Uitslagen eerste klasse B - seizoen 2023/2024

ABC 1 speelt in Eerbeek en is een combinatieteam van DCA te Apeldoorn en BDV te Eerbeek

Uitslagen/Programma




Invoeren / WijzigenRondeDatumThuisUitUitslagVolgorde
 1do 19 okt 2023






ABC Apeldoorn Brummen CT 1  (1031)
Hal, Hans van  (1145)
Westhof, Tom  (1056)
Molenaar, Tom  (855)
Beking, Dick  (1106)
Haijtink, Johan  (1097)
Starkenburg, Willem van  (929)
DCE Ederveen 1  (883)
Steenbergen, André van  (674) *
Hendriksen sr., Michel  (932) *
Valkenburg, Nico  (1078)
Valkenburg, Gerrit  (974)
Kuijkhoven, Johan  (942)
Zuidland, Henk van  (695)
  8 - 4  
2 - 0
2 - 0
1 - 1
1 - 1
1 - 1
1 - 1

3
1
2
5
4
6
 1ma 23 okt 2023






DCH Harderwijk 2  (947)
Foppen, Bert  (1097)
Mensink, Wout  (1026)
Smit, Eibert  (951)
Pluim, Jan  (943) *
Pol, Jan van der  (928)
Verloop, Bert  (737)
Zwart-Wit 86 Malden 1  (917)
Raa, Gerben te  (1131)
Janssen, Anton  (1006)
Bracht, Henk  (878)
Huijnk, Jan  (862)
Peelen, Willie  (874)
Janssen, Willy  (753) *
  4 - 8  
0 - 2
1 - 1
1 - 1
1 - 1
1 - 1
0 - 2

2
6
4
3
1
5
 1ma 23 okt 2023






Kroonschijf Ede 1  (977)
Hoeve, Florian  (1209)
Jochemsen, Erwin  (982) *
Elbertsen, Frans  (872)
Aalderink, Jan  (888) *
Jochemsen, Karel  (882) *
Jochemsen, Aart  (1031) *
DCG Groesbeek 1  (980)
Bruin, Erik de  (911)
Schoofs, Theo  (1118)
Eijkhout, Leo  (1055)
Langen, Tom  (981)
Peters, John  (953) *
Nillessen, Gerrit  (862)
  5 - 7  
2 - 0
0 - 2
1 - 1
0 - 2
0 - 2
2 - 0

1
3
5
4
6
2
 1di 24 okt 2023






PDC Putten 1  (996)
Veen, Jan van de  (1139) *
Koops, Peter Frans  (1129) *
Timmer, Henk  (1061) *
Kieft, Henry  (911) *
Visser, Serge  (833) *
Cousijnsen, Herman  (905) *
CTD Arnhem 2  (928)
Mossink, Arnout  (1005)
Bergsma, Rein  (1035)
Bholasingh, Aroen  (936)
Moerlie, Rommy  (1004)
Huijzer, Marco  (894) *
Hei, Lodewijk de  (692)
  8 - 4  
1 - 1
2 - 0
1 - 1
1 - 1
2 - 0
1 - 1

6
3
5
4
2
1
 1vr 27 okt 2023






DCL Lent 1  (1001)
Manen, Eep van  (1132)
Kosman, Gerold  (1137)
Degen Geurts, Marjoleine  (853)
Everts, Rob  (1011) *
Helmink, Jos  (872)
Kolff van Oosterwijk, Willem  (0)
WSDV Wageningen 2  (1030)
Linssen, Jozef  (1055)
Langeveld, Cor  (1103) *
Hoksbergen, Henk  (1045)
Deelen, Jos Van  (1002) *
Maliepaard, Kees  (946)
Beumer, Henk  (0) *
  4 - 8  
2 - 0
2 - 0
0 - 2
0 - 2
0 - 2
0 - 2

6
4
1
3
5
2
Invoeren / WijzigenRondeDatumThuisUitUitslagVolgorde
 2di 07 nov 2023






DCE Ederveen 1  (873)
Valkenburg, Nico  (1078)
Hoekzema, Koos  (850)
Valkenburg, Gerrit  (974)
Lagemaat, Reinard van de  (769)
Zuidland, Henk van  (695)
Veldhuizen , Wim van  (0) *
PDC Putten 1  (950)
Koops, Peter Frans  (1129) *
Veen, Jan van de  (1139) *
Kieft, Henry  (911) *
Timmer, Henk  (1061) *
Visser, Serge  (833) *
Berg, Wim van de  (627) *
  2 - 10
0 - 2
0 - 2
1 - 1
0 - 2
0 - 2
1 - 1

3
2
5
6
1
4
 2do 09 nov 2023






Zwart-Wit 86 Malden 1  (917)
Raa, Gerben te  (1131)
Janssen, Anton  (1006)
Bracht, Henk  (878)
Huijnk, Jan  (862)
Peelen, Willie  (874)
Janssen, Willy  (753) *
DCG Groesbeek 1  (980)
Bruin, Erik de  (911)
Schoofs, Theo  (1118)
Peters, John  (953) *
Eijkhout, Leo  (1055)
Langen, Tom  (981)
Nillessen, Gerrit  (862)
  3 - 9  
1 - 1
0 - 2
1 - 1
0 - 2
0 - 2
1 - 1

