Evert van der Pol is vijfde geworden, omdat hij in een hogere finale poule heeft gespeeld.
Voorronde groep 2/3
Stand
Pl
Naam
Rating
AW
+
=
-
Pt
1
Melanie Voskuil
768
16
13
3
0
29
2
Bert Visbeen
16
13
2
1
28
3
Dinand Stegeman
846
16
11
5
0
27
4
Gerrit Roeterdink
885
16
9
3
4
21
5
Arie van Diggele
884
16
8
4
4
20
6
Teus Klok
617
16
8
1
7
17
6
Evert van Grondelle
811
16
8
1
7
17
8
Bram Boer
762
16
7
2
7
16
9
Erwin Jochemsen
16
4
7
5
15
9
Bram Cysouw
593
16
4
7
5
15
9
Geurt Hendriksen
715
16
5
5
6
15
12
Barend van der Spaan
16
5
2
9
12
13
Ben van Beek
791
16
4
3
9
11
13
Arie het Jonk
16
4
3
9
11
15
Mark ter Hofte
758
16
3
4
9
10
16
Wil van Voorthuizen
442
16
3
2
11
8
17
Jasper Gijsbertsen
16
0
0
16
0
Uitslagen
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
1
21-06-2013
Teus Klok
Bram Cysouw
1 - 1
1
21-06-2013
Bram Boer
Dinand Stegeman
0 - 2
1
21-06-2013
Evert van Grondelle
Arie van Diggele
0 - 2
1
21-06-2013
Arie het Jonk
Melanie Voskuil
0 - 2
1
21-06-2013
Barend van der Spaan
Geurt Hendriksen
2 - 0
1
21-06-2013
Bert Visbeen
Wil van Voorthuizen
2 - 0
1
21-06-2013
Jasper Gijsbertsen
Ben van Beek
0 - 2
1
21-06-2013
Gerrit Roeterdink
Erwin Jochemsen
1 - 1
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
2
21-06-2013
Dinand Stegeman
Evert van Grondelle
2 - 0
2
21-06-2013
Bram Cysouw
Gerrit Roeterdink
0 - 2
2
21-06-2013
Erwin Jochemsen
Bram Boer
0 - 2
2
21-06-2013
Wil van Voorthuizen
Jasper Gijsbertsen
2 - 0
2
21-06-2013
Arie van Diggele
Arie het Jonk
1 - 1
2
21-06-2013
Melanie Voskuil
Barend van der Spaan
2 - 0
2
21-06-2013
Geurt Hendriksen
Bert Visbeen
0 - 2
2
21-06-2013
Mark ter Hofte
Teus Klok
0 - 2
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
3
21-06-2013
Bert Visbeen
Melanie Voskuil
1 - 1
3
21-06-2013
Ben van Beek
Wil van Voorthuizen
0 - 2
3
21-06-2013
Jasper Gijsbertsen
Geurt Hendriksen
0 - 2
3
21-06-2013
Bram Boer
Bram Cysouw
2 - 0
3
21-06-2013
Barend van der Spaan
Arie van Diggele
0 - 2
3
21-06-2013
Arie het Jonk
Dinand Stegeman
0 - 2
3
21-06-2013
Evert van Grondelle
Erwin Jochemsen
2 - 0
3
21-06-2013
Gerrit Roeterdink
Mark ter Hofte
2 - 0
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
4
21-06-2013
Mark ter Hofte
Bram Boer
0 - 2
4
21-06-2013
Teus Klok
Gerrit Roeterdink
2 - 0
4
21-06-2013
Geurt Hendriksen
Ben van Beek
1 - 1
4
21-06-2013
Melanie Voskuil
Jasper Gijsbertsen
2 - 0
4
21-06-2013
Arie van Diggele
Bert Visbeen
0 - 2
4
21-06-2013
Dinand Stegeman
Barend van der Spaan
1 - 1
4
21-06-2013
Erwin Jochemsen
Arie het Jonk
1 - 1
4
21-06-2013
Bram Cysouw
Evert van Grondelle
0 - 2
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
5
21-06-2013
Jasper Gijsbertsen
