Persoonlijke wedstrijden - Snel tempo
Persoonlijk Sneldamkampioenschap
van District Oost 2007
Standen en uitslagen
District Oost van de Gelderse Dambond (wedstrijdleider Erik Oonk) organiseerde in samenwerking met Denksportvereniging Ons Genoegen Gorssel
het sneldamkampioenschap van district Oost 2007. Het geheel vond plaats in Ons Huis aan de Dorpsstraat te Almen. Om ca. 17.00 uur konden de
eindstanden bekend worden gemaakt door de wedstrijdleider. In tegenstelling tot vorige jaren moesten in enkele klassen beslissingen vallen
door het spelen van barrages. In de betreffende eindstanden is rekening gehouden met het spelen van deze barrages.
Categorie A
1 | Marcel Knipper | Aalten | | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 11 | 7 | 4 | 0 | 18 |
2 | Jochem Zweerink | Varsseveld | 1 | | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 11 | 7 | 4 | 0 | 18 |
3 | Han Seinhorst | Heelweg | 0 | 1 | | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 11 | 6 | 4 | 1 | 16 |
4 | Eddy Hoebink | Hengelo | 1 | 0 | 0 | | 1 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 11 | 6 | 2 | 3 | 14 |
5 | Henk Ruesink | Houten | 1 | 0 | 1 | 1 | | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 11 | 3 | 6 | 2 | 12 |
6 | Arnoud de Greef | Hengelo | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 11 | 3 | 4 | 4 | 10 |
7 | Jaap Knipper | Aalten | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | | 0 | 2 | 1 | 2 | 1 | 11 | 3 | 3 | 5 | 9 |
8 | Mario Daamen | Gendringen | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | | 0 | 2 | 2 | 0 | 11 | 4 | 0 | 7 | 8 |
9 | Bennie Hiddink | Vorden | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | | 1 | 0 | 0 | 11 | 2 | 4 | 5 | 8 |
10 | Harry Vos | Hengelo | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | | 0 | 2 | 11 | 1 | 5 | 5 | 7 |
11 | Gert Wisselink | Varsseveld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | | 1 | 11 | 2 | 2 | 7 | 6 |
12 | Erik Oonk | Winterswijk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | | 11 | 2 | 2 | 7 | 6 |
Barrage plaats 1 en 2:
Marcel Knipper - Jochem Zweerink 2-0 en 1-1
Categorie B
1 | Jan Ketelaar | Gendringen | | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 12 | 8 | 3 | 1 | 19 |
2 | Jan Seinhorst | Heelweg | 2 | | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 12 | 7 | 4 | 1 | 18 |
3 | Ralf Richters | Doesburg | 0 | 2 | | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | 12 | 6 | 4 | 2 | 16 |
4 | Tonnie Schutte | Harfsen | 0 | 0 | 0 | | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 12 | 6 | 3 | 3 | 15 |
5 | Gerrit Klompenhouwer | Winterswijk | 0 | 1 | 1 | 0 | | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 12 | 5 | 5 | 2 | 15 |
6 | Albert Haijtink | Laren | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 | 12 | 5 | 4 | 3 | 14 |
7 | Rob Hesselink | Eefde | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 12 | 4 | 5 | 3 | 13 |