5
6
4
3
1
2
 2vr 10 nov 2023






CTD Arnhem 2  (928)
Aliar, Leo  (1211) *
Bholasingh, Aroen  (936)
Bergsma, Rein  (1035)
Huijzer, Marco  (894) *
Hei, Lodewijk de  (692)
Balradj, Amriet  (798)
DCH Harderwijk 2  (936)
Foppen, Bert  (1097)
Vries, Jakob de  (958)
Pol, Jan van der  (928)
Smit, Eibert  (951)
Pluim, Jan  (943) *
Verloop, Bert  (737)
  5 - 7  
1 - 1
1 - 1
2 - 0
1 - 1
0 - 2
0 - 2

5
3
4
2
1
6
 2vr 10 nov 2023






DCL Lent 1  (949)
Helmink, Jos  (872)
Kosman, Gerold  (1137)
Manen, Eep van  (1132)
Spaans, Jorien  (861)
Vink, Peter  (836) *
Degen Geurts, Marjoleine  (853)
Kroonschijf Ede 1  (904)
Hoeve, Florian  (1209)
Jochemsen, Erwin  (982) *
Elbertsen, Frans  (872)
Harn, Arnold van  (762)
Teunissen, Arjen  (719) *
Jochemsen, Karel  (882) *
  8 - 4  
0 - 2
2 - 0
2 - 0
1 - 1
1 - 1
2 - 0

6
2
5
1
3
4
 2do 16 nov 2023






WSDV Wageningen 2  (918)
Gijsbers, Jeroen  (677)
Binato, Mickael  (826)
Maliepaard, Kees  (946)
Linssen, Jozef  (1055)
Veer, Frans van der  (996) *
Mourik, Wim van  (1008)
ABC Apeldoorn Brummen CT 1  (1006)
Amersfoort, Fred van  (1008) *
Haijtink, Johan  (1097)
Westhof, Tom  (1056)
Molenaar, Tom  (855)
Beking, Dick  (1106)
Luchies, Hans  (914) *
  2 - 10
0 - 2
0 - 2
0 - 2
1 - 1
0 - 2
1 - 1

1
3
4
2
5
6
Invoeren / WijzigenRondeDatumThuisUitUitslagVolgorde
 3ma 13 nov 2023






Kroonschijf Ede 1  (929)
Hoeve, Florian  (1209)
Jochemsen, Erwin  (982) *
Elbertsen, Frans  (872)
Teunissen, Arjen  (719) *
Jochemsen, Aart  (1031) *
Harn, Arnold van  (762)
Zwart-Wit 86 Malden 1  (895)
Raa, Gerben te  (1131)
Janssen, Anton  (1006)
Huijnk, Jan  (862)
Peelen, Willie  (874)
Janssen, Willy  (753) *
Bank, Co  (745) *
  5 - 7  
2 - 0
0 - 2
2 - 0
0 - 2
1 - 1
0 - 2

4
5
3
1
2
6
 3do 23 nov 2023






ABC Apeldoorn Brummen CT 1  (983)
Hal, Hans van  (1145)
Molenaar, Tom  (855)
Amersfoort, Fred van  (1008) *
Haijtink, Johan  (1097)
Starkenburg, Willem van  (929)
Bruinsma, Marten  (862) *
DCL Lent 1  (1053)
Nas, Maarten  (1288) *
Manen, Eep van  (1132)
Kosman, Gerold  (1137)
Helmink, Jos  (872)
Vink, Peter  (836) *
{ --- Speler niet aanwezig --- }
  9 - 3  
1 - 1
1 - 1
1 - 1
2 - 0
2 - 0
2 - 0

3
4
5
6
2
1
 3vr 24 nov 2023






DCG Groesbeek 1  (969)
Bruin, Erik de  (911)
Schoofs, Theo  (1118)
Nillessen, Gerrit  (862)
Eijkhout, Leo  (1055)
Langen, Tom  (981)
Cillessen, André  (888)
CTD Arnhem 2  (933)
Wilrick, Wonnink  (1133) *
Bergsma, Rein  (1035)
Bholasingh, Aroen  (936)
Moerlie, Rommy  (1004)
Hei, Lodewijk de  (692)
Balradj, Amriet  (798)
  6 - 6  
0 - 2
1 - 1
0 - 2
1 - 1
2 - 0
2 - 0

1
4
2
5
6
3
 3di 28 nov 2023






PDC Putten 1  (996)
Kieft, Henry  (911) *
Koops, Peter Frans  (1129) *
Veen, Jan van de  (1139) *
Timmer, Henk  (1061) *
Cousijnsen, Herman  (905) *
Visser, Serge  (833) *
WSDV Wageningen 2  (919)
Maliepaard, Kees  (946)
Gijsbers, Jeroen  (677)
Linssen, Jozef  (1055)
Binato, Mickael  (826)
Deelen, Jos Van  (1002) *
Mourik, Wim van  (1008)
  7 - 5  
1 - 1
1 - 1
2 - 0
1 - 1
1 - 1
1 - 1