Arie van Diggele
0 - 2
5
21-06-2013
Wil van Voorthuizen
Geurt Hendriksen
0 - 2
5
21-06-2013
Ben van Beek
Melanie Voskuil
0 - 2
5
21-06-2013
Evert van Grondelle
Mark ter Hofte
2 - 0
5
21-06-2013
Bert Visbeen
Dinand Stegeman
0 - 2
5
21-06-2013
Barend van der Spaan
Erwin Jochemsen
0 - 2
5
21-06-2013
Arie het Jonk
Bram Cysouw
0 - 2
5
21-06-2013
Bram Boer
Teus Klok
0 - 2
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
6
21-06-2013
Mark ter Hofte
Arie het Jonk
1 - 1
6
21-06-2013
Teus Klok
Evert van Grondelle
0 - 2
6
21-06-2013
Gerrit Roeterdink
Bram Boer
0 - 2
6
21-06-2013
Melanie Voskuil
Wil van Voorthuizen
2 - 0
6
21-06-2013
Arie van Diggele
Ben van Beek
2 - 0
6
21-06-2013
Dinand Stegeman
Jasper Gijsbertsen
2 - 0
6
21-06-2013
Erwin Jochemsen
Bert Visbeen
0 - 2
6
21-06-2013
Bram Cysouw
Barend van der Spaan
1 - 1
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
7
21-06-2013
Geurt Hendriksen
Melanie Voskuil
0 - 2
7
21-06-2013
Wil van Voorthuizen
Arie van Diggele
0 - 2
7
21-06-2013
Ben van Beek
Dinand Stegeman
0 - 2
7
21-06-2013
Bert Visbeen
Bram Cysouw
1 - 1
7
21-06-2013
Jasper Gijsbertsen
Erwin Jochemsen
0 - 2
7
21-06-2013
Barend van der Spaan
Mark ter Hofte
0 - 2
7
21-06-2013
Arie het Jonk
Teus Klok
0 - 2
7
21-06-2013
Evert van Grondelle
Gerrit Roeterdink
0 - 2
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
8
21-06-2013
Mark ter Hofte
Bert Visbeen
0 - 2
8
21-06-2013
Teus Klok
Barend van der Spaan
2 - 0
8
21-06-2013
Gerrit Roeterdink
Arie het Jonk
2 - 0
8
21-06-2013
Bram Boer
Evert van Grondelle
1 - 1
8
21-06-2013
Arie van Diggele
Geurt Hendriksen
1 - 1
8
21-06-2013
Dinand Stegeman
Wil van Voorthuizen
2 - 0
8
21-06-2013
Erwin Jochemsen
Ben van Beek
1 - 1
8
21-06-2013
Bram Cysouw
Jasper Gijsbertsen
2 - 0
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
9
21-06-2013
Melanie Voskuil
Arie van Diggele
2 - 0
9
21-06-2013
Geurt Hendriksen
Dinand Stegeman
0 - 2
9
21-06-2013
Wil van Voorthuizen
Erwin Jochemsen
2 - 0
9
21-06-2013
Ben van Beek
Bram Cysouw
0 - 2
9
21-06-2013
Jasper Gijsbertsen
Mark ter Hofte
0 - 2
9
21-06-2013
Barend van der Spaan
Gerrit Roeterdink
0 - 2
9
21-06-2013
Arie het Jonk
Bram Boer
0 - 2
9
21-06-2013
Bert Visbeen
Teus Klok
2 - 0
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
10
21-06-2013
Mark ter Hofte
Ben van Beek
1 - 1
10
21-06-2013
Teus Klok
Jasper Gijsbertsen
2 - 0
10
21-06-2013
Gerrit Roeterdink
Bert Visbeen
0 - 2
10
21-06-2013
Bram Boer
Barend van der Spaan
2 - 0
10
21-06-2013
Evert van Grondelle
Arie het Jonk
2 - 0
10
21-06-2013
Dinand Stegeman
Melanie Voskuil
1 - 1
10
21-06-2013
Erwin Jochemsen
Geurt Hendriksen
1 - 1
10
21-06-2013