8 | Jan Fokkink | Terborg | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 12 | 1 | 9 | 2 | 11 |
9 | Herman Beuzel | Lochem | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | | 2 | 2 | 2 | 0 | 12 | 4 | 2 | 6 | 10 |
10 | Egbert Harkink | Laren | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | | 0 | 2 | 2 | 12 | 3 | 3 | 6 | 9 |
11 | Jan Heijink | Hengelo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | | 2 | 0 | 12 | 3 | 1 | 8 | 7 |
12 | Jaap Vos | Zelhem | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | | 2 | 12 | 1 | 3 | 8 | 5 |
13 | Henk Penterman | Lichtenvoorde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | | 12 | 2 | 0 | 10 | 4 |
Barrage plaats 4 en 5 (bereidverklaring PK sneldammen 2007 Gelderse Dambond):
Tonnie Schutte - Gerrit Klompenhouwer 2-0 en 0-2 (Gerrit Klompenhouwer ziet af van verdere barrage)
Categorie C
1 | Clemens Keurentjes | 's-Heerenberg | | 2 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 13 | 9 | 3 | 1 | 21 |
2 | Bernard Renting | Gendringen | 0 | | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 13 | 9 | 1 | 3 | 19 |
3 | Paul Richters | Doesburg | 1 | 0 | | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 13 | 6 | 6 | 1 | 18 |
4 | Wim Giesen | Gaanderen | 2 | 2 | 1 | | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 13 | 6 | 5 | 2 | 17 |
5 | Dinand Stegeman | Laren | 0 | 2 | 1 | 0 | | 2 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 13 | 6 | 3 | 4 | 15 |
6 | Gerco Brummelman | Vorden | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 13 | 6 | 3 | 4 | 15 |
7 | Willem Slagman | Laren | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 13 | 4 | 6 | 3 | 14 |
8 | Rodier Evers | Doetinchem | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 13 | 6 | 1 | 6 | 13 |
9 | BerendJan Schoneveld | Almen | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 13 | 3 | 5 | 5 | 11 |
10 | Jan Beltman | Laren | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | | 2 | 0 | 1 | 1 | 13 | 3 | 4 | 6 | 10 |
11 | Willem Klein Wassink | Lochem | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | | 1 | 2 | 2 | 13 | 3 | 3 | 7 | 9 |
12 | Gerard Dimmendaal | Laren | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | | 2 | 0 | 13 | 2 | 5 | 6 | 9 |
13 | Harald Frieling | Doetinchem | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | | 2 | 13 | 2 | 2 | 9 | 6 |
14 | Jan Hoenink | Vorden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | | 13 | 1 | 3 | 9 | 5 |
Tweede klasse
1 | Gerrit Maalderink | Eefde | | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 11 | 7 | 4 | 0 | 18 |
2 | Wim Hebbink | Halle | 1 | | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 11 | 8 | 1 | 2 | 17 |
3 | Stefan von Kann | Beltrum | 0 | 2 | | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 11 | 7 | 2 | 2 | 16 |