2
1
3
6
5
4
 3do 18 jan 2024






DCH Harderwijk 2  (950)
Foppen, Bert  (1097)
Mensink, Wout  (1026)
Vries, Jakob de  (958)
Smit, Eibert  (951)
Pol, Jan van der  (928)
Verloop, Bert  (737)
DCE Ederveen 1  (883)
Valkenburg, Nico  (1078)
Steenbergen, André van  (674) *
Valkenburg, Gerrit  (974)
Kuijkhoven, Johan  (942)
Hendriksen sr., Michel  (932) *
Zuidland, Henk van  (695)
  6 - 6  
1 - 1
2 - 0
1 - 1
0 - 2
1 - 1
1 - 1

3
1
2
4
5
6
Invoeren / WijzigenRondeDatumThuisUitUitslagVolgorde
 4do 07 dec 2023






ABC Apeldoorn Brummen CT 1  (1015)
Molenaar, Tom  (855)
Westhof, Tom  (1056)
Hal, Hans van  (1145)
Haijtink, Johan  (1097)
Amersfoort, Fred van  (1008) *
Starkenburg, Willem van  (929)
Kroonschijf Ede 1  (875)
Hoeve, Florian  (1209)
Jochemsen, Erwin  (982) *
Elbertsen, Frans  (872)
Harn, Arnold van  (762)
Teunissen, Arjen  (719) *
Meijer, Hamke  (707) *
  8 - 4  
0 - 2
2 - 0
1 - 1
2 - 0
2 - 0
1 - 1

3
4
2
6
1
5
 4vr 08 dec 2023






CTD Arnhem 2  (893)
Bergsma, Rein  (1035)
Bholasingh, Aroen  (936)
Huijzer, Marco  (894) *
Moerlie, Rommy  (1004)
Hei, Lodewijk de  (692)
Balradj, Amriet  (798)
Zwart-Wit 86 Malden 1  (917)
Raa, Gerben te  (1131)
Janssen, Anton  (1006)
Bracht, Henk  (878)
Huijnk, Jan  (862)
Peelen, Willie  (874)
Janssen, Willy  (753) *
  5 - 7  
1 - 1
1 - 1
0 - 2
2 - 0
0 - 2
1 - 1

3
4
6
5
1
2
 4vr 08 dec 2023






DCL Lent 1  (1007)
Bronswijk, Marco van  (1203) *
Kosman, Gerold  (1137)
Manen, Eep van  (1132)
Spaans, Jorien  (861)
Vink, Peter  (836) *
Helmink, Jos  (872)
PDC Putten 1  (954)
Kieft, Henry  (911) *
Arissen, Herman  (1093) *
Timmer, Henk  (1061) *
Visser, Serge  (833) *
Velde, Tristan van der  (871) *
Nap, Ben  (0) *
  8 - 4  
1 - 1
1 - 1
2 - 0
2 - 0
0 - 2
2 - 0

5
4
3
1
2
6
 4di 12 dec 2023






DCE Ederveen 1  (883)
Valkenburg, Nico  (1078)
Valkenburg, Gerrit  (974)
Hendriksen sr., Michel  (932) *
Zuidland, Henk van  (695)
Hoekzema, Koos  (850)
Lagemaat, Reinard van de  (769)
DCG Groesbeek 1  (980)
Bruin, Erik de  (911)
Schoofs, Theo  (1118)
Peters, John  (953) *
Eijkhout, Leo  (1055)
Langen, Tom  (981)
Nillessen, Gerrit  (862)
  7 - 5  
1 - 1
0 - 2
2 - 0
0 - 2
2 - 0
2 - 0

3
1
4
2
5
6
 4do 14 dec 2023






WSDV Wageningen 2  (905)
Linssen, Jozef  (1055)
Hoksbergen, Henk  (1045)
Binato, Mickael  (826)
Maliepaard, Kees  (946)
Mourik, Wim van  (1008)
Moene, Marlijn  (548) *
DCH Harderwijk 2  (950)
Mensink, Wout  (1026)
Vries, Jakob de  (958)
Foppen, Bert  (1097)
Pol, Jan van der  (928)
Smit, Eibert  (951)
Verloop, Bert  (737)
  7 - 5  
1 - 1
1 - 1
0 - 2
1 - 1
2 - 0
2 - 0

3
4
2
6
1
5
Invoeren / WijzigenRondeDatumThuisUitUitslagVolgorde
 5di 09 jan 2024






PDC Putten 1  (953)
Veen, Jan van de  (1139) *
Kieft, Henry  (911) *
Timmer, Henk  (1061) *
Velde, Tristan van der  (871) *
Visser, Serge  (833) *
Cousijnsen, Herman  (905) *
ABC Apeldoorn Brummen CT 1  (968)
Westhof, Tom  (1056)
Amersfoort, Fred van  (1008) *
Molenaar, Tom  (855)
Haijtink, Johan  (1097)
Starkenburg, Willem van  (929)
Bruinsma, Marten  (862) *
  5 - 7  
1 - 1
0 - 2
1 - 1
1 - 1
0 - 2
2 - 0

3
6
2
4
1
5
 5do 11 jan 2024






DCH Harderwijk 2  (950)
Vries, Jakob de  (958)
Foppen, Bert  (1097)
Mensink, Wout  (1026)
Pol, Jan van der  (928)
Verloop, Bert  (737)
Smit, Eibert  (951)
DCL Lent 1  (1005)
Kosman, Gerold  (1137)
Geurts, Joop  (1177) *
Helmink, Jos  (872)
Spaans, Jorien  (861)
Degen Geurts, Marjoleine  (853)
Manen, Eep van  (1132)
  4 - 8  
0 - 2
1 - 1
2 - 0
1 - 1
0 - 2
0 - 2