Bram Cysouw
Wil van Voorthuizen
1 - 1
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
11
21-06-2013
Geurt Hendriksen
Bram Cysouw
1 - 1
11
21-06-2013
Arie van Diggele
Dinand Stegeman
1 - 1
11
21-06-2013
Melanie Voskuil
Erwin Jochemsen
2 - 0
11
21-06-2013
Ben van Beek
Teus Klok
2 - 0
11
21-06-2013
Wil van Voorthuizen
Mark ter Hofte
0 - 2
11
21-06-2013
Jasper Gijsbertsen
Gerrit Roeterdink
0 - 2
11
21-06-2013
Bert Visbeen
Bram Boer
2 - 0
11
21-06-2013
Barend van der Spaan
Evert van Grondelle
0 - 2
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
12
21-06-2013
Mark ter Hofte
Geurt Hendriksen
1 - 1
12
21-06-2013
Teus Klok
Wil van Voorthuizen
2 - 0
12
21-06-2013
Gerrit Roeterdink
Ben van Beek
2 - 0
12
21-06-2013
Bram Boer
Jasper Gijsbertsen
2 - 0
12
21-06-2013
Evert van Grondelle
Bert Visbeen
0 - 2
12
21-06-2013
Arie het Jonk
Barend van der Spaan
0 - 2
12
21-06-2013
Erwin Jochemsen
Arie van Diggele
1 - 1
12
21-06-2013
Bram Cysouw
Melanie Voskuil
0 - 2
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
13
21-06-2013
Geurt Hendriksen
Teus Klok
2 - 0
13
21-06-2013
Dinand Stegeman
Erwin Jochemsen
1 - 1
13
21-06-2013
Melanie Voskuil
Mark ter Hofte
2 - 0
13
21-06-2013
Arie van Diggele
Bram Cysouw
0 - 2
13
21-06-2013
Wil van Voorthuizen
Gerrit Roeterdink
0 - 2
13
21-06-2013
Jasper Gijsbertsen
Evert van Grondelle
0 - 2
13
21-06-2013
Bert Visbeen
Arie het Jonk
2 - 0
13
21-06-2013
Ben van Beek
Bram Boer
2 - 0
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
14
21-06-2013
Mark ter Hofte
Arie van Diggele
0 - 2
14
21-06-2013
Teus Klok
Melanie Voskuil
0 - 2
14
21-06-2013
Gerrit Roeterdink
Geurt Hendriksen
2 - 0
14
21-06-2013
Bram Boer
Wil van Voorthuizen
1 - 1
14
21-06-2013
Evert van Grondelle
Ben van Beek
0 - 2
14
21-06-2013
Arie het Jonk
Jasper Gijsbertsen
2 - 0
14
21-06-2013
Barend van der Spaan
Bert Visbeen
0 - 2
14
21-06-2013
Bram Cysouw
Dinand Stegeman
0 - 2
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
15
21-06-2013
Melanie Voskuil
Gerrit Roeterdink
1 - 1
15
21-06-2013
Erwin Jochemsen
Bram Cysouw
1 - 1
15
21-06-2013
Arie van Diggele
Teus Klok
0 - 2
15
21-06-2013
Dinand Stegeman
Mark ter Hofte
2 - 0
15
21-06-2013
Geurt Hendriksen
Bram Boer
2 - 0
15
21-06-2013
Ben van Beek
Arie het Jonk
0 - 2
15
21-06-2013
Jasper Gijsbertsen
Barend van der Spaan
0 - 2
15
21-06-2013
Wil van Voorthuizen
Evert van Grondelle
0 - 2
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
16
21-06-2013
Evert van Grondelle
Geurt Hendriksen
0 - 2
16
21-06-2013
Bert Visbeen
Jasper Gijsbertsen
2 - 0
16
21-06-2013
Arie het Jonk
Wil van Voorthuizen
2 - 0
16
21-06-2013
Barend van der Spaan
Ben van Beek
