Uitslagen Eerste klasse Noord, nacompetitie plaatsen 5 t/m 8 - seizoen 2019/2020

Uitslagen/Programma



Gezamelijke slotronde te Lunteren

Invoeren / WijzigenRondeDatumThuisUitUitslagVolgorde
 8do 23 jan 2020






DCH Harderwijk 2  (1010)
Foppen, Bert  (1101)
Meer, Gerwin van der  (1178) *
Dijkgraaf, Bennie  (976)
Verloop, Bert  (0)
Pluim, Jan  (861) *
Pol, Jan van der  (932)
VRD Renkum 1  (940)
Berg, Wim van den  (1031)
Hoksbergen, Henk  (1033)
Deelen, Jos van  (994)
Gerritsen, Henk  (959)
Brugmans, Wim  (848) *
Weijman, Eddie  (772) *
  6 - 6  
1 - 1
1 - 1
0 - 2
0 - 2
2 - 0
2 - 0

5
6
2
3
1
4
 8di 28 jan 2020






DCE Ederveen 1  (908)
Vierwinden, Steven  (846)
Klift, Jan van de  (842)
Valkenburg, Nico  (1082)
Lagemaat, Reinard van de  (755)
Valkenburg, Gerrit  (978) *
Kuijkhoven, Johan  (944) *
Kroonschijf Ede 1  (979)
Hoeve, Florian  (1193)
Jochemsen sr., Evert  (1035)
Jochemsen, Erwin  (944)
Jochemsen, Aart  (1050)
Harn, Arnold van  (774)
Elbertsen, Frans  (879)
  4 - 8  
0 - 2
0 - 2
2 - 0
0 - 2
2 - 0
0 - 2

1
3
5
2
4
6
Invoeren / WijzigenRondeDatumThuisUitUitslagVolgorde
 9di 04 feb 2020






VRD Renkum 1  (1043)
Loozen, Edwin  (1066)
Deelen, Jos van  (994)
Hoksbergen, Henk  (1033)
Gerritsen, Henk  (959)
Berg, Wim van den  (1031)
Doomernik, Harry  (1173)
DCE Ederveen 1  (899)
Valkenburg, Nico  (1082)
Hendriksen sr., Michel  (927)
Vierwinden, Steven  (846)
Klift, Jan van de  (842)
Lagemaat, Reinard van de  (755)
Kuijkhoven, Johan  (944) *
  8 - 4  
1 - 1
2 - 0
2 - 0
1 - 1
1 - 1
1 - 1

6
5
1
2
4
3
 9do 06 feb 2020






DCH Harderwijk 2  (988)
Foppen, Bert  (1101)
Smit, Eibert  (951)
Vries, Jakob de  (979)
Dijkgraaf, Bennie  (976)
Pol, Jan van der  (932)
Verloop, Bert  (0)
Kroonschijf Ede 1  
{ --- Speler niet aanwezig --- }
{ --- Speler niet aanwezig --- }
{ --- Speler niet aanwezig --- }
{ --- Speler niet aanwezig --- }
{ --- Speler niet aanwezig --- }
{ --- Speler niet aanwezig --- }
12 - 0  
2 - 0
2 - 0
2 - 0
2 - 0
2 - 0
2 - 0

1
2
3
4
5
6
Invoeren / WijzigenRondeDatumThuisUitUitslagVolgorde
 10di 18 feb 2020






DCH Harderwijk 2  (953)
Smit, Eibert  (951)
Foppen, Bert  (1101)
Foppen, Wout  (805) *
Dijkgraaf, Bennie  (976)
Pol, Jan van der  (932)
Verloop, Bert  (0)
DCE Ederveen 1  (876)
Valkenburg, Nico  (1082)
Hendriksen sr., Michel  (927)
Vierwinden, Steven  (846)
Zuidland, Henk van  (702) *
Lagemaat, Reinard van de  (755)
Kuijkhoven, Johan  (944) *
  5 - 7  
0 - 2
2 - 0
0 - 2
2 - 0
1 - 1
0 - 2