2
5
4
1
3
6
 5do 11 jan 2024






Zwart-Wit 86 Malden 1  (917)
Raa, Gerben te  (1131)
Janssen, Anton  (1006)
Bracht, Henk  (878)
Huijnk, Jan  (862)
Peelen, Willie  (874)
Janssen, Willy  (753) *
DCE Ederveen 1  (883)
Hendriksen sr., Michel  (932) *
Valkenburg, Nico  (1078)
Valkenburg, Gerrit  (974)
Steenbergen, André van  (674) *
Zuidland, Henk van  (695)
Kuijkhoven, Johan  (942)
  6 - 6  
1 - 1
2 - 0
0 - 2
2 - 0
0 - 2
1 - 1

5
3
4
2
1
6
 5vr 12 jan 2024






DCG Groesbeek 1  (969)
Bruin, Erik de  (911)
Schoofs, Theo  (1118)
Nillessen, Gerrit  (862)
Eijkhout, Leo  (1055)
Langen, Tom  (981)
Cillessen, André  (888)
WSDV Wageningen 2  (926)
Linssen, Jozef  (1055)
Maliepaard, Kees  (946)
Hoksbergen, Henk  (1045)
Gijsbers, Jeroen  (677)
Binato, Mickael  (826)
Mourik, Wim van  (1008)
  8 - 4  
1 - 1
2 - 0
1 - 1
2 - 0
0 - 2
2 - 0

3
5
6
2
1
4
 5ma 15 jan 2024






Kroonschijf Ede 1  (995)
Hoeve, Florian  (1209)
Elbertsen, Frans  (872)
Jochemsen, Aart  (1031) *
Jochemsen, Erwin  (982) *
Postema, Piet  (991) *
Jochemsen, Karel  (882) *
CTD Arnhem 2  (877)
Moerlie, Rommy  (1004)
Bergsma, Rein  (1035)
Bholasingh, Aroen  (936)
Hei, Lodewijk de  (692)
Balradj, Amriet  (798)
Brijobhokun, Sammy  (796) *
  5 - 7  
2 - 0
0 - 2
0 - 2
1 - 1
1 - 1
1 - 1

6
5
4
2
1
3
Invoeren / WijzigenRondeDatumThuisUitUitslagVolgorde
 6di 23 jan 2024






PDC Putten 1  (985)
Kieft, Henry  (911) *
Timmer, Henk  (1061) *
Arissen, Herman  (1093) *
Veen, Jan van de  (1139) *
Velde, Tristan van der  (871) *
Visser, Serge  (833) *
Kroonschijf Ede 1  (851)
Jochemsen, Erwin  (982) *
Elbertsen, Frans  (872)
Jochemsen, Karel  (882) *
Aalderink, Jan  (888) *
Harn, Arnold van  (762)
Teunissen, Arjen  (719) *
11 - 1  
2 - 0
1 - 1
2 - 0
2 - 0
2 - 0
2 - 0

3
6
2
4
5
1
 6vr 26 jan 2024






DCL Lent 1  (949)
Kosman, Gerold  (1137)
Manen, Eep van  (1132)
Vink, Peter  (836) *
Degen Geurts, Marjoleine  (853)
Spaans, Jorien  (861)
Helmink, Jos  (872)
DCG Groesbeek 1  (980)
Schoofs, Theo  (1118)
Bruin, Erik de  (911)
Eijkhout, Leo  (1055)
Peters, John  (953) *
Langen, Tom  (981)
Nillessen, Gerrit  (862)
  8 - 4  
1 - 1
2 - 0
0 - 2
2 - 0
2 - 0
1 - 1

4
6
1
3
2
5
 6di 30 jan 2024






DCE Ederveen 1  (924)
Valkenburg, Nico  (1078)
Hendriksen sr., Michel  (932) *
Valkenburg, Gerrit  (974)
Lagemaat, Reinard van de  (769)
Hoekzema, Koos  (850)
Kuijkhoven, Johan  (942)
CTD Arnhem 2  (877)
Bergsma, Rein  (1035)
Bholasingh, Aroen  (936)
Mossink, Arnout  (1005)
Brijobhokun, Sammy  (796) *
Hei, Lodewijk de  (692)
Balradj, Amriet  (798)
  8 - 4  
2 - 0
2 - 0
1 - 1
0 - 2
1 - 1
2 - 0

5
4
6
3
1
2
 6do 01 feb 2024






ABC Apeldoorn Brummen CT 1  (1066)
Westhof, Tom  (1056)
Harder, Bertus de  (1214) *
Amersfoort, Fred van  (1008) *
Haijtink, Johan  (1097)
Beking, Dick  (1106)
Luchies, Hans  (914) *
DCH Harderwijk 2  (947)
Foppen, Bert  (1097)
Mensink, Wout  (1026)
Pluim, Jan  (943) *
Verloop, Bert  (737)
Smit, Eibert  (951)
Pol, Jan van der  (928)
  9 - 3  
2 - 0
2 - 0
1 - 1
2 - 0
2 - 0
0 - 2