4 | Gerrit Stegeman | Laren | 1 | 0 | 1 | | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 11 | 6 | 3 | 2 | 15 |
5 | Henk Liebrand | Ulft | 0 | 0 | 0 | 0 | | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 11 | 5 | 2 | 4 | 12 |
6 | Ton Orriens | Doetinchem | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 11 | 5 | 2 | 4 | 12 |
7 | Gerrit Roeterdink | Laren | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 11 | 4 | 3 | 4 | 11 |
8 | Mark van der Spoel | Eindhoven | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | | 0 | 1 | 2 | 2 | 11 | 4 | 2 | 5 | 10 |
9 | Wim Frerix | Ulft | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | | 1 | 2 | 1 | 11 | 2 | 3 | 6 | 7 |
10 | Harry Brus | Doetinchem | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | | 1 | 2 | 11 | 1 | 4 | 6 | 6 |
11 | Gerrit Lammers | Halle | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | | 2 | 11 | 1 | 3 | 7 | 5 |
12 | Derk Mombarg | Laren | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | | 11 | 1 | 1 | 9 | 3 |
Barrage plaats 5 en 6 (bereidverklaring PK sneldammen 2007 Gelderse Dambond):
Henk Liebrand - Ton Orriens 1-1, 1-1, 1-1, 1-1 en 2-0
Junioren en Aspiranten
1 | Niek Smeitink | Doetinchem | J | | 3 | 3 | 4 | 4 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 18 | 15 | 3 | 0 | 33 |
2 | Frank ten Hagen | Winterswijk | J | 1 | | 4 | 2 | 4 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 18 | 12 | 5 | 1 | 29 |
3 | Tim Hendriksen | Doetinchem | J | 1 | 0 | | 3 | 2 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 18 | 10 | 5 | 3 | 25 |
4 | Erik ten Hagen | Winterswijk | A | 0 | 2 | 1 | | 1 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 18 | 10 | 4 | 4 | 24 |
5 | Martijn Even | Sinderen | J | 0 | 0 | 2 | 3 | | 2 | 2 | 4 | 4 | 4 | 18 | 7 | 7 | 4 | 21 |
6 | Glenn Verheij | Doetinchem | J | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | | 4 | 3 | 3 | 4 | 18 | 6 | 7 | 5 | 19 |
7 | Mike van Drumpt | Doetinchem | J | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | | 4 | 4 | 2 | 18 | 5 | 3 | 10 | 13 |
8 | Stefan de Boer | Brummen | J | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | | 4 | 3 | 18 | 3 | 2 | 13 | 8 |
9 | Tom Westhof | Brummen | A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | | 4 | 18 | 2 | 1 | 15 | 5 |
10 | Jan W. te Hennepe | Aalten | A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | | 18 | 1 | 1 | 16 | 3 |
Ranglijst Junioren
1 | Niek Smeitink | Doetinchem | J | 18 | 15 | 3 | 0 | 33 |
2 | Frank ten Hagen | Winterswijk | J | 18 | 12 | 5 | 1 | 29 |
3 | Tim Hendriksen | Doetinchem | J | 18 | 10 | 5 | 3 | 25 |
4 | Martijn Even | Sinderen | J | 18 | 7 | 7 | 4 | 21 |
5 | Glenn Verheij | Doetinchem | J | 18 | 6 | 7 | 5 | 19 |
6 | Mike van Drumpt | Doetinchem | J | 18 | 5 | 3 | 10 | 13 |
7 | Stefan de Boer | Brummen | J | 18 | 3 | 2 | 13 | 8 |
Ranglijst Aspiranten