2 - 0
16
21-06-2013
Bram Boer
Melanie Voskuil
0 - 2
16
21-06-2013
Gerrit Roeterdink
Arie van Diggele
0 - 2
16
21-06-2013
Teus Klok
Dinand Stegeman
0 - 2
16
21-06-2013
Mark ter Hofte
Erwin Jochemsen
0 - 2
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
17
21-06-2013
Ben van Beek
Bert Visbeen
0 - 2
17
21-06-2013
Wil van Voorthuizen
Barend van der Spaan
0 - 2
17
21-06-2013
Geurt Hendriksen
Arie het Jonk
0 - 2
17
21-06-2013
Melanie Voskuil
Evert van Grondelle
2 - 0
17
21-06-2013
Arie van Diggele
Bram Boer
2 - 0
17
21-06-2013
Dinand Stegeman
Gerrit Roeterdink
1 - 1
17
21-06-2013
Erwin Jochemsen
Teus Klok
2 - 0
17
21-06-2013
Bram Cysouw
Mark ter Hofte
1 - 1
Finale groep 2/3, poule 1
Stand
Pl
Naam
Rating
AW
+
=
-
Pt
1
Bert Visbeen
5
3
2
0
8
2
Gerrit Roeterdink
885
5
2
2
1
6
2
Dinand Stegeman
846
5
3
0
2
6
4
Melanie Voskuil
768
5
1
3
1
5
5
Arie van Diggele
884
5
1
1
3
3
6
Evert van Grondelle
811
5
0
2
3
2
Uitslagen
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
1
22-06-2013
Melanie Voskuil
Evert van Grondelle
1 - 1
1
22-06-2013
Bert Visbeen
Arie van Diggele
1 - 1
1
22-06-2013
Dinand Stegeman
Gerrit Roeterdink
0 - 2
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
2
22-06-2013
Melanie Voskuil
Bert Visbeen
1 - 1
2
22-06-2013
Arie van Diggele
Dinand Stegeman
0 - 2
2
22-06-2013
Evert van Grondelle
Gerrit Roeterdink
1 - 1
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
3
22-06-2013
Bert Visbeen
Evert van Grondelle
2 - 0
3
22-06-2013
Dinand Stegeman
Melanie Voskuil
2 - 0
3
22-06-2013
Gerrit Roeterdink
Arie van Diggele
2 - 0
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
4
22-06-2013
Melanie Voskuil
Gerrit Roeterdink
1 - 1
4
22-06-2013
Bert Visbeen
Dinand Stegeman
2 - 0
4
22-06-2013
Evert van Grondelle
Arie van Diggele
0 - 2
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
5
22-06-2013
Dinand Stegeman
Evert van Grondelle
2 - 0
5
22-06-2013
Gerrit Roeterdink
Bert Visbeen
0 - 2
5
22-06-2013
Arie van Diggele
Melanie Voskuil
0 - 2
Finale groep 2/3, poule 2
Stand
Pl
Naam
Rating
AW
+
=
-
Pt
1
Bram Boer
762
5
3
1
1
7
1
Bram Cysouw
593
5
3
1
1
7
1
Teus Klok
617
5
3
1
1
7
4
Erwin Jochemsen
5
3
0
2
6
5
Barend van der Spaan
5
0
2
3
2
6
Geurt Hendriksen
715
5
0
1
4
1
Uitslagen
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
1
22-06-2013
Teus Klok
Barend van der Spaan
2 - 0
1
22-06-2013
Bram Boer
Geurt Hendriksen
2 - 0
1
22-06-2013
Bram Cysouw
Erwin Jochemsen
0 - 2
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
2
22-06-2013
Teus Klok
Bram Boer
0 - 2
2
22-06-2013
Geurt Hendriksen
Bram Cysouw
0 - 2
2
22-06-2013
Barend van der Spaan
Erwin Jochemsen
0 - 2