5
2
6
4
1
3
 6do 01 feb 2024






WSDV Wageningen 2  (905)
Linssen, Jozef  (1055)
Hoksbergen, Henk  (1045)
Maliepaard, Kees  (946)
Mourik, Wim van  (1008)
Binato, Mickael  (826)
Moene, Marlijn  (548) *
Zwart-Wit 86 Malden 1  (917)
Raa, Gerben te  (1131)
Janssen, Anton  (1006)
Bracht, Henk  (878)
Huijnk, Jan  (862)
Peelen, Willie  (874)
Janssen, Willy  (753) *
  7 - 5  
1 - 1
1 - 1
1 - 1
2 - 0
2 - 0
0 - 2

4
3
5
2
1
6
Invoeren / WijzigenRondeDatumThuisUitUitslagVolgorde
 7do 08 feb 2024






Zwart-Wit 86 Malden 1  (890)
Raa, Gerben te  (1131)
Janssen, Anton  (1006)
Bracht, Henk  (878)
Huijnk, Jan  (862)
Bank, Co  (745) *
Holla, Ton  (720) *
DCL Lent 1  (1010)
Manen, Eep van  (1132)
Bronswijk, Marco van  (1203) *
Kosman, Gerold  (1137)
Spaans, Jorien  (861)
Helmink, Jos  (872)
Degen Geurts, Marjoleine  (853)
  4 - 8  
1 - 1
1 - 1
1 - 1
1 - 1
0 - 2
0 - 2

1
3
6
2
4
5
 7vr 09 feb 2024






CTD Arnhem 2  (893)
Moerlie, Rommy  (1004)
Bergsma, Rein  (1035)
Bholasingh, Aroen  (936)
Huijzer, Marco  (894) *
Hei, Lodewijk de  (692)
Balradj, Amriet  (798)
WSDV Wageningen 2  (926)
Hoksbergen, Henk  (1045)
Mourik, Wim van  (1008)
Maliepaard, Kees  (946)
Linssen, Jozef  (1055)
Binato, Mickael  (826)
Gijsbers, Jeroen  (677)
  3 - 9  
0 - 2
1 - 1
0 - 2
1 - 1
0 - 2
1 - 1

1
2
3
4
5
6
 7vr 09 feb 2024






DCG Groesbeek 1  (969)
Bruin, Erik de  (911)
Schoofs, Theo  (1118)
Nillessen, Gerrit  (862)
Langen, Tom  (981)
Eijkhout, Leo  (1055)
Cillessen, André  (888)
ABC Apeldoorn Brummen CT 1  (1009)
Amersfoort, Fred van  (1008) *
Beking, Dick  (1106)
Westhof, Tom  (1056)
Molenaar, Tom  (855)
Haijtink, Johan  (1097)
Starkenburg, Willem van  (929)
  5 - 7  
0 - 2
1 - 1
1 - 1
1 - 1
1 - 1
1 - 1

2
1
4
5
6
3
 7do 15 feb 2024






DCH Harderwijk 2  (950)
Mensink, Wout  (1026)
Foppen, Bert  (1097)
Pol, Jan van der  (928)
Smit, Eibert  (951)
Vries, Jakob de  (958)
Verloop, Bert  (737)
PDC Putten 1  (1028)
Koops, Peter Frans  (1129) *
Veen, Jan van de  (1139) *
Kieft, Henry  (911) *
Arissen, Herman  (1093) *
Timmer, Henk  (1061) *
Visser, Serge  (833) *
  2 - 10
0 - 2
1 - 1
1 - 1
0 - 2
0 - 2
0 - 2

2
5
3
4
6
1
 7ma 11 mrt 2024






Kroonschijf Ede 1  (996)
Hoeve, Florian  (1209)
Elbertsen, Frans  (872)
Jochemsen, Erwin  (982) *
Jochemsen, Aart  (1031) *
Postema, Piet  (991) *
Aalderink, Jan  (888) *
DCE Ederveen 1  (912)
Valkenburg, Nico  (1078)
Hendriksen sr., Michel  (932) *
Kuijkhoven, Johan  (942)
Zuidland, Henk van  (695)
Hoekzema, Koos  (850)
Valkenburg, Gerrit  (974)
  3 - 9  
1 - 1
0 - 2
0 - 2
0 - 2
1 - 1
1 - 1

5
1
4
3
2
6
Invoeren / WijzigenRondeDatumThuisUitUitslagVolgorde
 8vr 23 feb 2024






DCL Lent 1  (947)
Kosman, Gerold  (1137)
Helmink, Jos  (872)
Everts, Rob  (1011) *
Degen Geurts, Marjoleine  (853)
Kolff van Oosterwijk, Willem  (0)
Spaans, Jorien  (861)
CTD Arnhem 2  (895)
Bergsma, Rein  (1035)
Bholasingh, Aroen  (936)
Huijzer, Marco  (894) *
Riesthuis, Jan  (1014) *
Brijobhokun, Sammy  (796) *
Hei, Lodewijk de  (692)
  7 - 5  
2 - 0
2 - 0
2 - 0
0 - 2
0 - 2
1 - 1