1 | Erik ten Hagen | Winterswijk | A | 18 | 10 | 4 | 4 | 24 |
2 | Tom Westhof | Brummen | A | 18 | 2 | 1 | 15 | 5 |
3 | Jan W. te Hennepe | Aalten | A | 18 | 1 | 1 | 16 | 3 |
Pupillen en Welpen (ochtendsessie sneldammen)
1 | Tim Vermeulen | Barchem | P | | 1 | 2 | 1 | . | 2 | . | 2 | 2 | 2 | . | . | . | . | . | . | 7 | 5 | 2 | 0 | 12 | 59 | 98 | -1 |
2 | Roel Wesseldijk | Laren | P | 1 | | 2 | 0 | 2 | 2 | . | . | . | . | 2 | 2 | . | . | . | . | 7 | 5 | 1 | 1 | 11 | 60 | 90 | 1 |
3 | Joshua Albano | Doetinchem | P | 0 | 0 | | 2 | . | 2 | . | . | 2 | . | 2 | . | . | 2 | . | . | 7 | 5 | 0 | 2 | 10 | 57 | 68 | 1 |
4 | Jelle van Rossum | Vorden | P | 1 | 2 | 0 | | . | . | 2 | . | . | 2 | . | 0 | . | . | . | 2 | 7 | 4 | 1 | 2 | 9 | 54 | 64 | 1 |
5 | L. Arendsen-Raed | Laren | P | . | 0 | . | . | | . | 1 | 0 | 2 | 2 | . | 2 | . | 2 | . | . | 7 | 4 | 1 | 2 | 9 | 50 | 56 | 1 |
6 | Max Vierhout | Eerbeek | P | 0 | 0 | 0 | . | . | | 2 | . | . | . | 2 | 2 | . | . | 2 | . | 7 | 4 | 0 | 3 | 8 | 55 | 44 | 1 |
7 | Rik Jolink | Hengelo | P | . | . | . | 0 | 1 | 0 | | 2 | . | 1 | . | . | 2 | . | . | 2 | 7 | 3 | 2 | 2 | 8 | 46 | 42 | 1 |
8 | Rik Koenders | Ulft | P | 0 | . | . | . | 2 | . | 0 | | 1 | . | 0 | . | 2 | 2 | . | . | 7 | 3 | 1 | 3 | 7 | 52 | 45 | -1 |
9 | Niels Hartman | Doetinchem | W | 0 | . | 0 | . | 0 | . | . | 1 | | . | 2 | 2 | . | . | . | 2 | 7 | 3 | 1 | 3 | 7 | 50 | 31 | -1 |
10 | Thomas Bleekman | Aalten | P | 0 | . | . | 0 | 0 | . | 1 | . | . | | . | . | 2 | . | 2 | 2 | 7 | 3 | 1 | 3 | 7 | 46 | 24 | -1 |
11 | Tim te Slaa | Doetinchem | P | . | 0 | 0 | . | . | 0 | . | 2 | 0 | . | | . | 2 | . | 2 | . | 7 | 3 | 0 | 4 | 6 | 51 | 30 | -1 |
12 | Luuk Hartman | Doetinchem | P | . | 0 | . | 2 | 0 | 0 | . | . | 0 | . | . | | . | 2 | 2 | . | 7 | 3 | 0 | 4 | 6 | 50 | 30 | -1 |
13 | Arjan Vos | DC Hengelo | P | . | . | . | . | . | . | 0 | 0 | . | 0 | 0 | . | | 2 | 2 | 2 | 7 | 3 | 0 | 4 | 6 | 34 | 12 | -1 |
14 | Jordie de Bruin | Brummen | P | . | . | 0 | . | 0 | . | . | 0 | . | . | . | 0 | 0 | | 2 | 2 | 7 | 2 | 0 | 5 | 4 | 40 | 4 | 1 |
15 | Gerben Jolink | Hengelo | P | . | . | . | . | . | 0 | . | . | . | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | | 2 | 7 | 1 | 0 | 6 | 2 | 37 | 0 | 1 |
16 | Christiaan Jolink | Hengelo | W | . | . | . | 0 | . | . | 0 | . | 0 | 0 | . | . | 0 | 0 | 0 | | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 | 43 | 0 | -1 |
Ranglijst Pupillen
1 | Tim Vermeulen | Barchem | P | 7 | 5 | 2 | 0 | 12 | 59 | 98 | -1 |
2 | Roel Wesseldijk | Laren | P | 7 | 5 | 1 | 1 | 11 | 60 | 90 | 1 |
3 | Joshua Albano | Doetinchem | P | 7 | 5 | 0 | 2 | 10 | 57 | 68 | 1 |
4 | Jelle van Rossum | Vorden | P | 7 | 4 | 1 | 2 | 9 | 54 | 64 | 1 |
5 | L. Arendsen-Raed | Laren | P | 7 | 4 | 1 | 2 | 9 | 50 | 56 | 1 |
6 | Max Vierhout | Eerbeek | P | 7 | 4 | 0 | 3 | 8 | 55 | 44 | 1 |
7 | Rik Jolink | Hengelo | P | 7 | 3 | 2 | 2 | 8 | 46 | 42 | 1 |
