilhelminaschool 2
Mr. G. Propschool 4
6 - 2
6
28-01-2017
Canadaschool 1
CBS De Rehoboth 2
6 - 2
6
28-01-2017
Mr. G. Propschool 3
Canadaschool 2
5 - 3
6
28-01-2017
Mr. G. Propschool 1
De Borgwal 1
2 - 6
6
28-01-2017
De Borgwal 2
Wilhelminaschool 1
4 - 4
6
28-01-2017
De Branink
Mr. G. Propschool 2
3 - 5
6
28-01-2017
CBS De Rehoboth 1
De Kraatsschool
5 - 3
6
28-01-2017
Dummy
Eben-Haëzerschool
0 - 8
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
7
28-01-2017
Wilhelminaschool 1
CBS De Rehoboth 1
2 - 6
7
28-01-2017
Mr. G. Propschool 2
De Borgwal 1
3 - 5
7
28-01-2017
De Borgwal 2
Mr. G. Propschool 1
2 - 6
7
28-01-2017
De Kraatsschool
Mr. G. Propschool 3
4 - 4
7
28-01-2017
Eben-Haëzerschool
Wilhelminaschool 2
7 - 1
7
28-01-2017
Canadaschool 1
De Branink
2 - 6
7
28-01-2017
Mr. G. Propschool 4
CBS De Rehoboth 2
3 - 5
7
28-01-2017
Canadaschool 2
Dummy
8 - 0
De eerste zeven teams gaan door naar de Gelderse Finale.
Welpen Harderwijk
Stand
Pl
Naam
Plaatsnaam
AW
+
=
-
Pt
WP
SB
1
Johan Friso 1
Wageningen
7
7
0
0
14
56
51
2
Nederwoud
Lunteren
7
5
1
1
11
57
35
3
Boemerang 1
Huissen
7
3
3
1
9
53
36
4
Johan Friso 2
Wageningen
7
3
2
2
8
58
29
5
Schuilplaats
Putten
7
3
2
2
8
50
32
6
Montessori
Wageningen
7
3
2
2
8
37
29
7
Ichtusschool
Putten
7
3
1
3
7
60
32
8
De Wegwijzer
Lunteren
7
3
1
3
7
60
25
9
St. Josef school
Wageningen
7
3
0
4
6
51
25
10
de Triangel
Ede
7
2
2
3
6
45
30
11
Alfons Ariëns 1
Harderwijk
7
2
1
4
5
40
23
12
Fontanus
Harderwijk
7
2
1
4
5
38
23
13
Alfons Ariëns 2
Harderwijk
7
2
0
5
4
38
22
Uitslagen
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
1
28-01-2017
Fontanus
Johan Friso 2
0 - 8
1
28-01-2017
Johan Friso 1
St. Josef school
8 - 0
1
28-01-2017
Alfons Ariëns 2
Schuilplaats
0 - 8
1
28-01-2017
de Triangel
Montessori
3 - 5
1
28-01-2017
De Wegwijzer
Alfons Ariëns 1
8 - 0
1
28-01-2017
Nederwoud
Ichtusschool
5 - 3
1
28-01-2017
Boemerang 1
Dummy
8 - 0
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
2
28-01-2017
Boemerang 1
Nederwoud
4 - 4
2
28-01-2017
St. Josef school
Alfons Ariëns 2
6 - 2
2
28-01-2017
Ichtusschool
Fontanus
7 - 1
2
28-01-2017
Montessori
De Wegwijzer
3 - 5
2
28-01-2017
Schuilplaats
Johan Friso 1
0 - 8
2
28-01-2017
Johan Friso 2
de Triangel
4 - 4
2
28-01-2017
Dummy
Alfons Ariëns 1
0 - 8
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
3
28-01-2017
De Wegwijzer
Johan Friso 1
0 - 8
3
28-01-2017
Nederwoud
St. Josef school
7 - 1
3
28-01-2017
Johan Friso 2
Boemerang 1
4 - 4
3
28-01-2017
Montessori
Ichtusschool
0 - 8
3
28-01-2017
Alfons Ariëns 1
Schuilplaats
0 - 8
3
28-01-2017
de Triangel
Alfons Ariëns 2
7 - 1
3
28-01-2017
Fontanus
Dummy
8 - 0
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
4
28-01-2017
St. Josef school
Fontanus
6 - 2
4
28-01-2017
Alfons Ariëns 1
Montessori
4 - 4
4
28-01-2017
Schuilplaats
Johan Friso 2
2 - 6
4
28-01-2017
Ichtusschool
Boemerang 1
4 - 4
4
28-01-2017
Johan Friso 1
Nederwoud
7 - 1
4
28-01-2017
De Wegwijzer
de Triangel
4 - 4
4
28-01-2017
Alfons Ariëns 2
Dummy
8 - 0
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
5
28-01-2017
Johan Friso 2
Johan Friso 1
2 - 6
5
28-01-2017
de Triangel
Nederwoud
3 - 5
5
28-01-2017
Ichtusschool
De Wegwijzer
3 - 5
5
28-01-2017
Boemerang 1
St. Josef school
6 - 2
5
28-01-2017
Fontanus
Schuilplaats
4 - 4
5
28-01-2017
Alfons Ariëns 2
Alfons Ariëns 1
3 - 5
5
28-01-2017
Dummy
Montessori
0 - 8
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
6
28-01-2017
Montessori
Schuilplaats
4 - 4
6
28-01-2017
Alfons Ariëns 2
Fontanus
5 - 3
6
28-01-2017
Nederwoud
De Wegwijzer
5 - 3
6
28-01-2017
Ichtusschool
de Triangel
7 - 1
6
28-01-2017
Alfons Ariëns 1
Johan Friso 2
3 - 5
6
28-01-2017
Johan Friso 1
Boemerang 1
6 - 2
6
28-01-2017
St. Josef school
Dummy
8 - 0
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
7
28-01-2017
Johan Friso 1
Ichtusschool
8 - 0
7
28-01-2017
Johan Friso 2
Nederwoud
0 - 8
7
28-01-2017
Boemerang 1
De Wegwijzer
8 - 0
7
28-01-2017
Schuilplaats
St. Josef school
6 - 2
7
28-01-2017
Montessori
Alfons Ariëns 2
5 - 3
7
28-01-2017
Fontanus
Alfons Ariëns 1
5 - 3
7
28-01-2017
Dummy
de Triangel
0 - 8
De eerste zeven teams gaan door naar de Gelderse Finale.