4
3
1
6
2
5
 8do 29 feb 2024






ABC Apeldoorn Brummen CT 1  (1009)
Westhof, Tom  (1056)
Amersfoort, Fred van  (1008) *
Molenaar, Tom  (855)
Beking, Dick  (1106)
Haijtink, Johan  (1097)
Starkenburg, Willem van  (929)
Zwart-Wit 86 Malden 1  (917)
Raa, Gerben te  (1131)
Janssen, Anton  (1006)
Bracht, Henk  (878)
Huijnk, Jan  (862)
Peelen, Willie  (874)
Janssen, Willy  (753) *
  9 - 3  
1 - 1
1 - 1
2 - 0
2 - 0
2 - 0
1 - 1

6
4
5
2
1
3
 8do 29 feb 2024






DCH Harderwijk 2  (950)
Foppen, Bert  (1097)
Vries, Jakob de  (958)
Mensink, Wout  (1026)
Verloop, Bert  (737)
Pol, Jan van der  (928)
Smit, Eibert  (951)
Kroonschijf Ede 1  (816)
Hoeve, Florian  (1209)
Jochemsen, Karel  (882) *
Teunissen, Arjen  (719) *
Vogelezang, Rob  (559) *
Meijer, Hamke  (707) *
Teunissen, Johan  (819) *
  8 - 4  
0 - 2
2 - 0
2 - 0
1 - 1
1 - 1
2 - 0

3
1
6
5
4
2
 8do 29 feb 2024






PDC Putten 1  (954)
Koops, Peter Frans  (1129) *
Arissen, Herman  (1093) *
Kieft, Henry  (911) *
Timmer, Henk  (1061) *
Cousijnsen, Herman  (905) *
Berg, Wim van de  (627) *
DCG Groesbeek 1  (908)
Rutten, Jan  (519) *
Bruin, Erik de  (911)
Schoofs, Theo  (1118)
Eijkhout, Leo  (1055)
Langen, Tom  (981)
Nillessen, Gerrit  (862)
  8 - 4  
2 - 0
2 - 0
1 - 1
1 - 1
0 - 2
2 - 0

2
3
4
5
6
1
 8do 29 feb 2024






WSDV Wageningen 2  (926)
Binato, Mickael  (826)
Hoksbergen, Henk  (1045)
Linssen, Jozef  (1055)
Maliepaard, Kees  (946)
Mourik, Wim van  (1008)
Gijsbers, Jeroen  (677)
DCE Ederveen 1  (871)
Valkenburg, Nico  (1078)
Hendriksen sr., Michel  (932) *
Valkenburg, Gerrit  (974)
Zuidland, Henk van  (695)
Veldhuizen , Wim van  (0) *
Steenbergen, André van  (674) *
  5 - 7  
0 - 2
1 - 1
2 - 0
0 - 2
2 - 0
0 - 2

5
6
3
4
1
2
Invoeren / WijzigenRondeDatumThuisUitUitslagVolgorde
 9vr 08 mrt 2024






CTD Arnhem 2  (924)
Bholasingh, Aroen  (936)
Mossink, Arnout  (1005)
Riesthuis, Jan  (1014) *
Moerlie, Rommy  (1004)
Huijzer, Marco  (894) *
Hei, Lodewijk de  (692)
ABC Apeldoorn Brummen CT 1  (1036)
Harder, Bertus de  (1214) *
Haijtink, Johan  (1097)
Amersfoort, Fred van  (1008) *
Westhof, Tom  (1056)
Starkenburg, Willem van  (929)
Luchies, Hans  (914) *
  3 - 9  
0 - 2
1 - 1
1 - 1
1 - 1
0 - 2
0 - 2

5
6
2
4
3
1
 9vr 08 mrt 2024






DCG Groesbeek 1  (980)
Bruin, Erik de  (911)
Schoofs, Theo  (1118)
Eijkhout, Leo  (1055)
Langen, Tom  (981)
Peters, John  (953) *
Nillessen, Gerrit  (862)
DCH Harderwijk 2  (945)
Vries, Jakob de  (958)
Schaafsma, René  (1147) *
Foppen, Bert  (1097)
Pluim, Jan  (943) *
Verloop, Bert  (737)
Foppen, Wout  (788) *
  4 - 8  
2 - 0
2 - 0
0 - 2
0 - 2
0 - 2
0 - 2

6
4
1
5
2
3
 9vr 08 mrt 2024






Zwart-Wit 86 Malden 1  (892)
Raa, Gerben te  (1131)
Janssen, Anton  (1006)
Huijnk, Jan  (862)
Peelen, Willie  (874)
Holla, Ton  (720) *
Ende, Jan van de  (756) *
PDC Putten 1  (907)
Kieft, Henry  (911) *
Veen, Jan van de  (1139) *
Velde, Tristan van der  (871) *
Timmer, Henk  (1061) *
Visser, Serge  (833) *
Berg, Wim van de  (627) *
  2 - 10
1 - 1
0 - 2
0 - 2
0 - 2
1 - 1
0 - 2