8 | Rik Koenders | Ulft | P | 7 | 3 | 1 | 3 | 7 | 52 | 45 | -1 |
9 | Thomas Bleekman | Aalten | P | 7 | 3 | 1 | 3 | 7 | 46 | 24 | -1 |
10 | Tim te Slaa | Doetinchem | P | 7 | 3 | 0 | 4 | 6 | 51 | 30 | -1 |
11 | Luuk Hartman | Doetinchem | P | 7 | 3 | 0 | 4 | 6 | 50 | 30 | -1 |
12 | Arjan Vos | DC Hengelo | P | 7 | 3 | 0 | 4 | 6 | 34 | 12 | -1 |
13 | Jordie de Bruin | Brummen | P | 7 | 2 | 0 | 5 | 4 | 40 | 4 | 1 |
14 | Gerben Jolink | Hengelo | P | 7 | 1 | 0 | 6 | 2 | 37 | 0 | 1 |
Ranglijst Welpen
1 | Niels Hartman | Doetinchem | W | 7 | 3 | 1 | 3 | 7 | 50 | 31 | -1 |
2 | Christiaan Jolink | Hengelo | W | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 | 43 | 0 | -1 |
Pupillen en Welpen gewoon dammen (middagsessie)
1 | Roel Wesseldijk | DEZ Laren | P | | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | . | . | 2 | . | 2 | . | 7 | 5 | 2 | 0 | 12 | 53 | 87 |
2 | Jelle van Rossum | DUO | P | 0 | | 0 | 2 | . | 2 | . | 2 | 2 | . | . | 2 | 7 | 5 | 0 | 2 | 10 | 53 | 62 |
3 | Joshua Albano | DUO | P | 1 | 2 | | 0 | 1 | . | . | . | 2 | 2 | 2 | . | 7 | 4 | 2 | 1 | 10 | 51 | 64 |
4 | Tim Vermeulen | DEZ Laren | P | 1 | 0 | 2 | | 1 | 1 | 2 | 2 | . | . | . | . | 7 | 3 | 3 | 1 | 9 | 61 | 74 |
5 | Max Vierhout | BDV Brummen | P | 0 | . | 1 | 1 | | . | 0 | 2 | 2 | . | . | 2 | 7 | 3 | 2 | 2 | 8 | 52 | 47 |
6 | Larson Arendsen Raed | DEZ Laren | P | 0 | 0 | . | 1 | . | | 1 | 2 | . | 2 | . | 2 | 7 | 3 | 2 | 2 | 8 | 50 | 40 |
7 | Tim te Slaa | DUO | P | . | . | . | 0 | 2 | 1 | | 0 | . | 2 | 0 | 2 | 7 | 3 | 1 | 3 | 7 | 39 | 36 |
8 | Niels Hartman | DUO | W | . | 0 | . | 0 | 0 | 0 | 2 | | . | 2 | 2 | . | 7 | 3 | 0 | 4 | 6 | 48 | 26 |
9 | Luuk Hartman | DUO | P | 0 | 0 | 0 | . | 0 | . | . | . | | 2 | 2 | 2 | 7 | 3 | 0 | 4 | 6 | 48 | 16 |
10 | Thomas Bleekman | ADC Aalten | P | . | . | 0 | . | . | 0 | 0 | 0 | 0 | | 2 | 2 | 7 | 2 | 0 | 5 | 4 | 41 | 8 |
11 | Rik Koenders | UDC | P | 0 | . | 0 | . | . | . | 2 | 0 | 0 | 0 | | 0 | 7 | 1 | 0 | 6 | 2 | 47 | 14 |
12 | Jordie de Bruin | BDV Brummen | P | . | 0 | . | . | 0 | 0 | 0 | . | 0 | 0 | 2 | | 7 | 1 | 0 | 6 | 2 | 45 | 4 |
Ranglijst Pupillen
1 | Roel Wesseldijk | DEZ Laren | P | 7 | 5 | 2 | 0 | 12 | 53 | 87 |
2 | Jelle van Rossum | DUO | P | 7 | 5 | 0 | 2 | 10 | 53 | 62 |
3 | Joshua Albano | DUO | P | 7 | 4 | 2 | 1 | 10 | 51 | 64 |
4 | Tim Vermeulen | DEZ Laren | P | 7 | 3 | 3 | 1 | 9 | 61 | 74 |
5 | Max Vierhout | BDV Brummen | P | 7 | 3 | 2 | 2 | 8 | 52 | 47 |
6 | Larson Arendsen Raed | DEZ Laren | P | 7 | 3 | 2 | 2 | 8 | 50 | 40 |
7 | Tim te Slaa | DUO | P | 7 | 3 | 1 | 3 | 7 | 39 | 36 |
9 | Luuk Hartman | DUO | P | 7 | 3 | 0 | 4 | 6 | 48 | 16 |
10 | Thomas Bleekman | ADC Aalten | P | 7 | 2 | 0 | 5 | 4 | 41 | 8 |
11 | Rik Koenders | UDC | P | 7 | 1 | 0 | 6 | 2 | 47 | 14 |
12 | Jordie de Bruin | BDV Brummen | P | 7 | 1 | 0 | 6 | 2 | 45 | 4 |
Ranglijst Welpen
8 | Niels Hartman | DUO | W | 7 | 3 | 0 | 4 | 6 | 48 | 26 |