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
3
22-06-2013
Bram Boer
Barend van der Spaan
1 - 1
3
22-06-2013
Bram Cysouw
Teus Klok
1 - 1
3
22-06-2013
Erwin Jochemsen
Geurt Hendriksen
2 - 0
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
4
22-06-2013
Teus Klok
Erwin Jochemsen
2 - 0
4
22-06-2013
Bram Boer
Bram Cysouw
0 - 2
4
22-06-2013
Barend van der Spaan
Geurt Hendriksen
1 - 1
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
5
22-06-2013
Bram Cysouw
Barend van der Spaan
2 - 0
5
22-06-2013
Erwin Jochemsen
Bram Boer
0 - 2
5
22-06-2013
Geurt Hendriksen
Teus Klok
0 - 2
Finale groep 2/3, poule 3
Stand
Pl
Naam
Rating
AW
+
=
-
Pt
1
Ben van Beek
791
4
3
1
0
7
2
Mark ter Hofte
758
4
2
2
0
6
3
Arie het Jonk
4
1
2
1
4
4
Wil van Voorthuizen
442
4
1
1
2
3
5
Jasper Gijsbertsen
4
0
0
4
0
Uitslagen
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
1
22-06-2013
Mark ter Hofte
Jasper Gijsbertsen
2 - 0
1
22-06-2013
Arie het Jonk
Wil van Voorthuizen
1 - 1
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
2
22-06-2013
Ben van Beek
Mark ter Hofte
1 - 1
2
22-06-2013
Jasper Gijsbertsen
Arie het Jonk
0 - 2
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
3
22-06-2013
Arie het Jonk
Ben van Beek
0 - 2
3
22-06-2013
Wil van Voorthuizen
Jasper Gijsbertsen
2 - 0
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
4
22-06-2013
Ben van Beek
Wil van Voorthuizen
2 - 0
4
22-06-2013
Mark ter Hofte
Arie het Jonk
1 - 1
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
5
22-06-2013
Wil van Voorthuizen
Mark ter Hofte
0 - 2
5
22-06-2013
Jasper Gijsbertsen
Ben van Beek
0 - 2
Eindstand groep 2/3
Pl
Naam
Rating
AW
+
=
-
Pt
1
Bert Visbeen
0
21
16
4
1
36
2
Melanie Voskuil
768
21
14
6
1
34
3
Dinand Stegeman
846
21
14
5
2
33
4
Gerrit Roeterdink
885
21
11
5
5
27
5
Arie van Diggele
884
21
9
5
7
23
6
Evert van Grondelle
811
21
8
3
10
19
7
Teus Klok
617
21
11
2
8
24
8
Bram Boer
762
21
10
3
8
23
9
Bram Cysouw
593
21
7
8
6
22
10
Erwin Jochemsen
0
21
7
7
7
21
11
Geurt Hendriksen
715
21
5
6
10
16
12
Barend van der Spaan
0
21
5
4
12
14
13
Ben van Beek
791
20
7
4
9
18
14
Mark ter Hofte
758
20
5
6
9
16
15
Arie het Jonk
0
20
5
5
10
15
16
Wil van Voorthuizen
442
20
4
3
13
11
17
Jasper Gijsbertsen
0
20
0
0
20
0
Arie van Diggele is vijfde geworden, omdat hij in een hogere finale poule heeft gespeeld. Evert van Grondelle is zesde geworden, omdat hij in een hogere finale poule heeft gespeeld. Geurt Hendriksen is elfde geworden, omdat hij in een hogere finale poule heeft gespeeld. Barend van Spaan is twaalfde geworden, omdat hij in een hogere finale poule heeft gespeeld. Wil van Voorthuizen is kampioen in groep 3 geworden.