6
3
1
4
5
2
9ma 18 mrt 2024






Kroonschijf Ede 1  (957)
Elbertsen, Frans  (872)
Jochemsen, Erwin  (982) *
Hoeve, Florian  (1209)
Harn, Arnold van  (762)
Aalderink, Jan  (888) *
Jochemsen, Aart  (1031) *
WSDV Wageningen 2  (925)
Binato, Mickael  (826)
Hoksbergen, Henk  (1045)
Linssen, Jozef  (1055)
Maliepaard, Kees  (946)
Deelen, Jos Van  (1002) *
Gijsbers, Jeroen  (677)
  6 - 6  
1 - 1
2 - 0
0 - 2
2 - 0
0 - 2
1 - 1

6
5
1
2
4
3
9di 19 mrt 2024






DCE Ederveen 1  (915)
Valkenburg, Nico  (1078)
Hendriksen sr., Michel  (932) *
Bos, Jan  (994) *
Zuidland, Henk van  (695)
Hoekzema, Koos  (850)
Kuijkhoven, Johan  (942)
DCL Lent 1  (1020)
Nas, Maarten  (1288) *
Manen, Eep van  (1132)
Kosman, Gerold  (1137)
Helmink, Jos  (872)
Vink, Peter  (836) *
Degen Geurts, Marjoleine  (853)
  5 - 7  
0 - 2
0 - 2
2 - 0
1 - 1
1 - 1
1 - 1

1
4
6
3
2
5
Let op, de uitslag dient uiterlijk 24 uur na het beëindigen van een wedstrijd hier ingevuld te zijn!
(bij de automatische controle wordt 01:00 uur gebruikt als tijdstip einde wedstrijd)

Tussenstand wedstrijd(en) tonen/verbergen

Stand

PlTeamNaamX12345678910AWPtBPBs
1ABC Apeldoorn Brummen CT 11  7
 9
 8
 10
 7
 9
 9
 9
 8
9187644
2PDC Putten 12 5
  4
 10
 7
 8
 10
 10
 8
 11
9147338
3DCL Lent 13 3
 8
  7
 4
 8
 8
 8
 7
 8
9146114
4DCE Ederveen 14 4
 2
 5
  7
 7
 6
 6
 8
 9
910540
5WSDV Wageningen 25 2
 5
 8
 5
  4
 7
 7
 9
 6
9953-2
6DCG Groesbeek 16 5
 4
 4
 5
 8
  4
 9
 6
 7
9752-4
7DCH Harderwijk 27 3
 2
 4
 6
 5
 8
  4
 7
 8
9747-14
8Zwart-Wit 86 Malden 18 3
 2
 4
 6
 5
 3
 8
  7
 7
9745-18
9CTD Arnhem 29 3
 4
 5
 4
 3
 6
 5
 5
  7
9342-24
10Kroonschijf Ede 110 4
 1
 4
 3
 6
 5
 4
 5
 5
 9137-34