1
5
3
6
4
2
 10di 18 feb 2020






Kroonschijf Ede 1  (837)
Jochemsen sr., Evert  (1035)
Jochemsen, Erwin  (944)
Elbertsen, Frans  (879)
Harn, Arnold van  (774)
Vogelezang, Rob  (553) *
Jochemsen , Karel  () *
VRD Renkum 1  (1043)
Berg, Wim van den  (1031)
Hoksbergen, Henk  (1033)
Gerritsen, Henk  (959)
Doomernik, Harry  (1173)
Deelen, Jos van  (994)
Loozen, Edwin  (1066)
  4 - 8  
2 - 0
0 - 2
0 - 2
1 - 1
0 - 2
1 - 1

6
3
2
4
1
5
Let op, de uitslag dient uiterlijk 24 uur na het beëindigen van een wedstrijd hier ingevuld te zijn!
(bij de automatische controle wordt 01:00 uur gebruikt als tijdstip einde wedstrijd)

Tussenstand wedstrijd(en) tonen/verbergen

Stand

Inclusief de onderlinge resultaten van de voorronde
PlTeamNaamX1234AWPtBPBs
1VRD Renkum 11  6
6
 7
8
 11
8
6104620
2DCH Harderwijk 22 6
6
  7
12
 7
5
684314
3Kroonschijf Ede 13 5
4
 5
0
  7
8
6429-14
4DCE Ederveen 14 1
4
 5
7
 5
4
 6226-20

Topscorer

Inclusief de onderlinge resultaten van de voorronde
PlaatsNaamRatingTeamnaamWedstrPuntentRatingBordGem
1Hoksbergen, Henk1033VRD Renkum 16101017,02,6667
2Deelen, Jos van994VRD Renkum 169884,33,0000
3Jochemsen sr., Evert1035Kroonschijf Ede 158962,41,6000
4Smit, Eibert951DCH Harderwijk 258822,03,4000
5Valkenburg, Nico1082DCE Ederveen 1681019,81,8333
6Gerritsen, Henk959VRD Renkum 168871,03,6667
7Foppen, Bert1101DCH Harderwijk 257999,31,2000
8Dijkgraaf, Bennie976DCH Harderwijk 257806,33,8000
9Berg, Wim van den1031VRD Renkum 1671018,02,0000
10Doomernik, Harry1173VRD Renkum 146907,05,2500
11Vries, Jakob de979DCH Harderwijk 245985,32,5000
12Jochemsen, Erwin944Kroonschijf Ede 155976,63,0000
13Harn, Arnold van774Kroonschijf Ede 155898,44,6000
14Pol, Jan van der932DCH Harderwijk 265945,24,5000
15Verloop, Bert0DCH Harderwijk 265944,55,6667
16Loozen, Edwin1066VRD Renkum 134962,03,6667
17Hoeve, Florian1193Kroonschijf Ede 1441015,01,2500
18Lagemaat, Reinard van de755DCE Ederveen 154973,64,8000
19Vierwinden, Steven846DCE Ederveen 1641035,52,3333
20Jochemsen, Aart1050Kroonschijf Ede 123800,53,5000
21Kuijkhoven, Johan *944DCE Ederveen 1331026,06,0000
22Elbertsen, Frans879Kroonschijf Ede 153913,64,8000
23Aarten, Hilco *1053DCH Harderwijk 212959,02,0000
24Pluim, Jan *861DCH Harderwijk 212848,05,0000
25Rijswijk, Driekus van *700VRD Renkum 1120,06,0000
26Meer, Gerwin van der *1178DCH Harderwijk 2221032,01,5000
27Valkenburg, Gerrit *978DCE Ederveen 122973,55,5000
28Hendriksen sr., Michel927DCE Ederveen 1521020,61,8000
29Klift, Jan van de842DCE Ederveen 1521001,04,0000
30Jochemsen , Karel *Kroonschijf Ede 1111066,06,0000
31Hoekzema, Koos840DCE Ederveen 121862,55,0000
32Vogelezang, Rob *553Kroonschijf Ede 110994,05,0000
33Bouman, Dies *487VRD Renkum 110951,04,0000
34Weijman, Eddie *772VRD Renkum 110932,06,0000
35Brugmans, Wim *848VRD Renkum 110861,05,0000
36Foppen, Wout *805DCH Harderwijk 210846,03,0000
37Brink, Joop van den *525VRD Renkum 110774,05,0000
38Teunissen, Arjen *0Kroonschijf Ede 1100,06,0000
39Zuidland, Henk van *702DCE Ederveen 120967,54,5000