Topscorer

PlaatsNaamRatingTeamnaamWedstrPuntentRatingBordGem
1Manen, Eep van1132DCL Lent 1814971,02,5000
2Schoofs, Theo1118DCG Groesbeek 19141027,12,0000
3Haijtink, Johan1097ABC Apeldoorn Brummen CT 1914882,73,8889
4Hoeve, Florian1209Kroonschijf Ede 18131000,41,2500
5Westhof, Tom1056ABC Apeldoorn Brummen CT 18121011,62,1250
6Amersfoort, Fred van *1008ABC Apeldoorn Brummen CT 1812914,82,5000
7Kosman, Gerold1137DCL Lent 19121018,82,0000
8Eijkhout, Leo1055DCG Groesbeek 1912911,23,7778
9Veen, Jan van de *1139PDC Putten 1711993,92,1429
10Timmer, Henk *1061PDC Putten 1911919,73,5556
11Starkenburg, Willem van929ABC Apeldoorn Brummen CT 1710800,95,5714
12Visser, Serge *833PDC Putten 1810820,45,2500
13Koops, Peter Frans *1129PDC Putten 159867,01,4000
14Kuijkhoven, Johan942DCE Ederveen 169905,75,0000
15Mourik, Wim van1008WSDV Wageningen 279913,84,8571
16Degen Geurts, Marjoleine853DCL Lent 179899,04,8571
17Janssen, Willy *753Zwart-Wit 86 Malden 179835,35,8571
18Hendriksen sr., Michel *932DCE Ederveen 1891006,62,3750
19Zuidland, Henk van695DCE Ederveen 189909,64,7500
20Janssen, Anton1006Zwart-Wit 86 Malden 1991059,42,0000
21Raa, Gerben te1131Zwart-Wit 86 Malden 1991037,61,0000
22Kieft, Henry *911PDC Putten 1991032,72,1111
23Linssen, Jozef1055WSDV Wageningen 2991030,12,3333
24Langen, Tom981DCG Groesbeek 199854,94,6667
25Beking, Dick1106ABC Apeldoorn Brummen CT 158980,24,0000
26Spaans, Jorien861DCL Lent 168843,04,5000
27Mensink, Wout1026DCH Harderwijk 278952,72,0000
28Hoksbergen, Henk1045WSDV Wageningen 278942,42,1429
29Binato, Mickael826WSDV Wageningen 288969,03,2500
30Pol, Jan van der928DCH Harderwijk 288897,54,3750
31Foppen, Bert1097DCH Harderwijk 2981098,01,6667
32Valkenburg, Nico1078DCE Ederveen 1981039,61,3333
33Helmink, Jos872DCL Lent 198939,54,0000
34Arissen, Herman *1093PDC Putten 147970,32,7500
35Velde, Tristan van der *871PDC Putten 147889,34,2500
36Molenaar, Tom855ABC Apeldoorn Brummen CT 1771056,32,8571
37Bergsma, Rein1035CTD Arnhem 2871050,11,7500
38Valkenburg, Gerrit974DCE Ederveen 187989,93,3750
39Bholasingh, Aroen936CTD Arnhem 297986,92,3333
40Maliepaard, Kees946WSDV Wageningen 297906,23,2222
41Pluim, Jan *943DCH Harderwijk 246885,84,0000
42Bracht, Henk878Zwart-Wit 86 Malden 176958,63,0000
43Elbertsen, Frans872Kroonschijf Ede 1861006,02,3750
44Verloop, Bert737DCH Harderwijk 296787,75,3333
45Deelen, Jos Van *1002WSDV Wageningen 235934,74,6667
46Cillessen, André888DCG Groesbeek 135911,76,0000
47Brijobhokun, Sammy *796CTD Arnhem 235825,55,0000
48Berg, Wim van de *627PDC Putten 135809,06,0000
49Hoekzema, Koos850DCE Ederveen 155927,84,4000
50Moerlie, Rommy1004CTD Arnhem 2651023,03,0000
51Vries, Jakob de958DCH Harderwijk 275992,32,2857
52Peelen, Willie874Zwart-Wit 86 Malden 185874,94,7500
53Bruin, Erik de911DCG Groesbeek 1951088,61,2222
54Harder, Bertus de *1214ABC Apeldoorn Brummen CT 124981,01,5000
55Hal, Hans van1145ABC Apeldoorn Brummen CT 134944,71,6667
56Cousijnsen, Herman *905PDC Putten 144884,35,5000
57Jochemsen, Aart *1031Kroonschijf Ede 154784,64,8000
58Smit, Eibert951DCH Harderwijk 284984,04,6250
59Huijnk, Jan862Zwart-Wit 86 Malden 194932,73,7778
60Hei, Lodewijk de692CTD Arnhem 294904,05,2222
61Nillessen, Gerrit862DCG Groesbeek 194875,25,0000
62Nas, Maarten *1288DCL Lent 1231111,51,0000
63Riesthuis, Jan *1014CTD Arnhem 223930,53,5000
64Mossink, Arnout1005CTD Arnhem 2331070,02,0000
65Luchies, Hans *914ABC Apeldoorn Brummen CT 133876,06,0000
66Harn, Arnold van762Kroonschijf Ede 153904,04,6000
67Peters, John *953DCG Groesbeek 153856,44,0000
68Gijsbers, Jeroen677WSDV Wageningen 263949,24,1667
69Balradj, Amriet798CTD Arnhem 263831,35,8333
70Jochemsen, Erwin *982Kroonschijf Ede 183988,42,2500
71Bos, Jan *994DCE Ederveen 1121137,03,0000
72Wilrick, Wonnink *1133CTD Arnhem 212911,01,0000
73Foppen, Wout *788DCH Harderwijk 212862,06,0000
74Beumer, Henk *0WSDV Wageningen 2120,06,0000
75Bronswijk, Marco van *1203DCL Lent 122958,51,5000
76Everts, Rob *1011DCL Lent 122948,03,5000
77Meijer, Hamke *707Kroonschijf Ede 122928,55,5000
78Bruinsma, Marten *862ABC Apeldoorn Brummen CT 122905,06,0000
79Postema, Piet *991Kroonschijf Ede 122824,05,0000
80Bank, Co *745Zwart-Wit 86 Malden 122817,05,5000
81Moene, Marlijn *548WSDV Wageningen 222745,06,0000
82Huijzer, Marco *894CTD Arnhem 232978,34,3333
83Lagemaat, Reinard van de769DCE Ederveen 132906,34,6667
84Steenbergen, André van *674DCE Ederveen 142927,53,2500
85Vink, Peter *836DCL Lent 152884,84,6000
86Aliar, Leo *1211CTD Arnhem 2111097,01,0000
87Geurts, Joop *1177DCL Lent 1111097,02,0000
88Vogelezang, Rob *559Kroonschijf Ede 111737,04,0000
89Holla, Ton *720Zwart-Wit 86 Malden 121843,05,5000
90Veldhuizen , Wim van *0DCE Ederveen 121817,55,5000
91Aalderink, Jan *888Kroonschijf Ede 1411024,04,7500
92Jochemsen, Karel *882Kroonschijf Ede 151930,64,4000
93Teunissen, Arjen *719Kroonschijf Ede 151915,44,6000
94Langeveld, Cor *1103WSDV Wageningen 2101137,02,0000
95Rutten, Jan *519DCG Groesbeek 1101129,01,0000
96Schaafsma, René *1147DCH Harderwijk 2101118,02,0000
97Veer, Frans van der *996WSDV Wageningen 2101106,05,0000
98Teunissen, Johan *819Kroonschijf Ede 110951,06,0000
99Nap, Ben *0PDC Putten 110872,06,0000
100Ende, Jan van de *756Zwart-Wit 86 Malden 110627,06,0000
101Kolff van Oosterwijk, Willem0DCL Lent 120796,05,5000
102Huijzer, Marco *894CTD Arnhem 230907,33,6667